Rozhovor Mab Junga a Igor Miháľ: Špecifiká v partnerskej komunikácii

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe celého rozhovoru s terapeutmi Mab Junga a Igorom Miháľom.

Témou rozhovoru sú špecifiká v partnerskej komunikácií, prečo je dôležité hovoriť s partnerom o svojom prežívaní.

Mab vysvetlí, ako s láskou komunikovať s partnerom a Igor ponúkne chlapský pohľad a prezradí techniku na nás mužov – ako partnerovi odkomunikovať potreby, aby ich prijal a pochopil.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V tomto nadupanom rozhovore si každý príde na svoje. Chlapi aj ženy dostanú skvelé odporúčania. Preto, ak máš partnerku, tak ti navrhujem, aby ste si rozhovor pozreli spoločne. 🙂

Ak si aktuálne šťastne nezadaný – tento rozhovor je skvelou prípravou aj pre teba. Na konci rozhovoru si Mab a Igor pre teba pripravili aj výzvu.

Chceš vedieť VIAC? Tu sú 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"