#onlinepeklo 1: Hrôza v úvodných správach

0

V seriáli Online peklo ti prezradím, aké chyby robia chlapi v konverzáciách, správach, fotkách či v profiloch, ktoré majú na sociálnych sieťach i zoznamkách (Facebook, Instagram, Tinder, Badoo, Pokec…). Jednoducho uvidíš online peklo, ktoré chlapi robia na internete.

Konverzácie mi posielajú moje kamošky, ktoré sa aktívne alebo pasívne zoznamujú s chlapmi cez internet. Takéto správy dostávajú denno denne ako na bežiacom páse.

Chlapov šetriť nebudem a budem im poriadne nakladať. Priprav sa na poriadnu dávku úprimnosti.

Verím tomu, že my chlapi potrebujeme jasne vedieť, čo robíme zle, pretože ženy nám také niečo nepovedia. Seriál Online peklo sa bude zameriavať na chyby a peklo v online svete.

Poďme na to.. 🙂

 

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa k nášmu hnutiu!

PS: PRIHLÁS sa aj na odber videí, aby ti už žiadne neušlo.

online peklo #onlinepeklo 1: Hrôza v úvodných správach natalia2 150x150 online peklo #onlinepeklo 1: Hrôza v úvodných správach natalia2 150x150Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Zisti, ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Klikni sem a objednaj si knihu Príťažlivosť ZDARMA teraz

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.