Rozhovor s Petrom Saganom: Ako si rozdeľovať financie a začať investovať

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s expertom Petrom Saganom, ktorý je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

Peter študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde po skončení odboru podnikové financie ostal v tomto odbore, konkrétne v oblasti osobných financií a investovania.

Niekoľko rokov sa zameriaval predovšetkým správou svojho vlastného kapitálu. Po niekoľkých rokoch v obore a dostatočných skúsenostiach založil portál investuj-s-petrom-saganom.sk, ktorý ľudí nielen vzdeláva, ale pomáha im hľadať investičné príležitosti na dosiahnutie ich cieľov.

Dokáže pomôcť nielen ľuďom, ktorí už majú vytvorený kapitál na investovanie, ale aj tým, ktorí ho postupne budujú od nuly.

V tejto ukážke ti Peter prezradí, ako si prerozdeľovať peniaze, aby si nežil od výplaty k výplate

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore s Petrom Saganom sa dozvieš:

  • Aké sú najväčšie finančné hriechy Slovákov a prečo žijú od výplaty k výplate.
  • Prečo už dnes nie je investovanie možnosť, ale skôr povinnosť.
  • Pozrieme sa na to, či si naozaj stačí len zapisovať príjmy a výdavky a Peter ti prezradí, koľko percent si mesačne odkladať z výplaty pre dosiahnutie finančnej stability.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Petrom?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »