Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať?

4

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? priserne prve rande

Prvý kontakt máš úspešne za sebou. Získal si jej číslo alebo ti odpísala na sociálnej sieti.

Je dokonca natoľko ochotná, že sa s tebou chce stretnúť?

Tak to aby si sa od všetkých odlišoval tak, aby toto prvé rande do konca života nezabudla!

Ten veľký deň je tu! Ráno sa zobudíš celý roztrasený a spotený. Celý deň na nič iné nemyslíš, nemôžeš jesť, zviera ti žalúdok, potia sa ti ruky.

“Nechcem to pokaziť… Nechcem to pokaziť… Nechcem to pokaziť…”

BANG!

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? prve rande 1 150x150

Otvoríš skriňu, rozhliadaš sa, čo si oblečieš. Vytiahneš z nej pokrčenú košeľu a pod pazuchami veľké biele mapy. Nevadí, berieš čo skriňa dá. Pozrieš sa na poličku – voňavka došla.

Zbehneš do kúpeľne a vezmeš mamin parfém. Rozprašovač ti nepomôže, tak ho dáš dolu, naleješ si polovicu parfému na ruku a ponatieraš sa ním od pol pása hore celý… a trošičku aj do rozkroku, veď čo keby!

Ideš sa obuť, topánky od blata ešte z dňa, kedy si v nich naposledy hral futbal cez víkend. Nie je čas! Veď už 27 minút meškáš! Rýchlo ich obuješ a utekáš.

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? prve rande 2 150x150

Prídeš po ňu. Meškáš len 45 minút a koniec koncov… veď sa nikam neponáhľate, ona má na teba celý deň čas! Neunúvaš sa ani prísť k dverám, trúbiš na ňu už z ďaleka, nech si pohne.

Kričíš po nej, že dvere spolujazdca nejdú otvoriť a má si sadnúť dozadu. Sklápaš jej svoju sedačku, aby sa mohla dostať dozadu a ospravedlňuješ sa, že svoju audi máš žiaľ od rána v oprave a kamoš ti musel požičať toto auto.

S ironickým úsmevom si sadne dozadu a celú cestu je radšej ticho. “Tesne” pred reštauráciou sa ti ale pokazí aj toto auto. Kruto zanadávaš na celé ústa, buchneš do volantu a vypustíš ešte jednu nadávku. Musíte tam dojsť pešo.

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? prve rande 3 150x150

Dáma v 13 cm opätkoch ledva chodí a k miestu je to ešte 5 kilometrov. Po ceste samozrejme stretneš partiu zo školy. Celý vysmiaty ich pozdravíš a 15 minút si s nimi pokecáš. Slečna stojí meter od vás a čaká na teba. Hovoríš, že už už idete, nech vydrží.

S partiou sa ešte zasmejete nad poslednou ožranskou akciou, rozlúčite sa a pokračujete k reštaurácii. Aká krásna a romantická prechádzka, hovoríš si. Určite je hlavou v oblakoch!

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? prve rande 4 150x150

Do reštaurácie prichádzate o pol desiatej a čašníci na vás škaredo zazerajú. Hodíš na nich aj ty zákerný pohľad a zahučíš: “Čo čumíš!”

Dáš si dolu bundu, odhalíš svoje biele mapy na košeli, sadneš si k stolu a prehodíš si nohu. Slečna tam stojí, zdvihne nechápavo obočie, dá si sama dolu kabát, odsunie si stoličku a posadí sa k tebe.

V tom zbadáš, ako sa pre teba vyparádila a hneď jej strelíš kompliment, ešte si ani nesadne: “V tých šatách vyzerajú tvoje prsia malé,” a škodoradostne sa usmeješ. Hodí okom po váze a v tom momente má chuť ti ňou rozbiť hlavu.

Začneš rozprávať, aký si mal dnes náročný deň, že ti volala bývalá a musel si jej dobre vynadať a rozplakala sa ti do telefónu. Potom jej povieš celý príbeh, ako sa poznáte už od škôlky a teraz máte pauzu, lebo si potreboval priestor. Nepustíš ju vôbec k slovu.

Prejde okolo vás nádherná kočka v sukni a ty sa za ňou otočíš a zapískaš. Ona sa otočí a ty na ňu žmurkneš. Vrátiš sa k svojej slečne a spýtaš sa: “Kde som to skončil?” Následne sa jej spýtaš, čo vraví na potrat a či by si dala dieťa vziať, keby ste sa spolu vyspali a náhodou otehotnela.

Určite neváhaj a daj jej ďalší kompliment. Najlepšie jej povedz, že fakt vyzerá sexi a že sa ti veľmi páči. Pri tom na ňu slizko žmurkni.

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? prve rande 5 150x150

Sedíte tam už 5 minút. Obsluha nikde, tak sa pozrieš smerom k čašníkovi a zakričíš: “Hej ty, chceme si objednať!” Do čašníka sto čertov a s pokojom Angličana sa vás spýta, čo si dáte. Neváhaš a hneď zavelíš: “Pre mňa borovičku a pivo.” Obaja prekrútia očami a sklopia zrak.

Slečna si objedná šalát a ty jej do toho skočíš: “Prineste jej poriadny kus mäsa, nech trochu priberie, veď je samá kosť!” Čašník v rozpakoch zapisuje a radšej odchádza. Ešte ho, samozrejme, okríkneš, že si dáš to isté, čo ona.

Neustále posielaš čašníka po borovičku a pivo. Si poriadne naliaty. Ani sa neospravedlníš a utekáš na toaletu. Dobre, že ťa nie je počuť, lebo práve si vyvrátil predvčerajšie párky a vlašský šalát. V tom si uvedomuješ, že si žiaden vlašský šalát nemal. Zasmeješ sa, lebo si spomenieš na jeden vtip: “Nech žereš, čo žereš…aj tak je z toho vždy vlašák.”

Prídeš ku stolu, zavelíš k odchodu a položíš na stôl peniaze za polovicu z účtu, čo si skonzumoval ty.

prvé rande Príšerné prvé rande: Ako by to nemalo vyzerať? prve rande 6 150x150

Zavoláš taxi, lebo ďalej nevládzeš chodiť. Auto sa ti pokazilo. Zápach tvojho potu a zvratkov, ktorých kúsok si nechal ešte na košeli, sa mieša po celom aute. Šoféra už napína a slečna si radšej otvorila v -7 °C zadné okno. Šofér dupne na plyn, nech mu cesta skorej ubehne.

Prichádzate k jej vchodu a spomenieš si na romantickú scénu z filmu, ktorý si nedávno videl. Muž odprevádzal ženu, povedala mu, ako bolo skvele, pobozkala ho a pozvala ho ďalej, aby dokončili to, čo začali. Celý natešený prekladáš pravú a ľavú nohu po ceste k jej vchodu a opakuješ si v hlave kroky, aby si náhodou nohy nevymenil.

Zastanete pri vchode, ona už rýchlo vyťahuje kľúče z kabelky, aby sa vyhla tomu trápnemu momentu, kedy ťa rýchlo pošle kade ľahšie. Prídeš k nej bližšie, oprieš svoju špinavú a upotenú košeľu o jej šaty, otvoríš ústa s plánom pobozkať ju a trochu na ňu pri tom dýchneš. Prejde ňou mráz a zatočí sa jej hlava. Určite by teraz nafúkala aspoň 3 promile po tomto nádychu.

Chytro otvorí dvere, vbehne do vchodu a ty za ňou ešte stihneš zakričať: “Kedy sa vidíme nabudúce?”

 

Takto by prvé rande naozaj vypadať nemalo. Verím, že tento príklad bol pre teda dostatočne odstrašujúci a nikdy niečo takého žiadnej žene (a ani sebe) nevyvedieš.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »