Jediný účinný spôsob ako prebrať ženu druhému chlapovi

20

ako prebrať ženu Jediný účinný spôsob ako prebrať ženu druhému chlapovi zena podvadza muza s inym muzom a on ich sleduje

Tak veľmi chceš zadané dievča. Práve toto jedno a žiadne iné.

Práve s týmto som mal v minulosti veľa problémov a snažil som sa prísť na spôsob, ktorý by konečne odlúčil moju „vyvolenú“ od toho jej priateľa zloducha.

Až som nakoniec prišiel na účinný a správny spôsob, ako to zaručene dosiahnuť.

Že si nie len uvedomí, že jej vzťah stál za prd, ale mu ju aj preberieš.

Mal by si si však hneď na začiatku uvedomiť, že to celé záleží aj na tom, ako dlho sú už spolu a ako intenzívne sa milujú. Pretože je rozdiel, keď sú spolu rok a keď sú spolu povedzme len mesiac.

Taktiež je rozdiel, keď sú spolu šťastní.Takýto stav neodporúčam za žiadnych okolností narúšať.

Pokiaľ však nie sú šťastní a ty to vieš (nie myslíš si!), potom ti nasledujúce riadky pomôžu v tom, aby si ju získal pre seba a dal jej to, čo potrebuje (ej kej ej kocúra v trúbe).

 

Nebezpečná pasca, ktorá na teba pri preberaní ženy čaká

Keď už máme toto vyjasnené, NIKDY by si nemal hovoriť zle o jej priateľovi. Toto ju iba postaví do defenzívneho a agresívneho stavu a ona ho začne obraňovať. Týmto ich vzťah iba posilníš.

Miesto toho hovor o ňom ako o tom najlepšom priateľovi, akého kedy mala. A v tom sa stane niečo zvláštne – ona ti začne protirečiť!

A neboj sa, ak povie o ňom iba jednu zlú vec, to celkom stačí. Vyvaruj sa toho, že by si s ňou chcel súhlasiť (pretože spadneš do pasce a si tam, kde si bol). Toto je priestor na to, aby si ho začal obraňovať ty ako chudáčika, ktorý si nezaslúži jej kritiku.

 

5 problémov všetkých dlhodobých vzťahov

  • Žiarlivosť
  • Nižšia hodnota
  • Neschopnosť hlbšieho záväzku
  • Hrubé správanie
  • Strata vášne

 

… a tu ti ponúkam presný návod, ako by si mal na tieto ich problémy reagovať:

Žiarlivosť

„Mala by si pochopiť, že tvoj priateľ si ťa naozaj cení, pretože si pravdepodobne to najlepšie dievča, ktoré kedy mal alebo bude mať. Viem to. Záleží ti na ňom a je tu istý bod, kedy by si mu urobila veľkú službu tým, že by si bola neustále s ním a nestretávala sa s kamarátmi. On nevie uniesť, že nie si pri ňom, odkedy vie, že už nikdy nezíska ženu ako ty. Preto je neustále žiarlivý a panikári, že ho opustíš. To nie je jeho chyba.“

  

Nižšia hodnota

„Musíš pochopiť, že pre neho znamenáš všetko. Zaujíma sa o teba tak veľmi, že na ničom inom okrem teba mu nezáleží. Si jeho jediným zdrojom šťastia a on vie, že bez teba neznamená nič. Nemôžeš ho za to obviňovať, on proste nič iné okrem teba nemá, takže ťa potrebuje.“

 

Neschopnosť hlbšieho záväzku

„Neznamená to, že ťa nemiluje. Miluje. Ono je to len taký pocit hlboko v jeho vnútri, že si pre neho príliš dobrá. A bojí sa, že si uvedomíš, že to tak je a noo vieš… potom ho odkopneš a z neho sa stane emocionálna troska, pretože sa ukázal byť zraniteľný. Áno, ja viem, že ty by si mu to nespravila, ale on si jednoducho myslí, že by si si mohla nájsť niekoho iného… ako napríklad mňa.“

 

Hrubé správanie

„Nie je to tak, že by ťa nemiloval. Znamená to, že ťa miluje až príliš, ale proste to nevie ustáť. Nevie vyjadrovať svoje emócie a pretože si je vedomý toho, že si to najlepšie, čo ho postretlo, nevie uniesť všetky emócie, ktoré ním prechádzajú. Pravdepodobne nemal vo svojom živote dobré skúsenosti so ženami a ženy sa moc o neho nezaujímali. A teraz, keď konečne má dievča, tak nevie, ako sa k nemu správať a chce ťa len pre seba, pretože ťa nechce stratiť. To mu nemôžeš mať za zlé.“

 

Strata vášne

„Ono nie že by ťa nelúbil. Lúbi. Jemu je s tebou momentálne veľmi pohodlne a cíti sa pri tebe tak blízko, akoby si mu bola sestra. Teda ako osoba, pre ktorú už nemusí toľko toho robiť, pretože váš vzťah je tak istý a predvídateľný. Nemusí už okolo toho moc vymýšľať, pretože je si tebou istý a vie, že sa nič nezmení. Niektorí chlapi proste takto zachádzajú so svojimi priateľkami. Podľa mňa, keď niekoho veľmi lúbiš, tak by si to mala udržiavať neustále čerstvé. Ale naozaj, nie je to o tom, že by ťa nelúbil, on ťa len lúbi tak veľmi, že nevidí tú potrebu niečo robiť.“

 

Najlepšie, keď celú tú vetu povieš naraz. Viem, že je to náročné, ale keď ti na nej naozaj záleží, tak sa koncept tých viet naučíš.

Po týchto vetách sa ťa začne pýtať, čo by si ty na jeho mieste robil alebo aký si ty ako priateľ. Toto je moment, kedy jej povieš, aký NAOZAJ si (vynechaj však radšej tvoje zlé vlastnosti). Pomaly sa budeš dostávať do jej mysle a vezmeš si jeho miesto.

 

Ako môže taký rozhovor vyzerať v praxi?

Ja: A aký je vôbec ten tvoj priateľ? Nikdy sme sa o ňom nejak moc nebavili. Prečo mám ten pocit, že to je ten najúžasnejší chlap na svete?

Ona: Vôbec nie je perfektný.

Ja: Ale no tak, teraz sa snažíš byť len skromná. Stavím sa, že má široké ramená, vyšportované telo, tmavé vlasy a hnedé oči a všetky tvoje kamarátky ti ho závidia a ospevujú.

Ona: (Iba sa pozerá nepríčetne do zeme)

Ja: Určite ti dáva darčeky len tak a všetky z nich sú veľmi hodnotné a dobre mienené. Dáva ti pocit bezpečia, neustále sa o teba stará a nikdy sa po inej ani len nepozrie. Stavil by som sa, že keby sa mu nejaká sexi brunetka s trojkami prsiami (jej opak) ponúkne, tak by ju bez váhania odmietol.

Ona: Čo ja viem? Nemyslím si.

Ja: Prečo? Veď je taký žiarlivý a chce ťa len pre seba a o nič iné sa nezaujíma.

Ona: (Tu začala mať ten defenzívny výraz)

Ja: No a to znamená, že ťa lúbi.

Ona: (Zamyslí sa)

Párkrát ešte môžeš pridať do ohňa útočiac na vyššie spomenuté problémy v dlhodobých vzťahoch, opíš sa ako jej ideálny chlap a potom to príde. Rozídu sa.

 

Nakoniec je dôležité uvedomiť si ešte raz… 

Všetko záleží od toho, ako dlho sú spolu a ako veľmi sa lúbia. Fungujúci vzťah, kde sú obaja spokojní, neodporúčam ničiť.

NIKDY by si nemal hovoriť zle o jej priateľovi. Automaticky ho bude obraňovať a ty ich vzťah iba posilníš.

Miesto toho hovor o ňom ako o tom najúžasnejšom chlapovi, akého kedy mohla mať.

Keď všetko toto dodržíš, nahlodáš v jej hlave predstavu o ňom a vložíš jej tam predstavu o tebe ako o chlapovi, ktorý je pre ňu vhodnejší.

Buď však k nej úprimný ohľadom tvojich vlastností, pretože skôr či neskôr by na tvoje klamstvá prišla.

 

A čo ty? Podarilo sa ti už nejakému chlapovi prebrať dievča? Napíš dolu do komentárov tvoje najčastejšie problémy so zadanými ženami.

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »