4 tipy, ako mať EXTRA 500 € (bez uťahovania opasku či zarobenia)

0

Možno uvažuješ nad tým, že by si vstúpil do niektorého môjho programu, ALE “nemáš peniaze”.

Ako by sa ti páčilo mať poplatené účty a byť aj členom môjho Prémiového klubu?

Hovoríš: „Michal, sem s tým?“ 🙂 Chceš vedieť, ako je to možné?

Pokiaľ si bežný chlap, tak platíš každý mesiac nájom, poistku, mobilnému operátorovi, poskytovateľovi internetu, za vedenie účtu… A je jedno či máš alebo nemáš prácu. Jednoducho tieto nutné veci zaplatiť musíš.

Na tom sa myslím zhodneme. Je tak?

A keď poplatíš všetky potrebné veci, tak ti to na konci mesiaca nevychádza. Nemáš na to, aby si si doprial niečo navyše.

Potom prídem ja s nejakou skvelou ponukou a ty si to nemôžeš dovoliť. Myslíš si: „Hm, rád by som, ale nemám na to :(“

Chcem ti ukázať, ako môžeš mať zaplatené aj pravidelné výdavky a aj napriek tomu môžeš nájsť peniaze navyše. Poviem ti, ako môžeš ušetriť niekoľko desiatok eur.

Poďme teda spoločne nájsť 500 € ročne, ktoré následne môžeš investovať do seba a do svojho vzdelávania sa. Si pripravený?
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

Potrebuješ ďalšiu pomoc? Tu je niekoľko možností

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Získaj návod, ako mať vo svojom okolí viac atraktívnych žien, z ktorých si budeš môcť vyberať… Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju. Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »