Rozhovor s CHLAPOM 2.0: 3 zabijaky harmonického vzťahu

0

V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš každý mesiac aj NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 – Tomášom, ktorý je súčasťou Prémiového klubu, ku ktorému majú prístup iba moji platiaci klienti.

tomas sokol Rozhovor s CHLAPOM 2.0: 3 zabijaky harmonického vzťahu tomas sokol flexity 720 300x200Tomáš Sokol bol plachý chlapec, ktorý postupne vybudoval svoje sebavedomie a mužskú silu.

Venoval sa aj bojovým umeniam a jeho manželka ho zaviedla na jogu. Práve tam mu skrsla myšlienka otvoriť vlastný eshop a prepojiť svoje skúsenosti z digitálnej agentúry a lásku k cvičeniu v jedno.

Dnes je spolumajiteľom najväčšieho jogového eshopu www.flexity.sk, s ktorým expandujú aj do ďalších krajín.

V tejto ukážke z rozhovoru ti Tomáš povie aj to, aké sú podľa neho 3 zabijaky harmonického vzťahu.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Tomáš prezradí:

  • Čo mu pomohlo, aby sa z plachého chlapca stal sebavedomý chlap a ako aktivoval svoju mužskú energiu a silu.
  • Ako vytvoriť pekné manželstvo a aké sú 3 zabijaky harmonického vzťahu.
  • Tipy, ako rozbehnúť úspešný eshop a podnikanie.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s CHLAPOM 2.0 – Tomášom?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »