Rozhovor s Petrom Saganom: Ako si rozdeľovať financie a začať investovať

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s expertom Petrom Saganom, ktorý je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

Peter študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde po skončení odboru podnikové financie ostal v tomto odbore, konkrétne v oblasti osobných financií a investovania.

Niekoľko rokov sa zameriaval predovšetkým správou svojho vlastného kapitálu. Po niekoľkých rokoch v obore a dostatočných skúsenostiach založil portál investuj-s-petrom-saganom.sk, ktorý ľudí nielen vzdeláva, ale pomáha im hľadať investičné príležitosti na dosiahnutie ich cieľov.

Dokáže pomôcť nielen ľuďom, ktorí už majú vytvorený kapitál na investovanie, ale aj tým, ktorí ho postupne budujú od nuly.

V tejto ukážke ti Peter prezradí, ako si prerozdeľovať peniaze, aby si nežil od výplaty k výplate

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore s Petrom Saganom sa dozvieš:

  • Aké sú najväčšie finančné hriechy Slovákov a prečo žijú od výplaty k výplate.
  • Prečo už dnes nie je investovanie možnosť, ale skôr povinnosť.
  • Pozrieme sa na to, či si naozaj stačí len zapisovať príjmy a výdavky a Peter ti prezradí, koľko percent si mesačne odkladať z výplaty pre dosiahnutie finančnej stability.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Petrom?

Ak chceš získať prístup k nadupaným kurzom a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu CHLAPOV 2.0…

V Premium klube CHLAPOV 2.0 získaš toto všetko:

  • Prístup k 50+ online kurzom zameraných na Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze
  • Balíček 11x Mega ťahák 101
  • Nový kurz 1x/mes.
  • Exkluzívny rozhovor s expertom 1x/mes.
  • Inšpiratívny rozhovor s CHLAPOM 2.0 1x/mes.
  • Skupinový hovor so Ženami snov 1x/mes.
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členov

Klub je zameraný na všetky tri oblasti – ženy, životný štýl a peniaze, ktoré TY ako vysokohodnotný chlap potrebuješ riešiť.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"