Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo

0

mastermindový program Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo IMG 8452 ko  pia 300x225“Ako si to mohol toľko vydržať? Prečo si to nevzdal a nevykašľal si sa na to?” pýtali sa chlapi na večeri po jednom z mojich seminárov.

Rozprával som im svoj príbeh, ako mi nevyšli 4 biznisy po tom, čo som sa vykašľal v 3. semestri na vysokú školu.

Začal som čítať knihy, vzdelávať sa, chodiť na semináre a chcel som rozbehnúť niečo vlastné.

Sníval som o tom, ako sa mi bude hneď dariť, všetko výjde a ja budem milionár.

Opak bol pravdou. Nešlo mi to.

 

Cítil som sa ako babrák

Potácal som sa od príležitosti k príležitosti a hľadal som, čo by ma bavilo a čo by mi aj zarobilo.

Niečo som aj zarobil, ale všetko som aj minul. Vlastne, míňal som viac, ako som zarábal.

Býval som stále u rodičov a dotovala ma moja mama.

Keď som chcel ísť s nejakou babou do kina, musel som prísť so sklopenou hlavou za ňou a vypýtať si, či by mi dala 20 eur.

Hanbil som sa. Aj kvôli tomu, že ona musela kvôli mne ťahať dve roboty a ja som si nedal povedať.

Neustále mi vravela, aby som si našiel niečo normálne a nevymýšľal som.

 

Mal som plné ústa rečí, ale výsledky žiadne

Keď som si nalepil na nástenku obrázok auta, ktoré by som chcel, otec s bratom sa mi vysmiali, že kde ja také budem mať, nech zabudnem.

Vnútri to vo mne vrelo a zatínal som päste. Chcel som im vynadať, ale iba som sa usmial a povedal im, že uvidia.

Nemal som im to za zlé. Nečudujem sa, že mi nikto neveril. Pochybovali o mne a smiali sa mi. Rodina, priatelia, známi, kamaráti… 4 roky to trvalo.

Pýtaš sa, ako som to mohol toľko vydržať? Prečo som to nevzdal a nevykašľal sa na to?

 

Boli to tieto 3 veci

Viera, vzdelávanie a podpora od ľudí, ktorými som sa začal obklopovať.

Aj keď mi nikto neveril, veril som si ja. Vedel som, že sa to dá. Videl som druhých, ktorí uspeli a učil som sa od nich.

5+ 1-knih-ktore-z-teba-spravia-lepsieho-chlapa mastermindový program Smiali sa mi a neverili mi, ale toto všetko zmenilo 51 kni  h ktore   z teba spravia leps  ieho chlapa  300x225Čítal som knihy, pozeral videá, chodil na semináre a stretával som sa s podobne naladenými ľuďmi, ktorí sa stali mojimi priateľmi.

Pre ktorých som nebol lúzer, ale videli vo mne potenciál.

Chcelo to len prístup k správnym informáciám, vytrvať a nevzdávať sa a nebyť na to sám.

Našiel som si úžasnú ženu, rozbehol úspešný biznis a pomáham tisícom mužom a ženám, ako som bol ja, ktorým nikto neverí a ktorí možno neveria ani sami sebe.

Je možné, že si ani ty neveríš, nikto ťa nepodporuje a nemáš prístup k tým správnym informáciám, ktoré by ťa posunuli tam, kde chceš byť.

 

Chceš vedieť, čo môžeš robiť ďalej TY?

Chceš vedieť, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol schopnejším chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Kniha ti pomôže zlepšiť sa v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš…

Ak chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav TERAZ.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

Toto musíš vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti odhalím PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chalan získať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.