Rozhovor s CHLAPOM 2.0: 3 zabijaky harmonického vzťahu

0

V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš každý mesiac aj NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 – Tomášom, ktorý je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

tomas sokol Rozhovor s CHLAPOM 2.0: 3 zabijaky harmonického vzťahu tomas sokol flexity 720 300x200Tomáš Sokol bol plachý chlapec, ktorý postupne vybudoval svoje sebavedomie a mužskú silu.

Venoval sa aj bojovým umeniam a jeho manželka ho zaviedla na jogu. Práve tam mu skrsla myšlienka otvoriť vlastný eshop a prepojiť svoje skúsenosti z digitálnej agentúry a lásku k cvičeniu v jedno.

Dnes je spolumajiteľom najväčšieho jogového eshopu www.flexity.sk, s ktorým expandujú aj do ďalších krajín.

V tejto ukážke z rozhovoru ti Tomáš povie aj to, aké sú podľa neho 3 zabijaky harmonického vzťahu.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Tomáš prezradí:

  • Čo mu pomohlo, aby sa z plachého chlapca stal sebavedomý chlap a ako aktivoval svoju mužskú energiu a silu.
  • Ako vytvoriť pekné manželstvo a aké sú 3 zabijaky harmonického vzťahu.
  • Tipy, ako rozbehnúť úspešný eshop a podnikanie.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s CHLAPOM 2.0 – Tomášom?

Ak chceš získať prístup k nadupaným kurzom a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu CHLAPOV 2.0…

V Premium klube CHLAPOV 2.0 získaš toto všetko:

  • Prístup k 50+ online kurzom zameraných na Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze
  • Balíček 11x Mega ťahák 101
  • Nový kurz 1x/mes.
  • Exkluzívny rozhovor s expertom 1x/mes.
  • Inšpiratívny rozhovor s CHLAPOM 2.0 1x/mes.
  • Skupinový hovor so Ženami snov 1x/mes.
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členov

Klub je zameraný na všetky tri oblasti – ženy, životný štýl a peniaze, ktoré TY ako vysokohodnotný chlap potrebuješ riešiť.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"