#onlinepeklo 1: Hrôza v úvodných správach

0

V seriáli Online peklo ti prezradím, aké chyby robia chlapi v konverzáciách, správach, fotkách či v profiloch, ktoré majú na sociálnych sieťach i zoznamkách (Facebook, Instagram, Tinder, Badoo, Pokec…). Jednoducho uvidíš online peklo, ktoré chlapi robia na internete.

Konverzácie mi posielajú moje kamošky, ktoré sa aktívne alebo pasívne zoznamujú s chlapmi cez internet. Takéto správy dostávajú denno denne ako na bežiacom páse.

Chlapov šetriť nebudem a budem im poriadne nakladať. Priprav sa na poriadnu dávku úprimnosti.

Verím tomu, že my chlapi potrebujeme jasne vedieť, čo robíme zle, pretože ženy nám také niečo nepovedia. Seriál Online peklo sa bude zameriavať na chyby a peklo v online svete.

Poďme na to.. 🙂

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, byť lepším chlapom, tak ho určite zdieľaj a odporuč ho aj svojim kamarátom.

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde nájdeš ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

[SOS2_webinar]

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here