Rozhovor s Michalom Hrehušom: Visionboard

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku rozhovoru s Michalom Hrehušom.

Michal už od roku 2009 podporuje ľudí v osobnom raste, aby našli odvahu a odhodlanie zobrať svoj život do vlastných rúk a išli za tým, čo naozaj milujú. Je zakladateľom I Can Academy a spoluautorom Motivačných diárov, kalendárov a diárov Srdce ženy.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Michal prezradí:

  • Čo je to visionboard a prečo ho musíš mať, ak si chceš plniť ciele a sny.
  • Ako správne zostaviť krok za krokom kvalitný visionboard a čo všetko na to potrebuješ.
  • Akým chybám sa vyhnúť.
  • Špeciálna výzva pre všetkých! 🙂

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Michalom Hrehušom?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »