Párový rozhovor: Ako si našli partnerov?

0

V Prémiovom klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš každý mesiac aj NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 Michalom a jeho partnerkou Kristínou. Celý rozhovor je  súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

Michal má 29 rokov a pracuje v ozbrojených zložkách. Po škole zakotvil vo svojom meste snov, v Piešťanoch. Bol milý, nudný chlapec, taká bútľavá vŕba a navyše i veľmi neskúsený v oblasti komunikácie a vzťahov.

Vždy bol len kamarát a nič viac. Zvykol ženy vynášať do nebies a im to bolo priam nepríjemné. Pár mesiacov po rozchode našiel tento blog.

Knihu Príťažlivosť si prečítal niekoľkokrát a hoci si z nej nedokázal hneď zobrať 100 % všetkých informácií, zobral si ich dostatok na to, aby svoj život mohol zmeniť.

Behom niekoľkých mesiacov získal potrebné skúsenosti na to, aby sa mohol stať lepšou verziou seba samého, prinášať ženám lepšie zážitky a hlavne tej jednej, s ktorou je už viac ako štyri roky – Kristínke.

Dnes vie, že je potrebné neustále na sebe pracovať a zdokonaľovať sa aj po tom, ako ju už získal. To je zároveň aj jeho rada pre všetkých chlapov, ktorí budú čítať tieto riadky.

premium klub Párový rozhovor: Ako si našli partnerov? michal a kristina uKristína má 28 rokov a narodila sa v Topoľčanoch. Po škole začala pracovať ako fyzioterapeut v jednom centre, kde spoznala Michala. Jej staré JA sršalo prílišným sebavedomím v nesprávnom slova zmysle a následne padla na úplné dno.

V súčasnosti, keď má svojho CHLAPA 2.0 Michala zisťuje, že každý človek si musí nájsť svoje JA, rovnováhu v živote a vo vzťahu s ľuďmi a s blízkou osobou, ktorou je váš partner.

Jej rada znie: “Musíte najprv mať radi samého seba, až potom môžete milovať druhých ľudí.”

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore sa dozvieš:

  • Aká bola Michalova cesta z nudného a milého chlapca na CHLAPA 2.0, ktorý sa naučil ženy priťahovať.
  • Ako si Michal a Kristína udržujú vášeň a iskru vo vzťahu aj po 4 rokoch.
  • Prečo je dôležité na sebe neustále pracovať, aj keď už si vo vzťahu.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Michalom a Kristínou?

Ak chceš získať prístup k nadupaným kurzom a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu CHLAPOV 2.0…

V Premium klube CHLAPOV 2.0 získaš toto všetko:

  • Prístup k 50+ online kurzom zameraných na Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze
  • Balíček 11x Mega ťahák 101
  • Nový kurz 1x/mes.
  • Exkluzívny rozhovor s expertom 1x/mes.
  • Inšpiratívny rozhovor s CHLAPOM 2.0 1x/mes.
  • Skupinový hovor so Ženami snov 1x/mes.
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členov

Klub je zameraný na všetky tri oblasti – ženy, životný štýl a peniaze, ktoré TY ako vysokohodnotný chlap potrebuješ riešiť.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalších CHLAPOV 2.0? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"