[Pýtaj sa Michala] Ako sa bozkávať vášnivo a hravo? (Pre pokročilých)

0

pytaj-sa-michala-ako-sa-bozkavat ako sa bozkávať [Pýtaj sa Michala] Ako sa bozkávať vášnivo a hravo? (Pre pokročilých) Py taj sa Michala Ako sa bozka vat  300x171Možno chceš vedieť, ako získať svoju kamarátku či ženu, ktorú si prednedávnom spoznal… Ako zvýšiš svoje sebavedomie… Ako si konečne nájdeš či udržíš priateľku…

Alebo ťa zaujíma čokoľvek ohľadom žien a vzťahov?

Tak to si tu správne. Na blogu chlap20.sk nájdeš odpovede, ktoré hľadáš.

Pred istým časom si mal možnosť položiť mi svoje otázky, ktoré ťa zaujímali, a získať na ne odpovede v rubrike: Pýtaj sa Michala.

Dnešná otázka znie: “Vedel by si mi dať kompletný návod na to, ako sa dobre bozkávať? Už som skúšal aj cucane pier, občas jemné hryzenie a pridal som aj jazyk, ale stále si myslím, že niečo robím zle.” 

 

Michalova odpoveď:

Konečne tu máme niečo šťavnaté. Musím ti povedať, že už teraz to robíš lepšie ako ostatní, takže na tomto stavaj. Môžeš to, samozrejme, ešte vylepšiť.

 

O čom je bozkávanie?

Celé bozkávanie je o tom, aby si prejavil príťažlivosť a záujem druhej osobe, že ju neberieš len ako kamarátku, že ju berieš ako potenciálnu sexuálnu partnerku, milenku či priateľku a chceš jej dať najavo svoju náklonnosť.

Ako sa dopracovať od zoznámenia až k bozku?

To si môžeš prečítať v týchto článkoch:

Ako sa bozkávať – kompletný návod na bozkávanie

Prvý bozk – Rýchlokurz bozkávania sa bez odmietnutia 

Bozkávanie je prejavom toho, že sa jeden druhému páčite a je vyvrcholením vášho stretnutia.

Bozkávanie je o tom:

 • aby si sa hral už pri tom samotnom bozku,
 • aby si si užíval,
 • nebol pri tom napätý,
 • nesnažil sa rozmýšľať, čo spraviť, či pridať jazyk, ubrať jazyk…

Nechaj sa viesť svojou intuíciou, nechaj sa viesť jej bozkom, pokojne buď dominantný ako chlap a sprav jej z toho zážitok.

 

Ako sa bozkávať?

ako-sa-bozkavat ako sa bozkávať [Pýtaj sa Michala] Ako sa bozkávať vášnivo a hravo? (Pre pokročilých) ako sa bozka vat  300x200Nebudeme tu rozoberať samotnú techniku bozkávania. Poviem ti radšej, čo robiť, aby sa s tebou žena chcela bozkávať viac a viac ;).

Samozrejme, ju pri tom bozku ponaťahuj. Usmievaj sa pritom, doberaj si ju v zmysle – daj a nedaj bozk, striedaj tempo. Môžeš byť vášnivý a následne to striedať s jemnými momentmi.

Hladkaj ju po vlasoch, na šiji, môžeš ju držať za zadok, čiže pridaj k tomu aj dotyky. Prípadne sa odsuň, pozeraj jej do očí, usmej sa, pozeraj jej na pery.

Potom sa s ňou môžeš, samozrejme, ďalej bozkávať. Čiže hraj sa, užívaj si to, rob jej z toho zážitok, dávaj do toho vášeň, dotyky, sleduj jej reakcie a ako sa jej to páči:

 • či má na teba chuť
 • či si jej spravil väčšiu chuť
 • či je dravá, agresívna
 • či sa chce hrýzť
 • či sa chce dotýkať
 • či má chuť na niečo viac.

Zo spätnej väzby zistíš, akým spôsobom by si mal pokračovať a akým spôsobom by si ju mal ďalej viesť.

 

Čo platí pri bozkávaní?

Platí, že bozk je len prejavom vzájomnej náklonnosti. Tu už odpadáva akákoľvek nervozita, opadávajú akékoľvek očakávania, tie už máš za sebou.

V tomto momente si to pri bozkávaní užívaj, zapájaj fantáziu, dotyky, hravosť a vášeň. Daj tej druhej osobe pocítiť, že je to pre teba zážitok a chceš, aby to bol zážitok aj pre ňu.

Aj keď ja nejako tuším, že sa chcel tento chalan otázkou len pochváliť :). Alebo nie?

 

Keď máš aj ty otázku

Ak máš nejakú otázku, tak mi ju môžeš položiť vo facebookovej skupine Chceme byť lepšími chlapmi. Ak mi chceš svoju otázku zadať súkromne a chceš odpoveď čo najrýchlejšie, môžeš využiť moje platené osobné konzultácie.

Detailnejšie to, ako sa bozkávať a ako viesť ženu k bozku, čiže aká je vôbec k tomu cesta, vysvetľujem v Majstrovi reči 2. Nájdeš tam tipy, ako sa so ženami zoznamovať, ako sa s nimi baviť, ako s nimi flirtovať, ako ju potom na stretnutí viesť k tomu, aby k bozku reálne aj došlo.

Verím, že ti (a možno aj iným mužom s podobným problémom) táto odpoveď pomohla.

Ak sa ti tento článok páčil, pomohol ti, alebo vieš o niekom, komu by mohol pomôcť, tak mu ho pošli, prípadne ho zdieľaj so svojimi priateľmi.

Ak chceš viac takýchto videí, pridaj sa aj na odber môjho YouTube kanála.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"