Rozhovor so Siky Spiritom: Hojnosť a mindset

0

Pozri si úryvok z rozhovoru s expertom Siky Spiritom.

Siky Spirit je mentor, medzinárodný rečník, transformačný a spirituálny učiteľ v oblasti osobného rozvoja, sprievodca na duchovnej ceste k absolútnej harmónii, bohatstvu a šťastnému životu.

Siky objavil v sebe veľkú schopnosť pomáhať druhým ľuďom nájsť samého seba, aby sa stali úspešnými a boli prospešní pre svet. Pretože vie, že každý v sebe ukrýva nekonečnú energiu, ktorá vytvára realitu.

Vytvoril unikátny systém, ktorý odomyká potenciál každého človeka tak, aby žil život bez strachu, negativity, nastavil sa na tvorivú energiu a vytvoril si realitu, po akej túži.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here