Ako si správne nastavovať svoje finančné ciele

0

V Prémiovom klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš každý mesiac aj NOVÝ obsah.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe videa, ktoré je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

Si zvedavý?

Vo videu ti prezradím, ako si správne nastavovať svoje finančné ciele. Poďme na to!
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

Hneď prvá vec, ktorú potrebuješ so svojimi peniazmi spraviť je získať nad nimi kontrolu a začať si zapisovať každé jedno euro, ktoré prejde tvojimi rukami.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, byť lepším chlapom, tak ho určite zdieľaj a odporuč ho aj svojim kamarátom.

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »