Rozhovor s Tomim Gebem: Ako nájsť silné stránky a talenty

0

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube CHLAPOV 2.0 každý mesiac prinášame našim členom hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi chlapmi a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s expertom Tomášom Gebem.

Tomi Gebe je architekt života. Pomáha ľuďom postaviť ich biznis na nohy, vizualizovať ich sny a túžby a poskladať ich ciele do zmysluplného celku.

Má 39 rokov, pochádza z Košíc a venuje sa koučovaniu, lektorovaniu a online marketingu už takmer 10 rokov. Je zakladateľom webu kouc.club.
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

V celom rozhovore ti Tomi prezradí:

  • Ako nájsť svoje silné stránky a talenty
  • Prečo sa neoplatí zlepšovať a zameriavať sa na svoje slabé stránky
  • Čo robiť, ak si myslíš, že v ničom nevynikáš a nemáš na nič talent

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Tomášom?

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne prinášať ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »