Ako Roger Bannister prekonal rekord v behu na 1 míľu a následne tomu uverili aj ďalší a dali to aj oni

0

Ako Roger Bannister prekonal rekord v behu na 1 míľu a následne tomu uverili aj ďalší a dali to aj oni roger 300x184Do roku 1965 si ľudia mysleli, že je fyzicky nemožné zabehnúť 1 míľu pod 4 minúty.

Nikto predtým to nedokázal, a tak nikto neveril, že by sa to dalo zvládnuť. No jeden muž spravil niečo, čo ostatných posadilo na zadok.

 

Mysleli si, že je to nemožné, až kým ich nepresvedčil o opaku

Roger Bannister 6. mája 1965 prekonal vo veku 25 rokov 4 minútovú hranicu v behu na 1 míľu a zabehol ju za 3:59.

Pravdaže, bol to historický úspech. Ale vieš, čo sa stalo potom?

Akonáhle to dal on, ostatní bežci tomu začali tiež veriť. Zrazu to bolo pre nich možné.

Popravde, jeho rekord trval len 46 dní, keď ho prekonal John Landy.

 

A odvtedy?

Míľu pod 4 minúty zvládli zabehnúť tisíce ďalších ľudí, pretože tomu jednoducho uverili.

Všetko, čo si dokáže tvoja myseľ predstaviť, dokáže aj zrealizovať.

A ako Henry Ford raz povedal: „Či už si myslíš, že môžeš, alebo si myslíš, že nemôžeš, v oboch prípadoch máš pravdu.“

Keď to myslíš vážne s tým, že chceš vo svojom živote niečo zmeniť a posunúť sa na ďalší level, tak správne informácie, mentori a komunita ťa tam dokáže dostať.

Tvoje súčasné okolie a podmienky, ktoré máš, sú buď tvojím vetrom do plachiet alebo kotvou, ktorú ťaháš za sebou.

Ty si vyber.

Keď je pre teba dôležité nájsť si v nasledujúcich 12 mesiacoch partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť konečne život, po akom si vždy túžil, staň sa súčasťou ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***

Áno, budeš musieť do toho investovať svoj čas i peniaze. Bez toho to nepôjde.

Ak vieš, že to je niečo pre teba, tak klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Ako Roger Bannister prekonal rekord v behu na 1 míľu a následne tomu uverili aj ďalší a dali to aj oni ebook 150x150  Ako Roger Bannister prekonal rekord v behu na 1 míľu a následne tomu uverili aj ďalší a dali to aj oni ebook 150x150TOP 7 najčastejších situácií, pri ktorých muži u žien pohoria

Klikni sem a získaj ZDARMA ebook, v ktorom ti prezradím TOP 7 najčastejších situácií, pri ktorých muži u žien pohoria. Teda, ak chceš vedieť, ako zaručene zaujať ženu na stretnutí a nepokaziť si to u nej ešte pred tým, ako sa niečo vôbec stane.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.