Rozhovor Mab Junga a Igor Miháľ: Špecifiká v partnerskej komunikácii

0

Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe celého rozhovoru s terapeutmi Mab Junga a Igorom Miháľom.

Témou rozhovoru sú špecifiká v partnerskej komunikácií, prečo je dôležité hovoriť s partnerom o svojom prežívaní.

Mab vysvetlí, ako s láskou komunikovať s partnerom a Igor ponúkne chlapský pohľad a prezradí techniku na nás mužov – ako partnerovi odkomunikovať potreby, aby ich prijal a pochopil.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V tomto nadupanom rozhovore si každý príde na svoje. Chlapi aj ženy dostanú skvelé odporúčania. Preto, ak máš partnerku, tak ti navrhujem, aby ste si rozhovor pozreli spoločne. 🙂

Ak si aktuálne šťastne nezadaný – tento rozhovor je skvelou prípravou aj pre teba. Na konci rozhovoru si Mab a Igor pre teba pripravili aj výzvu.

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here