Rozhovor s Kamilom: Aká bola jeho cesta CHLAPA 2.0

0

V Prémiovom klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš každý mesiac aj NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 – Kamilom, ktorý je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

Kamil Kubík je inšpiratívny CHLAP 2.0, ktorý sa venuje oblasti financií a projektovému manažmentu, pracuje ako lektor pre začínajúcich podnikateľov v Slovak Business Agency.

Aj Kamil bol kedysi len kamarát žien a mal problém so vzťahmi. Ženy staval na piedestál, zbytočne si pred nimi znižoval svoju hodnotu a bol dotieravý. Tieto ženy ho veľakrát len využívali.

Po prečítaní mojich kníh Príťažlivosť a Aj ja som CHLAP 2.0 začal na sebe pracovať. Venoval sa svojmu osobnému rozvoju a so ženami začal komunikovať viac prirodzene. Naučil sa ich priťahovať a prestal za nimi doliezať.

Ešte viac si zvýšil svoj príjem a zabezpečil si vlastné bývanie v 27 rokoch. Ženy, ktoré boli predtým naučené omotať si ho okolo prsta, začal odmietať. Reakcie žien sa začali postupne meniť. Pozri si rozhovor a dozvieš sa viac.
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Kamil prezradí:

  • Aká bola jeho cesta CHLAPA 2.0
  • Čo robiť a nerobiť pri písaní si so ženami a ako sa s nimi zoznamovať.
  • Ako sa mu podarilo zvýšiť svoju hodnotu v očiach žien, aj keď bol predtým len kamarát.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s CHLAPOM 2.0 – Kamilom?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalších CHLAPOV 2.0? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »