Čo má spoločné chudobný panic s nadváhou so šťastne zadaným vyšportovaným boháčom?

0

chlap 2.0 Čo má spoločné chudobný panic s nadváhou so šťastne zadaným vyšportovaným boháčom? smutn   chlap 600 x 400 300x200Panic. Nízke sebavedomie. Večný kamarát a bútľavá vŕba. Takmer žiadne ženy v okolí.

Bez peňazí. Nepravidelný a nestabilný príjem. Privysoké výdavky. Dlhy a nevydarené investície. Mama mu musela požičiavať.

103,4 kg. Hranie sa počítačových hier a pozeranie seriálov. Bez energie, vášne a chuti do života.

Nie, toto nie je skript typického lúzra z amerického stredoškolského filmu, ktorý po hodine a pol aj napriek tomuto získa tú najkrajšiu kočku na škole a svoju vysnívanú ženu.

Toto bola ešte niekoľko rokov dozadu moja realita (a nespomínam si, že by ma vôbec nejaké kočky chceli).

Môj život stál za ho*** (povedzme si úprimne). Ale môžem si za to sám.

Rozhodol som sa s tým niečo spraviť, vystúpil som zo svojej zóny komfortu a začal robiť veci, ktoré boli dovtedy pre mňa nereálne a nemysliteľné.

 

Chceš vedieť, ako to je dnes?

Mám po svojom boku úžasnú a krásnu ženu, skvelého syna a postavil som nám dom.

Vybudoval som miliónové online podnikanie, v ktorom pomáham chlapom a ženám, aby boli aj oni šťastní vo vzťahu so svojím vysnívaným partnerom.

Som v najlepšej forme v živote, mám svoje poslanie a víziu, kopec energie a času na veci, ktoré milujem.

Ale nikdy nezabúdam na to, KDE som kedysi bol.

 

Prečo to s tebou vôbec zdieľam?

Môžeš mať akékoľvek sny, túžby a ciele, ktoré ťa budú hnať dopredu, ale ešte dôležitejšie je, kde práve teraz si.

Načo by som ti dal do rúk mapu k pokladu, keď netušíš, kde je tvoj východzí bod a ktorou cestou sa máš vybrať?

Kde máš odbočiť, akým prostriedkom máš ísť a koľko ti to bude trvať?

Je potrebné nastaviť si zrkadlo a pozrieť sa pravde do očí. Bez pozlátok a prikrášlení.

Presne tak, ako to reálne máš. Inak budeš stále prešľapovať na mieste (a ponárať sa hlbšie ako keby si bol v pohyblivom piesku).

Vedieť, kde momentálne ohľadom žien, životného štýlu a peňazí si, je 1. z 5 kľúčových krokom k tomu, aby si získal svoju vysnívanú ženu, život a príjem.

 

Dovoľ mi pomôcť ti a viesť ťa

Chceš vedieť, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol vyskohodnotným chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si pripravený na sebe makať? Možno si sa dostal do bodu, kedy nevieš, čo robiť ďalej, potrebuješ pomôcť a pripúšťaš, že sám to nezvládneš.

Rád ti podám pomocnú ruku.

Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

No najprv si pozri webinár Z D A R M A, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem, pozri si webinár a následne vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"