Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú

21

klamstvá žien Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú klamstva zien ked ta nechcu prekrizene prsty za chrbtomUnavuje ťa neustále počúvať od žien negatívne odpovede na tvoj záujem o ne?

Prejavíš náklonnosť, otvorene im povieš, čo k nim cítiš a ony ti šplechnú rovno do tváre, že ťa nechcú?

Vlastne, nikdy ti to nepovedia priamo do očí (či chatového okna).

Ženy sa za ten čas naučili používať oveľa sofistikovanejšie metódy, ktoré na nás chlapov neustále skúšajú a my im to pravidelne žerieme, dúfajúc, že sa ono “NIE” magicky zmení na “ÁNO”.

Prečo je to vlastne tak?

 

Keď sa úprimnosť skrýva za zbabelosťou

Prečo nám ženy klamú? Snažia sa nás ochrániť pred sklamaním.

Naučili sme sa klamať tým, na ktorých nám (ne)záleží, aby sme ich uchránili pred pravdou. Osobne som zástancom úprimnosti. Každý sa ňou dnes oháňa, ale len málo kto ju aj skutočne dodržiava.

Veď ako by sa cítil chudák chlap, keby mu žena na rovinu povedala, že sa jej nepáči, je jej nepríjemný a že o neho nemá záujem. Že ho len využíva z dlhej chvíle a baví sa s ním preto, lebo ju vždy niekam pozve alebo jej kúpi nejaký darček.

Tu už začína naša úprimnosť pokrivkávať.

Preto ti prinášam 5 najčastejších klamstiev a výhovoriek, ktoré ženy používajú, keď o nás nemajú záujem (a ani mať nebudú).

 

1. “Nemám čas”

Skutočný význam = Mám čas, ale nechcem ho tráviť s tebou.”

Spýtaš sa jej, či má tento týždeň čas. Už len tá otázka je zaujímavá, keďže pravdepodobne ho má toľko, že nevie, čo s ním.

Presedené dni za Facebookom s rukou podopierajúcou si hlavu, kávičky s kamarátkami, sedenie pred telkou… Toto všetko jej dáva dojem a ilúziu, že “nemá čas”.

Ono nie, že by čas nemala. Ale vždy má toho nejak “veľa” a “nestíha”. V tomto prípade platí staré známe – “Kto chce, čas si nájde.

» Mimochodom, tu si prečítaj 30 bolestivo pravdivých (a vtipných) dôvodov, prečo žena odmieta sex «

klamstvá žien Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú smutn   chlap 600 x 400

 

2. “Už niečo mám”

Myslí tým = “Nič dôležité nemám, len sa mi s tebou nechce ísť.”

Pravdaže niečo už má – nudenie sa pred telkou alebo na Facebooku. Prípadne veľmi dôležité stretnutie s kamarátkou, ktorá má problémy, a ona ju potrebuje utešovať, čo je takmer vždy len fikcia. Alebo dnes nemá na nič náladu.

Častokrát sa stáva, že sa dohodnete v pondelok, že v piatok sa stretnete, pretože celý týždeň “nemá čas” a je “zaneprázdnená”. V tom momente aj súhlasí, pretože má pri dohadovaní sa z toho príjemné pocity a má záujem.

Lenže ako ten čas k piatku plynie, tak akosi sa jej prvotné nadšenie z tohto tvojho úžasného plánu, ako ju dostať von, vytráca.

Príde piatok a s ním aj pochybnosti, či sa jej naozaj chce. Radšej vezme telefón a napíše ti, že dnes to musí žiaľ zrušiť, pretože jej do toho “niečo prišlo”. V tom lepšom prípade ti teda o tom dá vedieť.

Preto pri tejto jej odpovedi pamätaj na: “Kto chce, hľadá spôsoby, kto nie, dôvody.

 

3. “Momentálne nikoho nechcem”

Mal by si chápať ako = Len čakám, kým nepríde niekto lepší ako ty.”

Moje obľúbené. Počul som ho už niekoľkokrát od žien a vždy s tým istým výsledkom. Ony si práve prešli rozchodom alebo chcú byť jednoducho samé a mať čas pre seba. “Nič neriešiť.”

Keď ti zrazu povie (alebo si to všimneš ako zmenený status na Facebooku), že je zadaná. Pýtaš sa jej, čo sa stalo? Veď nikoho nechcela. Trochu sa zakoktá a vyjde z nej niečo ako – “Ehm, vieš… ono to prišlo tak nečakane.

Pravdaže… nečakane! 😉

 

4. “Buďme len kamaráti”

Preklad pre teba = “Chcem ťa len využiť, pokým si nenájdem niekoho lepšieho.”

klamstvá žien Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú friendzone kamaratstvo zena obijma chlapa 300x187Túto obrovskú lož a vypočítavosť žien som rozobral v mojom článku – Pravda o “Buďme len kamaráti”. Ak si ho ešte nečítal, určite si ho pozri.

Opäť je to len výhovorka, že ťa nechce. Vyhovuje jej kamarátstvo s tebou, nechce s tebou nič riešiť ani teraz, ani potom. Niektorí by mohli namietať, že sa kamarátili so ženou 5 rokov a potom sa dali dokopy.

Nuž, to sú len výnimky potvrdzujúce pravidlo.

Je to len milosrdné: “Nechcem, aby sme medzi sebou mali niečo viac, toto mi vyhovuje.”

 

5. “Si pre mňa moc dobrý, nezaslúžim si ťa”

Myslí tým = “Mohol by si mať v sebe trochu zlého chlapca a menej sa mi pchať do zadku.

A o tom to je. V tomto prípade ti vlastne hovorí aj pravdu. Že si pre ňu moc dobrý a chceš ju viac, ako ona teba. Je to asi jedno z najmilosrdnejších klamstiev pre chlapa.

Pretože on tomu naozaj uverí, že on je lepší ako ona.

Nuž, keby naozaj bol, tak ho žena chce…

Dolu do komentárov mi napíš, ako sa vyhovárali ženy pri tebe a aké klamstvá pri tom používali. 😉

Nedovoľ ďalšej žene, aby ti na nos vešala takéto “milosrdné” klamstvá. Ak chceš dosahovať iné výsledky ako doteraz, tak musíš robiť niečo inak.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »