[7/10] Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu | 10 rýchlych tipov z praxe

0

neúspechy u žien [7/10] Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu | 10 rýchlych tipov z praxe muz zena prekrizene ruky na posteli hadka 300x167Pripravil som si pre teba seriál 10 rýchlych tipov z praxe, ktoré ti pomôžu opäť viac pochopiť ženy.

Čaká na teba 10 videí, v ktorých ti vždy odhalím JEDEN tip ako na ženy.

Predtým, ako sa pustíš do čítania dnešného článku si najskôr pozri predchádzajúci článok, ak si tak ešte neurobil.

V tomto videu ti chcem ukázať, ako aj nespočetné neúspechy či odmietnutia u žien, ťa môžu posúvať dopredu.

Ak sa chceš inšpirovať, pozri si toto video až do konca:

 

Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu?

Väčšina chlapov sa bojí odmietnutia, nevedia čo majú robiť, nemajú úspechy u žien. Jednoducho povedané – nemajú u nich šťastie.

Lenže, tiež som nespadol učený z neba.

Tiež som hneď nezačal priťahovať ženy, nemal s nimi sex, nemal som zo dňa na deň svoju (už teraz) manželku, ale predtým som mal stovky a tisíce neúspechov u žien.

Bol som „majster friendzonou“, bol som do 22-ky panic a bozkával som sa prvýkrát v 18-tke.

Chalani, ktorí majú teraz 15 (a viac) rokov sú na oveľa lepšej štartovnej čiare, ako som bol ja kedysi. A aj tak si myslia, že sú neúspešní.

Zamysli sa nad tým takto: Nie úspechy, ktoré dosahuješ v živote, a ktoré dosahuješ u žien, ale tie neúspechy ťa posúvajú dopredu.

Pretože na základe úspechov nezískaš spätnú väzbu, alebo teda nie väčšiu ako na základe neúspechov.

Keď som sa zoznamoval so ženami, komunikoval som s nimi, randil som s nimi a neustále som bol len ich kamarát, preto som spätne začal analyzovať, čo mi fungovalo a čo mi nefungovalo.

 

Vetičky či frázy ma neprivádzali k pozitívnemu výsledku

Friend zone concept with woman rejecting man neúspechy u žien [7/10] Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu | 10 rýchlych tipov z praxe Comp 84150958 e1480773512195Najprv som robil jednu vec a dovádzalo ma to k určitému výsledku. A potom som začal robiť inú vec a dovádzalo ma to k úplne inému výsledku.

Čo sa stalo?

Začal som si všímať, aké veci som robil.

Pretože neúspech nie je nič iné ako spätná väzba. Spätná väzba, že asi nerobím niečo dobre.

Momentálne, keď píšeš nejakým ženám, keď sa s nimi bavíš, keď sa ideš s nimi zoznámiť, tak aj to je určitá forma úspechu či neúspechu.

Branie zoznamovania sa so ženami ako oslovenie a hľadanie nejakých vetičiek či fráz, ma neprivádzalo k pozitívnemu výsledku.

Ale, získal som z toho spätnú väzbu. Začal som rozmýšľať nad tým, ako som sa pri tom správal. Zistil som, že som bol strojený, neprirodzený, nevedel som v tom momente, čo jej mám povedať.

Mal som nejakú naučenú vetu v hlave a nefungovalo mi to, tak som začal robiť niečo iné.

Začal som sa zoznamovať so ženami, začínal som konverzácie, využíval som moje situačné zoznámenia, a to ma privádzalo k výsledku.

Takže pri neúspechoch a pri odmietnutiach od žien (keď ti neodpíše na tvoju správu, blbo reaguje na tvoje oslovenie, zoznámenie) si začni všímať, čo si robil zle a neúspech ber ako spätnú väzbu = pouč sa z toho.

Chceš mať životný štýl, ženu a príjem, ktorý ti budú ostatní závidieť?

Pridaj sa do Superligy ZDARMA, kde sa dozvieš, ako sa stať SCHOPNÝM CHLAPOM, po ktorom ženy tak zúfalo túžia a ktorých je dnes obrovský nedostatok. Staň sa členom najväčšieho vzdelávacieho systému pre chlapov v oblasti žien, životného štýlu, peňazí na Slovensku a v Česku.

 

Inšpiruj sa Einsteinom

Ako povedal Einstein: „Len blázon očakáva, že dosiahne iné výsledky na základe toho, že bude robiť stále to isté.“

Nemôžeš zmeniť VÝSTUP, pokiaľ nezmeníš VSTUP.

Začni robiť úplne iné veci a uvidíš, že aj výsledky a veci v tvojom živote, vo vzťahu k ženám, sa začnú meniť. Začni meniť neúspechy u žien na šialené úspechy.

Preto ti jednoznačne odporúčam, aby si neúspechy u žien bral ako spätnú väzbu. Neúspechy dokonca vyhľadával a učil sa na nich.

Úspešní ľudia nie sú takí, ktorí by mali vždy úspechy. Majú presne toľko isto neúspechov ako neúspešní ľudia, ale o jedenkrát viac sa postavia.

Vezmú si ponaučenie z toho, čo spravili zle. Premenia to na niečo, čo spravili dobre a potom už len opakujú veci, ktoré im prinášali výsledky.

Vezmi si aj ty z mojich videí, z môjho blogu, z mojich rád, informácie. Využívaj ich, zisti čo ti funguje, zisti čo ti nefunguje a to rob! Rob toho viacej a dosahuj u žien oveľa lepšie výsledky.

 

Neúspechy u žien – čo si o nich myslíš?

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť a zdieľaj ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ak chceš získať viac takýchto videí, keď chceš získať informácie o tom, ako komunikovať so ženami, ako byť príťažlivejším chlapom pre ne a nemusieť ich baliť, tak sa prihlás na odber môjho youtube kanála a vždy keď zverejním nové video, tak dostaneš o tom informáciu.

Ak začneš tieto informácie aplikovať do svojho života, až potom uvidíš, čo všetko sa začne diať.

Toto musíš vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti odhalím PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chalan získať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si.

 

V sérii 10 rýchlych tipov z praxe sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. diel: Ako zavádzať naučené veci do praxe

2. diel: Je balenie žien len hra čísiel?

3. diel: Ako sa začať zoznamovať so ženami

4. diel: Naučiť sa baliť ženy je jednoduché, ako jazdiť na bicykli

5. diel: Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech

6. diel: Ako ovládnuť svoje myšlienky

7. diel: Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu

8. diel: Jednoduchá metóda na zlepšenie nálady

9. diel: Ako si sadnúť na rande správne

10. diel: Prečo nepočúvaj, čo ti ženy hovoria!

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.