#onlinepeklo 5: Milujeme zrkadlá – fotky na zoznamkách 2/3

0

Seriál Online peklo je zameraný na chyby, ktoré robia chlapi v konverzáciách, správach, fotkách či v profiloch, ktoré majú na sociálnych sieťach i zoznamkách (Facebook, Instagram, Tinder, Badoo, Pokec…). Jednoducho uvidíš online peklo, ktoré chlapi robia na internete.

Predtým, ako sa vrhneš na dnešné video si pozri predchádzajúcu časť, v ktorej som sa venoval výrazom na fotkách na zoznamkách.

Vo videu sa zameriam opäť na fotky na zoznamkách – presnejšie na také typy fotiek, na ktorých chlapi milujú zrkadlá a nevedia to inak. Je to ako mor, ktorý sa rozšíril medzi cca 1/3 chlapov..

Dosť bolo rečí, poďme na to.

 

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa k nášmu hnutiu!

PS: PRIHLÁS sa aj na odber videí, aby ti už žiadne neušlo.

fotky na zoznamkách #onlinepeklo 5: Milujeme zrkadlá – fotky na zoznamkách 2/3 natalia2 150x150 fotky na zoznamkách #onlinepeklo 5: Milujeme zrkadlá – fotky na zoznamkách 2/3 natalia2 150x150Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Zisti, ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Klikni sem a objednaj si knihu Príťažlivosť ZDARMA teraz

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.