Rozhovor s Dušanom Kadlecom: Myslenie vysokohodnotného chlapa

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotný rozhovor s expertom v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Máme tu pre teba pripravenú ukážku z rozhovoru s expertom Dušanom Kadlecom, zakladateľom jedného z najinšpiratívnejších slovenských blogov: motivation-man.sk, v ktorom ti prezradí, aký je podľa neho vysokohodnotný chlap.

Napísal 2 inšpiratívne BESTSELLER-y, ktoré boli nominované na prestížne ocenenie KNIHA ROKA, v kategórii Životný štýl. A to knihy Zo dna ku hviezdam a 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život, ktoré majú na svojom konte už viac ako 60.000 spokojných čitateľov.
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore s Dušanom Kadlecom sa dozvieš: 

  • Ako si vybudovať zdravé sebavedomie a reagovať na negatívne okolie.
  • Ako zobrať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a v problémoch vidieť príležitosť k rastu a k zmene.
  • Tipy k šťastnému vzťahu a ako prekonávať nezhody v partnerstve.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Dušanom Kadlecom?

Ak chceš získať prístup k nadupaným kurzom a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu CHLAPOV 2.0…

V Premium klube CHLAPOV 2.0 získaš toto všetko:

  • Prístup k 50+ online kurzom zameraných na Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze
  • Balíček 11x Mega ťahák 101
  • Nový kurz 1x/mes.
  • Exkluzívny rozhovor s expertom 1x/mes.
  • Inšpiratívny rozhovor s CHLAPOM 2.0 1x/mes.
  • Skupinový hovor so Ženami snov 1x/mes.
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členov

Klub je zameraný na všetky tri oblasti – ženy, životný štýl a peniaze, ktoré TY ako vysokohodnotný chlap potrebuješ riešiť.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"