Matúš a jeho skúsenosť a výsledky s ročným mentoringom CHLAP 2.0 MASTER***

0

master Matúš a jeho skúsenosť a výsledky s ročným mentoringom CHLAP 2.0 MASTER*** webinar chlapi matus 1 297x300Keď nám Matúš posielal prihlášku do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, nebol s tým, ako to mal ohľadom žien, životného štýlu a svojho príjmu spokojný.

Cítil sa nesebavedomý. Pociťoval sebaľútosť a mal pocit, že sa mu všetci vyhýbajú, nič nedosiahne, na všetko je sám a nikto ho nepotrebuje.

Život ho veľmi nebavil a videl ho čierno-bielo. Neveril si vo veľa veciach, ktoré mohol dosiahnuť.

Nestretával sa veľmi so ženami. Po predchádzajúcom vzťahu bol zdeptaný a myslel si, že už si nenájde žiadnu inú.

Nechcel byť už viac na tej úrovni, kde bol a chcel sa posunúť dopredu, najmä vo vystupovaní, sebavedomí či komunikácii.

Mal nádej, že by to mohlo byť aj inak.

Matúš sa rozhodol vyplniť prihlášku do CHLAP 2.0 MASTER*** dúfajúc, že ho vyberieme do ročného mentoringového programu.

Podarilo sa mu to. A toto je jeho skúsenosť po 12 mesiacoch…

 

Mal veľkú túžbu spraviť niečo pre seba

Chcel zabudnúť na všetky doterajšie neúspechy. Chcel vedieť, ako sa baviť so ženami bez problémov, vystupovať sebavedomejšie, viac si veriť a nebyť už sám.

Chcel robiť aj naďalej to, čo ho baví a rozvíjať sa v tom. Chcel sa mať vo svojom živote lepšie, byť nezávislý, osamostatniť a oslobodiť sa.

Našiel si sa v niečom z toho aj TY?

 

Toto sa mu za 12 mesiacov v mentoringu podarilo

Mentoring mu otvoril oči a ukázal mu, že to môže byť aj inak ako dovtedy. Uvedomil si, že môže dosiahnuť svoje ciele a zlepšiť sa, v čom chce.

Aj napriek tomu, že sa na začiatku programu ocitol v pandémii, tak počas prvých týždňov programu spoznal toľko žien, čo nespoznal za celý svoj život.

Absolvoval mnoho stretnutí, po ktorých to začal brať s ľahkosťou, bez očakávaní, začal si to užívať a ženy mali o neho záujem.

Pustil sa do viacerých biznisov, kde naberal skúsenosti a stal sa z neho aj spolumajiteľ penziónu.

Podľa Kolesa CHLAPA 2.0 bola na začiatku programu jeho hodnota 6,7 z 10 a najväčšie medzery mal ohľadom sebavedomia, myslenia a žien v okolí.

Zaujíma ťa Matúšova celková hodnota po 12 mesiacoch?

Tu to je… Po skončení programu je jeho hodnota 8/10 a všetky oblasti sú vyrovnané!

master Matúš a jeho skúsenosť a výsledky s ročným mentoringom CHLAP 2.0 MASTER*** muz okuliare usmev spokojnost stastie

 

Toto sú dôvody prečo by si mal aj TY vstúpiť

Matúš povedal: “Investícia do Mastra stála za to a odporúčam ti ju zažiť na vlastnej koži. Odporúčam ju najmä tým, ktorí majú strach z vystupovania, chcú sa zlepšiť so ženami a spraviť obrovský progres za 1 rok.”

Táto skúsenosť ho za rok posunula o kilometre dopredu. A bez tohto programu by mu to trvalo oveľa, oveľa dlhšie. A otázne je či by tam vôbec prišiel…

Prečo? Pretože pokiaľ kráčaš sám, zídeš ľahko z cesty.

A tu na teba dohliadajú mentori, ktorí ti podajú pomocnú ruku v konkrétnej oblasti a vedú tvoje kroky.

Ak mentori počujú výhovorku, tak ťa hneď nasmerujú späť na tvoju cestu a povedia ti, AKO to máš spraviť. Takto je tvoja cesta bezpečnejšia s menšími až žiadnymi pádmi.

 

Pes je zakopaný oveľa hlbšie…

Veľa chlapov si myslí, že má problém so ženami preto, lebo nemajú sebavedomie, boja sa odmietnutia, nevedia sa s nimi baviť a neveria si.

Prípadne preto, že nie sú dosť atraktívni či nemajú peniaze.

Úprimne? Pes je zakopaný oveľa hlbšie…

Nie, v mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER*** neriešime LEN ženy. Popravde, riešime ich skôr okrajovo.

S jedným z mastrov riešime zlepšenie podmienok v práci, s ďalšími dvoma rozbehnutie vlastného biznisu, s inými cvičenie, nájdenie svojej vášne či poslania, investovanie voľných peňazí, natočenie online kurzu, vyriešenie vzťahov s bývalými či rodinou a mnohé iné veci…

Pretože chlapi si uvedomujú, že keď zlepšia seba a zároveň dôležité oblasti svojho života, ženy prídu takmer automaticky.

A to aj tie, o ktorých kedysi len snívali.

 

Keď dnes nič nespravíš, nič sa nezmení

Popravde, bude to len horšie. A to, predpokladám, nechceš, je tak?

Nevravím, že dosiahneš také úžasné veci ako Matúš či ostatní chlapi už za 12 mesiacov. Každý má svoje tempo a svoj priestor na zlepšenie.

master Matúš a jeho skúsenosť a výsledky s ročným mentoringom CHLAP 2.0 MASTER*** Dollarphotoclub 60515306 uspech 312 x 207 300x199

No, uvedom si, že čas prejde tak či tak. Otázkou je, aká bude tvoja budúcnosť.

Môžeš to odkladať a váhať. No jedno je isté. Takto o rok si budeš želať, aby si začal dnes.

Síce do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER*** už nemôžeš vstúpiť (prišiel si neskoro), avšak stále na sebe môžeš pracovať.

 

Chceš vedieť: “AKO?”

Som rád, že sa pýtaš. 🙂

Prezradím ti, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol vyskohodnotným chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu.

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si pripravený na sebe makať? Možno si sa dostal do bodu, kedy nevieš, čo robiť ďalej, potrebuješ pomôcť a pripúšťaš, že sám to nezvládneš.

Rád ti podám pomocnú ruku.

Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

No najprv si pozri webinár Z D A R M A, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem, pozri si webinár a následne vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"