Rozhovor s Dušanom Kadlecom: Myslenie vysokohodnotného chlapa

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotný rozhovor s expertom v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Máme tu pre teba pripravenú ukážku z rozhovoru s expertom Dušanom Kadlecom, zakladateľom jedného z najinšpiratívnejších slovenských blogov: motivation-man.sk, v ktorom ti prezradí, aký je podľa neho vysokohodnotný chlap.

Napísal 2 inšpiratívne BESTSELLER-y, ktoré boli nominované na prestížne ocenenie KNIHA ROKA, v kategórii Životný štýl. A to knihy Zo dna ku hviezdam a 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život, ktoré majú na svojom konte už viac ako 60.000 spokojných čitateľov.
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore s Dušanom Kadlecom sa dozvieš: 

  • Ako si vybudovať zdravé sebavedomie a reagovať na negatívne okolie.
  • Ako zobrať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a v problémoch vidieť príležitosť k rastu a k zmene.
  • Tipy k šťastnému vzťahu a ako prekonávať nezhody v partnerstve.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Dušanom Kadlecom?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »