Nedaj jej všetko hneď

0

Možno sa to stalo v minulosti už aj tebe…

Páčila sa ti nejaká žena, písali ste si, bavili ste sa, stretávali ste sa, vyvolávali ste si, mali ste spolu (možno) aj s.e.x…

Všetko išlo super, ale potom nejak ochladla a stratila o teba záujem alebo naopak ty o ňu.

Chceš vedieť, prečo sa to stalo?

Pozri si video až do konca a dozvieš sa to:

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

Prečo sa to stalo?

Pravdepodobne sa to stalo preto, že si jej už nemal, čo ponúknuť. Respektíve, nemala, čo ponúknuť ona tebe.

To znamená, že ťa mala celého prečítaného. Vedela o tebe všetko. Povedal si jej o tom vo svojom profile na Facebooku, vo svojich fotkách, vypisovali ste si denne hodiny. Keď ste spolu volali, tak ste volali spolu hodinu aj pol a nemali ste (možno) ani dôvod sa stretnúť.

Keď ste boli na stretnutí, tak netrvalo hodinku, hodinku aj pol, ale boli ste spolu celý večer až do rána a stalo sa to, že ste sa jeden druhého presýtili.

Nebolo tam žiadne tajomno alebo niečo, čo by ste si mohli ponúknuť ďalej. Neboli tam žiadne novinky alebo niečo, čo by si mohol získať.

 

Vysvetlím ti to na príklade

nedaj jej všetko Nedaj jej všetko hneď chocolates 1212580 1280 300x199To je presne, ako keď máš celú bonboniéru. Áno, je chutná. Čokoláda je perfektná.

Ale dovolím ti zobrať si len jeden kúsok. Ty ho ochutnáš – je perfektný a ja ti následne bonboniéru zoberiem.

Čo budeš chcieť?

Samozrejme, budeš chcieť ďalší kúsok. Budeš rozmýšľať, že kedy ho už budeš mať a ako bude chutiť ten ďalší.

Teraz si predstav, že ti bonboniéru nechám a ty ju celú spráskaš. Bude ti z nej zle a už nebudeš chcieť tú bonboniéru ani vidieť.

To je presne, tak isto ako keď tráviš s tou ženou veľa času. Veľa si spolu píšete, veľa o nej vieš. Všetko ti prezradila, alebo si jej prezradil ty o sebe všetko.

Je to ako tá bonboniéra, ktorú spráskaš a už nechceš ďalšiu, lebo jej máš dosť.

 

Poviem ti jeden príbeh

Toto mi pripomína jeden príbeh s kočkou, ktorú som kedysi dávnejšie chcel.

nedaj jej všetko Nedaj jej všetko hneď predohra sex vyzliekanie sa p  r poste   600 x 400 300x200Všetko som spravil dobre do toho momentu, že malo prísť na prvom stretnutí k prvému sexe.

Už sme sa vyzliekali, už to bolo na spadnutie a ja som si uvedomoval, že keby ju v tom momente získam, tak už mi nemá, čo ďalej dať.

Bola celkom zaujímavá, chcel som získavať ďalej, ale vedel som, že týmto by sa to pokazilo. Ja som spravil do toho momentu (možno) nevídanú vec, ktorú si do tohto momentu, pravdepodobne, nespravil, alebo ona také niečo nezažila.

Ja som ju v tom momente obliekol a povedal som jej, že ideme domov. Ona na mňa chvíľku pozerala, že čo to robím a čo tým sledujem. Neverila tomu, až kým som ju doma nevyložil.

Pozerala na mňa chvíľku škaredo, keď sme sa spolu lúčili. Ale potom mi napísala pamätnú správu, že: “Toto si ešte žiadny chlap ku mne nedovolil, a vďaka tomu ma chce ešte viac.”

Na základe tohto sa na mňa namotala a zaľúbila sa.

 

Nemôžeš jej dať všetko hneď

Vidíš, toto je len dôkazom toho, že jej nemôžeš dať všetko hneď. Nemala by ti ani ona dať všetko hneď.

nedaj jej všetko Nedaj jej všetko hneď woman 593134 1280 200x300A keď ti to aj chce dať, tak to nedovoľ.

Keď si spolu píšete, tak sa s ňou rozlúč a choď sa venovať nejakej inej žene alebo sa choď venovať svojim koníčkom, práci na sebe. Nedopusti, keď si spolu voláte, aby ste spolu volali viac ako 15 minút, viac ako hodinu, alebo aby stretnutie trvalo celý večer či celú noc.

Áno, v tom momente je to krásne. Avšak ty si tým sabotuješ svoju prípadnú budúcnosť s ňou.

Nemôžeš dať žene všetko. Nemôžeš jej prezradiť všetko o sebe. Nebuď s ňou sústavne. Musí tam byť stále niečo, čo je pred ňou skryté. Musí tam byť stále niečo, čo nemá, čo môže získavať, čo môže objavovať, čo ju láka.

 

Zhrniem ti to

Je to presne ako tá bonboniéra, z ktorej si zoberie kúsok. Ochutná ju, chutí jej a potom jej ju vezmeš. Tak isto to potrebuješ dizajnovať a nezahltiť ju celou bonboniérou. Pretože potom sa jej obje. Potom jej z toho bude zle a nebude chcieť pokračovať ďalej.

nedaj jej všetko Nedaj jej všetko hneď Comp 84150958 300x200Toto je jedna z tých častých príčin, prečo ženy strácajú o chlapa záujem, lebo jej chlap nemá, čo ďalej ponúknuť. Nemá sa čo o ňom viac dozvedieť.

Mne sa to stalo mnohokrát v minulosti, že som si príliš dlho vypisoval so ženou bez toho, aby prišlo k stretnutiu.

Príliš dlho som si s ňou vyvolával. Príliš dlho som sa s ňou naťahoval na stretnutiach, aby došlo k niečomu. Alebo som získal sex príliš skoro a nemala mi čo ďalej ponúknuť.

Zabráň tomu. Dávkuj to postupne. Nedaj jej všetko hneď.

Prinášaj následne ženám lepšie zážitky. Uvedomuj si toto a uvidíš, že ti to prinesie veľmi zaujímavé výsledky do života. Aj ženy, ktoré ťa chcú, tak nestratia veľmi rýchlo o teba záujem.

Ak sa ti video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť, tak ho lajkuj, zdieľaj ho a pridaj sa určite aj na odber tohto Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde bude pravidelne prispievať novými materiálmi a videami, ktoré ti pomôžu byť lepším chlapom.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"