PREČO sa na ňu konečne nevyserieš?

0

Prezradím ti posledný dôvod, ktorý potrebuješ počuť, aby si sa na ňu dokázal už konečne vysrať. Možno to bude trochu kruté, ale musím ti to povedať.

Pozri si video hneď teraz až do konca a dozvieš sa viac:
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

Stalo sa aj tebe niečo podobné?

Pravdepodobne je v tvojom živote, alebo bolo v tvojom živote dievča, ktoré si chcel, no neposúvalo sa to ďalej a zasekla sa na niektorej z tých piatich úrovní môjho vzťahového lievika.

Čiže, buď sa nechcela s tebou zoznámiť, alebo ti nechcela dať na seba kontakt. Alebo sa nechcela s tebou stretnúť, alebo sa nechcela s tebou stretnúť opakovane. Alebo nechcela s tebou riešiť nič ďalšie.

Ty sa ďalej snažíš, si vytrvalý, pretože vieš, že treba byť vytrvalý a ísť si za tým, čo chceš a netreba to hneď vzdávať.

No ona si neustále nájde nejaký dôvod, prečo práve vy nemôžete byť spolu, alebo prečo práve s tebou sa nemôže stretnúť. Alebo prečo tebe nemôže dať na seba kontakt, alebo prečo práve s tebou sa nemôže vyspať.

vyser sa na ňu PREČO sa na ňu konečne nevyserieš? zena odmietnutie

Hovorí ti veci typu, že: “Vieš čo, ale ja mám toho teraz veľa do školy. Možno niekedy v budúcnosti sa stretneme, uvidíme.”

Alebo: “Keď budem mať na teba čas. Ja mám teraz toho veľa v práci, to nepôjde.”

Alebo: “Vieš, ja som akurát teraz po rozchode a nechcem sa hneď viazať”

“Momentálne si nikoho nehľadám. Nemám na také veci ani čas.”

“Vieš, mám priateľa a aj keď to nie je bohviečo, si zlatý a páčiš sa mi, ale nemôžem ho nechať.”

“Si zlatý, si dobrý kamarát, ale neviem si medzi nami predstaviť niečo viac, aj keď sa mi páčiš, ale neviem, či by to fungovalo.”

A ty tomu veríš. Veríš tomu, čo ti hovorí a následne sa trápiš. Čakáš na ňu, kedy ťa už bude chcieť, kedy sa bude chcieť s tebou stretnúť. Vypisuješ jej, vyvolávaš jej, pcháš sa jej do zadku.

Ešte jej aj povieš, že ju ľúbiš (možno), alebo jej kúpiš nejaký darček, na základe čoho si myslíš, že ťa bude zázračne chcieť, alebo niekedy v budúcnosti – nemyslíš, nespávaš.

 

Nevidíš, o čom to v skutočnosti je

Nemyslíš na nič iné, než na ňu. A toto všetko ti bráni v tom, aby si videl to, o čom to v skutočnosti je. Pretože žena ti nepovie na rovinu, že si príliš milý, si k nej zlatý, vôbec ju absolútne nepriťahuješ, alebo nejde z teba žiadna charizma a iskra. Prípadne je tu niekto iný, s kým spáva aktuálne alebo kto sa o ňu snaží a kto má aktuálne jej pozornosť.

No a ty sa stále bojíš, že: “Keď jej prestanem písať, keď si ju vymažem, alebo keď nebudeme spolu, tak si už žiadnu inú nenájdem, nebudem už v živote zaľúbený…”

Toto sú len tvoje obavy v tvojej hlave z niečoho v budúcnosti, čo sa ešte nestalo, nestane a častokrát sa stáva práve to, že akonáhle táto odíde, tak príde nejaká ďalšia.

Proste stojíš na stanici a vlaky prichádzajú a odchádzajú. A ty si vyberieš, do ktorého nasadneš. Neexistuje, že ten vlak už nepríde. To by sa musela pretrhnúť koľaj, byť nejaká prírodná katastrofa a v živote by už vlaky nechodili.

vyser sa na ňu PREČO sa na ňu konečne nevyserieš? zamysleny chlap

 

TOTO ti odporúčam spraviť

Preto ti odporúčam, toto býva častokrát jediné a najlepšie riešenie:

“Vyser sa na ňu!”

Naozaj, vyser sa na ňu. Vykašli sa na ňu. Od tohto momentu, ako dopozeráš toto video ochladni voči nej, nevypisuj jej, nevyvolávaj jej, nekontaktuj ju. Ak ti ani toto nepomôže, tak si ju pokojne vymaž  telefónu či z Facebooku.

Ten neskutočný pocit, ktorý nadobudneš, kedy sa ti uľaví z toho, že: “Aha, už tu nie je,” to bremeno, ktoré z teba opadne naozaj stojí za to.

V tomto ti odporúčam, buď sebec. Nehľaď v tom momente na ňu. Nepozeraj, že: “Ona vyhrá, keď si ju vymažem a bude sa mi smiať alebo niečo podobné.”

Ona si pravdepodobne na teba ani nespomenie, to je prvá vec. Druhá vec, keď si na teba spomenie a bude ti písať, že: “Ty hajzel! Prečo si si ma vymazal,” tak sa len usmej a v tomto naozaj buď sebec.

Pozeraj na seba, pretože ide o teba, o tvoje pocity a o to, aby si sa z toho dostal, poučil sa z toho, kde si spravil v minulosti chyby. Zobral si to ako skúsenosť, a vyšiel do boja o nejakú ďalšiu ženu už s tým, že vieš, že toto sa ti už nikdy nemusí a nemôže stať.

 

Zhrniem ti to

Uvedom si, že nemusíš nikomu nič vysvetľovať. Je to tvoj život, tvoje rozhodnutie.

Ona ti tiež nevysvetľovala, že prečo sa s tebou nechce stretnúť, teda pravdu a skutočný dôvod. Tiež ti nevysvetľovala, prečo nemôžete byť spolu a vyspala sa s niekým druhým. Takže ti odporúčam vykašli sa od tohto momentu na ňu.

Nepíš jej. Nekontaktuj ju. Nevyvolávaj žiadnu iniciatívu k prvému kroku, kedy môžete spolu niečo riešiť. Ideálne si ju vymaž z Facebooku, z mobilu, aby si ju nemal na očiach. Pretože je to tvoj život. Ide o teba. A keď to spravíš, tak jej sa život určite nezrúti.

Kiež by mne niekedy v minulosti niekto povedal, že: “Čo ti šibe? Konečne sa na ňu vyser. Nemá o teba záujem.” Pozri sa na seba, makaj na sebe a v budúcnosti niekde možno budeš mať na takúto ženu nárok.

My chlapi častokrát takéto niečo potrebujeme počuť a ja som tu pre teba, aby som ti  povedal: “Bude to v poriadku. Vykašli sa na ňu. Tvoj život sa nijakým spôsobom nezrúti.”

Len potrebuješ konečne nabrať vietor do plachiet. Potrebuješ začať žiť nový život s novou ženou. Nie s tou, s ktorou to absolútne nikam nevedie.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu daj určite like, zdieľaj ho a nabádam ťa k tomu, aby si išiel do akcie. Aplikoval to na tej konkrétnej žene, u ktorej sa to nikam neposúva dopredu.

Pridaj sa určite aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť lepším chlapom a ako prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"