Nedaj jej všetko hneď

0

Možno sa to stalo v minulosti už aj tebe…

Páčila sa ti nejaká žena, písali ste si, bavili ste sa, stretávali ste sa, vyvolávali ste si, mali ste spolu (možno) aj s.e.x…

Všetko išlo super, ale potom nejak ochladla a stratila o teba záujem alebo naopak ty o ňu.

Chceš vedieť, prečo sa to stalo?

Pozri si video až do konca a dozvieš sa to:

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

Prečo sa to stalo?

Pravdepodobne sa to stalo preto, že si jej už nemal, čo ponúknuť. Respektíve, nemala, čo ponúknuť ona tebe.

To znamená, že ťa mala celého prečítaného. Vedela o tebe všetko. Povedal si jej o tom vo svojom profile na Facebooku, vo svojich fotkách, vypisovali ste si denne hodiny. Keď ste spolu volali, tak ste volali spolu hodinu aj pol a nemali ste (možno) ani dôvod sa stretnúť.

Keď ste boli na stretnutí, tak netrvalo hodinku, hodinku aj pol, ale boli ste spolu celý večer až do rána a stalo sa to, že ste sa jeden druhého presýtili.

Nebolo tam žiadne tajomno alebo niečo, čo by ste si mohli ponúknuť ďalej. Neboli tam žiadne novinky alebo niečo, čo by si mohol získať.

 

Vysvetlím ti to na príklade

To je presne, ako keď máš celú bonboniéru. Áno, je chutná. Čokoláda je perfektná.

Ale dovolím ti zobrať si len jeden kúsok. Ty ho ochutnáš – je perfektný a ja ti následne bonboniéru zoberiem.

Čo budeš chcieť?

Samozrejme, budeš chcieť ďalší kúsok. Budeš rozmýšľať, že kedy ho už budeš mať a ako bude chutiť ten ďalší.

Teraz si predstav, že ti bonboniéru nechám a ty ju celú spráskaš. Bude ti z nej zle a už nebudeš chcieť tú bonboniéru ani vidieť.

To je presne, tak isto ako keď tráviš s tou ženou veľa času. Veľa si spolu píšete, veľa o nej vieš. Všetko ti prezradila, alebo si jej prezradil ty o sebe všetko.

Je to ako tá bonboniéra, ktorú spráskaš a už nechceš ďalšiu, lebo jej máš dosť.

 

Poviem ti jeden príbeh

Toto mi pripomína jeden príbeh s kočkou, ktorú som kedysi dávnejšie chcel.

Všetko som spravil dobre do toho momentu, že malo prísť na prvom stretnutí k prvému sexe.

Už sme sa vyzliekali, už to bolo na spadnutie a ja som si uvedomoval, že keby ju v tom momente získam, tak už mi nemá, čo ďalej dať.

Bola celkom zaujímavá, chcel som získavať ďalej, ale vedel som, že týmto by sa to pokazilo. Ja som spravil do toho momentu (možno) nevídanú vec, ktorú si do tohto momentu, pravdepodobne, nespravil, alebo ona také niečo nezažila.

Ja som ju v tom momente obliekol a povedal som jej, že ideme domov. Ona na mňa chvíľku pozerala, že čo to robím a čo tým sledujem. Neverila tomu, až kým som ju doma nevyložil.

Pozerala na mňa chvíľku škaredo, keď sme sa spolu lúčili. Ale potom mi napísala pamätnú správu, že: „Toto si ešte žiadny chlap ku mne nedovolil, a vďaka tomu ma chce ešte viac.“

Na základe tohto sa na mňa namotala a zaľúbila sa.

 

Nemôžeš jej dať všetko hneď

Vidíš, toto je len dôkazom toho, že jej nemôžeš dať všetko hneď. Nemala by ti ani ona dať všetko hneď.

A keď ti to aj chce dať, tak to nedovoľ.

Keď si spolu píšete, tak sa s ňou rozlúč a choď sa venovať nejakej inej žene alebo sa choď venovať svojim koníčkom, práci na sebe. Nedopusti, keď si spolu voláte, aby ste spolu volali viac ako 15 minút, viac ako hodinu, alebo aby stretnutie trvalo celý večer či celú noc.

Áno, v tom momente je to krásne. Avšak ty si tým sabotuješ svoju prípadnú budúcnosť s ňou.

Nemôžeš dať žene všetko. Nemôžeš jej prezradiť všetko o sebe. Nebuď s ňou sústavne. Musí tam byť stále niečo, čo je pred ňou skryté. Musí tam byť stále niečo, čo nemá, čo môže získavať, čo môže objavovať, čo ju láka.

 

Zhrniem ti to

Je to presne ako tá bonboniéra, z ktorej si zoberie kúsok. Ochutná ju, chutí jej a potom jej ju vezmeš. Tak isto to potrebuješ dizajnovať a nezahltiť ju celou bonboniérou. Pretože potom sa jej obje. Potom jej z toho bude zle a nebude chcieť pokračovať ďalej.

Toto je jedna z tých častých príčin, prečo ženy strácajú o chlapa záujem, lebo jej chlap nemá, čo ďalej ponúknuť. Nemá sa čo o ňom viac dozvedieť.

Mne sa to stalo mnohokrát v minulosti, že som si príliš dlho vypisoval so ženou bez toho, aby prišlo k stretnutiu.

Príliš dlho som si s ňou vyvolával. Príliš dlho som sa s ňou naťahoval na stretnutiach, aby došlo k niečomu. Alebo som získal sex príliš skoro a nemala mi čo ďalej ponúknuť.

Zabráň tomu. Dávkuj to postupne. Nedaj jej všetko hneď.

Prinášaj následne ženám lepšie zážitky. Uvedomuj si toto a uvidíš, že ti to prinesie veľmi zaujímavé výsledky do života. Aj ženy, ktoré ťa chcú, tak nestratia veľmi rýchlo o teba záujem.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, byť lepším chlapom, tak ho určite zdieľaj a odporuč ho aj svojim kamarátom.

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde sa dozvieš, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here