Rozhovor s CHLAPOM 2.0: Ako si udržať pekný a harmonický vzťah

0

V Prémiovom klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš každý mesiac aj NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 – Michalom, ktorý je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

Michal Sobol má 33 rokov, pochádza z Kysúc a po vysokej škole sa usídlil pri Bratislave. Postupne začal pracovať ako riaditeľ obchodu či obchodník v Zľavomate, kde sa aj prvýkrát so mnou stretol. Neskôr si otvoril živnosť a začal podnikať vo financiách, obchode a vzdelávaní.

Počas celého tohto obdobia prešiel viacerými vzťahmi, z ktorých 3 boli pre jeho život najpodstatnejšie. Na začiatku roka 2021 si vymodeloval presnú predstavu ženy, ktorú chce mať a do 2 mesiacov aj prišla. Jeho Zuzka 😉

Miluje šport, svoju prácu, rodinu a ľudí okolo neho. Každý jeden deň sa učí byť lepšou verziou seba samého. Michala nájdeš aj na Instagrame.

V tejto ukážke z rozhovoru ti Michal povie vďaka čomu sa mu podarilo získať partnerku.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Michal prezradí:

  • Ako na sebe začal pracovať na ceste CHLAPA 2.0
  • Ako a kde sa zoznámil so svojou Ženou snov a ako si vymodeloval jej presnú predstavu.
  • Ako si udržať pekný a harmonický vzťah.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s CHLAPOM 2.0 – Michalom?

Ak chceš získať prístup k nadupaným kurzom a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu CHLAPOV 2.0…

V Premium klube CHLAPOV 2.0 získaš toto všetko:

  • Prístup k 42+ online kurzom zameraných na Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze
  • Balíček 11x Mega ťahák 101
  • Nový kurz 1x/mes.
  • Exkluzívny rozhovor s expertom 1x/mes.
  • Inšpiratívny rozhovor s CHLAPOM 2.0 1x/mes.
  • Skupinový hovor so Ženami snov 1x/mes.
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členov

Klub je zameraný na všetky tri oblasti – ženy, životný štýl a peniaze, ktoré TY ako vysokohodnotný chlap potrebuješ riešiť.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalších CHLAPOV 2.0? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"