[2/10] Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie | 10 chýb pri komunikácii

0

PRÍLIŠ PREMYŠĽAŠ ČO POVIEŠ ĎALŠIE, 10-chyb-video2 (600 x 337) čo povedať [2/10] Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie | 10 chýb pri komunikácii 10 chyb video2 600 x 337 300x169Stalo sa ti už niekedy, že si sa bavil so ženou, ktorá ti niečo rozprávala a ty si už rozmýšľal nad tým, čo jej povieš ďalšie, ako máš reagovať a bol si mysľou niekde úplne inde?

V tomto videu ti prezradím, čo by si mal robiť namiesto toho, keď sa snažíš rozmýšľať nad tým, čo máš žene ďalšie povedať.

Avšak predtým, ako sa pustíš do čítania dnešného článku si najskôr pozri predchádzajúci článok, ak si tak ešte neurobil.

 

Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie?

Spomínam si na jeden z takýchto rozhovorov, keď som sa bavil so ženou, ona niečo hovorila a ja už som rozmýšľal, čo jej mám na toto odpovedať.

Hľadal som si tú najlepšiu možnú odpoveď, začal som byť duchom neprítomný, pozeral som všade po plafóne a bolo zo mňa cítiť, že tam v tom momente nie som.

Rozmýšľal som, ako na to zareagujem a čo jej poviem.

Potom sa stalo, že som sa jej spýtal otázku, ktorá absolútne nesúvisela s tým, čo mi ona povedala. Bola zaskočená a prekvapená, bola trošku podráždená, pretože zachytila, že som ju nepočúval.

Toto je jedna z najčastejších chýb, ktorú mi ženy hovoria, že chlapi pri nich robia, že ich nepočúvajú a sú príliš zahľadení do seba.

Takže druhá chyba v rámci 10 chýb pri komunikácii je, že príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Čo by si mal robiť

Toto by si od tohto momentu nemal robiť, pretože problém, ktorý tu nastáva je, že ju nepočúvaš.

Dollarphotoclub_52293044 (312 x 207) čo povedať [2/10] Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie | 10 chýb pri komunikácii Dollarphotoclub 52293044 312 x 207 300x199

Keď sa bavíš sám so sebou v hlave, tak si sám pre seba hovoríš nejaké vety, ale ty si tam, aby si sa bavil s ňou a nie so sebou.

Keď na sekundu alebo dve rozozná, že nepočúvaš, čo ti hovorí, pretože pre ňu je to dôležité, tak neprebehne žiadne spojenie.

A nebudeš môcť pokračovať ďalej, k tým zaujímavejším veciam a komunikácia neprebehne tak, ako by si ona predstavovala.

Nie je to ani tak o tom, čo chceš povedať, alebo nájsť najlepšiu odpoveď na to, čo ti práve ona hovorí

Ale dôležité je, aby si si uvedomil, že je dôležité, čo hovorí ona, a aby sa cítila v rozhovore dobre.

Odporúčam ti od tohto momentu, keď sa budeš rozprávať s nejakou ženou, tak nerozmýšľaj nad tým, čo chceš povedať ďalšie, ale buď v tom momente prítomný.

 

Menej rozprávaj a viac ju počúvaj

Nadýchni sa, sleduj jej reč tela, sleduj jej pery, jej slová, rozmýšľaj nad tým, čo ti hovorí.

Dovoľ si dôverovať tomu, že keď prídeš na rad a budeš chcieť niečo povedať, tak ti to automaticky napadne a nemusíš nad tým dopredu rozmýšľať.

Ona ti dá množstvo nápadov k tomu, čoho sa môžeš chytiť, pokiaľ ju budeš počúvať.

Máš dve uši, jedny ústa, využi to. Menej rozprávaj, viac ju počúvaj.

Takže buď prítomný, počúvaj ju a automaticky reaguj na to, čo ti hovorí.

Je to také jednoduché. Nemusíš to absolútne nijak komplikovať.

Je to všetko o jednoduchých komunikačných technikách.

 

Čo ťa čaká nabudúce

Pokiaľ vedieš so ženami rozhovor a nechceš, aby to pôsobilo ako výsluch a ona nebola v odmietavom stave a odpovedala ti jednoslovné odpovede, tak si určite pozri ďalšie video.

To je ďalšia chyba, ktorú chlapi pri komunikácii so ženami robia a patrí k tým najčastejším.

Prezradím ti, ako by si sa mal správne žien počas rozhovoru pýtať otázky.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť. Zdieľaj ho so svojimi priateľmi, pretože nikdy nevieš, komu môže pomôcť a komu možno môže zmeniť život a vďaka tomu mi ho pomôžeš aj šíriť.

Ak sa prihlásiš na odber môjho youtube kanála, tak vždy, keď zverejním nové video dostaneš o tom informáciu.

Ak sa zaujímaš bližšie o to, ako zvýšiť svoje sebavedomie, ako sa zoznamovať a komunikovať so ženami jednoducho, prirodzene a s ľahkosťou, tak aby ťa to aj bavilo a bavilo to aj ich, tak ti odporúčam navštíviť stránku www.majsterreci.sk.

Získaš tam prístup k ďalším bezplatným videám a materiálom, ktoré ti v tomto pomôžu.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

V sérii 10 chýb pri komunikácii sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. chyba: Snažíš sa ženy silou mocou oslovovať

2. chyba: Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie

3. chyba: Vedieš voči nej výsluch

4. chyba: Skáčeš z témy do témy

5. chyba: Snažíš sa ju zaujať

6. chyba: Vedieš s ňou nudnú konverzáciu

7. chyba: Príliš sa k nej nakláňaš

8. chyba: Bavíš sa s ňou o negatívnych veciach

9. chyba: Komunikuješ s príliš málo ženami

10. chyba: Snažíš sa, aj keď ona nemá záujem

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"