Rozhovor so Siky Spiritom: Hojnosť a mindset

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s expertom Siky Spiritom.

Siky Spirit je mentor, medzinárodný rečník, transformačný a spirituálny učiteľ v oblasti osobného rozvoja, sprievodca na duchovnej ceste k absolútnej harmónii, bohatstvu a šťastnému životu.

Siky objavil v sebe veľkú schopnosť pomáhať druhým ľuďom nájsť samého seba, aby sa stali úspešnými a boli prospešní pre svet. Pretože vie, že každý v sebe ukrýva nekonečnú energiu, ktorá vytvára realitu.

Vytvoril unikátny systém, ktorý odomyká potenciál každého človeka tak, aby žil život bez strachu, negativity, nastavil sa na tvorivú energiu a vytvoril si realitu, po akej túži.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Siky prezradí:

  • Prečo je dôležité vytiahnuť svoj vlastný potenciál.
  • Ako si správne nastaviť mindset hojnosti a rozprúdiť energiu peňazí.
  • Ako žiť svoje vlastné “Prečo” a ako sa s ľahkosťou približovať k svojim cieľom.

Chceš si pozrieť celý rozhovor so Siky Spiritom?

Chceš vedieť VIAC? Tu sú 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"