Kedysi som bol ja nervózny pri nich, dnes sa karty otočili

0

Cez víkend som mal riadne déjà vu a neveril som, že sa mi to stalo. Ale pekne poporiadku.

 

Niekoľko rokov dozadu som bol iný, ako som dnes

Kedysi som bol ja nervózny pri nich, dnes sa karty otočili shy 300x225Introvertný, hanblivý, nesebavedomý chalan, ktorý mal problém čo i len stáť pri žene, ktorá sa mu páčila. Keď som sa mal baviť so ženou, ktorá bola krásna a žiadaná, ihneď som znervóznel. Potili sa mi ruky, sčervenal som, zovrelo mi žalúdok a celý som bol v kŕči.

Nevedel som, čo jej povedať. Chcel som ju zaujať a nechcel som, aby som spravil chybu a pokazil som to. A tak to vždy aj dopadlo…

Ženy sa na mňa len usmievali, ale nepreskočila žiadna iskra. Bol som neprirodzený, strojený a bolo na mne vidieť, že mi na tom príliš záleží. A im?

O päť sekúnd ani nevedeli, že existujem, zatiaľ čo ja som na to myslel ešte hodiny a dni potom, ako som si zažil ďalší trapas. Cítil som sa hrozne. Zas, ďalšia…

A ono sa to nijak nezlepšovalo, skôr to bolo len horšie, čím dlhšie som bol sám a bez baby.

 

Zhrnuté a podčiarknuté, ženy ma nechceli

Nestáli o mňa. Nevideli ma ako chlapa – potenciálneho partnera či milenca.

Videli ma (v tom lepšom prípade) ako kamaráta, bútľavú vŕbu a brata. Bavili sa so mnou keď riešili iných chlapov alebo sa potrebovali posťažovať.

 

Prešlo niekoľko rokov a dnes stojím na druhej strane

Kedysi som bol ja nervózny pri nich, dnes sa karty otočili pribeh4 300x161Cez víkend sa mi stalo niekoľko nečakaných situácií. Pozoroval som mladého chalana, ako sa snaží zapáčiť jednej krásnej a k tomu úspešnej babe. Bol neupravený, mal vyťahané tričko, rifle, botasky a doslova z neho sršalo, ako je z nej hotový a nervózny.

Snažil sa ju zaujať, v skutočnosti ho však chcela ešte menej. Bolo na nej vidno, ako by chcela byť v tom momente kdekoľvek, len nie v konverzácii s ním.

Prišlo mi ho ľúto. O to viac, keď sa potom bavila so mnou a tentokrát ona bola v jeho pozícii. Usmievala sa na mňa, točila si vlasmi, snažila sa byť v mojej blízkosti a očividne som sa jej páčil. Viem si predstaviť, ako musel na mňa v duchu nadávať. A ja?

Lichotilo mi to, ale ja už tú svoju vysnívanú ženu mám.

Vyvrcholením bolo, keď prišiel za mnou brat jednej dievčiny, ktorá sa so mnou chcela odfotiť, ale nemala odvahu. Zavolal ju ku mne, nesmelo za mnou prišla, predstavila sa a očividne sa ma hanbila. Keď sme stáli vedľa seba a fotili sme sa spolu, tak som jej s úsmevom povedal:

“Nikdy som si nepredstavoval, že raz budú krásne ženy nervózne zo mňa, vždy som bol nervózny ja z nich.”

 

A je to zaujímavý pocit! Prečo ti to ale opisujem?

Kedysi som bol ja nervózny pri nich, dnes sa karty otočili confident 300x169Nie, nepotrebujem tu teraz pred tebou machrovať, ako sú ženy zo mňa hotové. Skôr som ti chcel ukázať, že to, čo sa ti deje pri ženách, ktoré sú krásne, žiadané a páčia sa ti, nie je tvoj osud. Je to dočasný stav a dá sa zmeniť. Vieš to otočiť. Ale nebude to zo dňa na deň a nestane sa to samé od seba.

Budeš musieť zdvihnúť zadok, povedať si dosť a zaviazať sa k tomu, že to chceš INAK. Že už nechceš viac zažívať odmietnutia a pocit, že ťa tá, ktorú ty chceš, nechce.

 

No nebolo by to super aspoň raz si zažiť pocit, že sú ženy hotové z teba?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma alebo knihu Príťažlivosť.

Ak chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav TERAZ.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam  a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"