Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo

0

Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo IMG 8452 ko  pia 300x225„Ako si to mohol toľko vydržať? Prečo si to nevzdal a nevykašľal si sa na to?“ pýtali sa chlapi na večeri po jednom z mojich seminárov.

Rozprával som im svoj príbeh, ako mi nevyšli 4 biznisy po tom, čo som sa vykašľal v 3. semestri na vysokú školu.

Začal som čítať knihy, vzdelávať sa, chodiť na semináre a chcel som rozbehnúť niečo vlastné.

Sníval som o tom, ako sa mi bude hneď dariť, všetko výjde a ja budem milionár.

Opak bol pravdou. Nešlo mi to.

 

Cítil som sa ako babrák

Potácal som sa od príležitosti k príležitosti a hľadal som, čo by ma bavilo a čo by mi aj zarobilo.

Niečo som aj zarobil, ale všetko som aj minul. Vlastne, míňal som viac, ako som zarábal.

Býval som stále u rodičov a dotovala ma moja mama.

Keď som chcel ísť s nejakou babou do kina, musel som prísť so sklopenou hlavou za ňou a vypýtať si, či by mi dala 20 eur.

Hanbil som sa. Aj kvôli tomu, že ona musela kvôli mne ťahať dve roboty a ja som si nedal povedať.

Neustále mi vravela, aby som si našiel niečo normálne a nevymýšľal som.

 

Mal som plné ústa rečí, ale výsledky žiadne

Keď som si nalepil na nástenku obrázok auta, ktoré by som chcel, otec s bratom sa mi vysmiali, že kde ja také budem mať, nech zabudnem.

Vnútri to vo mne vrelo a zatínal som päste. Chcel som im vynadať, ale iba som sa usmial a povedal im, že uvidia.

Nemal som im to za zlé. Nečudujem sa, že mi nikto neveril. Pochybovali o mne a smiali sa mi. Rodina, priatelia, známi, kamaráti… 4 roky to trvalo.

Pýtaš sa, ako som to mohol toľko vydržať? Prečo som to nevzdal a nevykašľal sa na to?

 

Boli to tieto 3 veci

Viera, vzdelávanie a podpora od ľudí, ktorými som sa začal obklopovať.

Aj keď mi nikto neveril, veril som si ja. Vedel som, že sa to dá. Videl som druhých, ktorí uspeli a učil som sa od nich.

5+ 1-knih-ktore-z-teba-spravia-lepsieho-chlapa  Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo 51 kni  h ktore   z teba spravia leps  ieho chlapa  300x225Čítal som knihy, pozeral videá, chodil na semináre a stretával som sa s podobne naladenými ľuďmi, ktorí sa stali mojimi priateľmi.

Pre ktorých som nebol lúzer, ale videli vo mne potenciál.

Chcelo to len prístup k správnym informáciám, vytrvať a nevzdávať sa a nebyť na to sám.

Našiel som si úžasnú ženu, rozbehol úspešný biznis a pomáham tisícom mužom a ženám, ako som bol ja, ktorým nikto neverí a ktorí možno neveria ani sami sebe.

Je možné, že si ani ty neveríš, nikto ťa nepodporuje a nemáš prístup k tým správnym informáciám, ktoré by ťa posunuli tam, kde chceš byť.

 

V takom prípade mám pre teba skvelú správu

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Kniha ti pomôže zlepšiť sa v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš…

Ak chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav TERAZ.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo ebook 150x150  Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo ebook 150x150TOP 7 najčastejších situácií, pri ktorých muži u žien pohoria

Klikni sem a získaj ZDARMA ebook, v ktorom ti prezradím TOP 7 najčastejších situácií, pri ktorých muži u žien pohoria. Teda, ak chceš vedieť, ako zaručene zaujať ženu na stretnutí a nepokaziť si to u nej ešte pred tým, ako sa niečo vôbec stane.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.