Tvoja najmocnejšia zbraň

0

Existuje niečo, vďaka čomu okamžite rozžiariš každý priestor, do ktorého prídeš a spôsobíš v druhých chuť spoznať ťa.

Čo to je? A ako s tým narábať?

Toto je ďalší tip, ktorý ti pomôže byť lepším chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Odhalím ti jednu z najsilnejších techník, vďaka ktorej budeš ľuďom sympatickejší, budú sa chcieť s tebou baviť a budeš sa cítiť aj ty aj oni lepšie.

Paradoxne opäť ti nepoviem nič, čo by si nevedel, alebo netušil. Určite to už vieš, že by si to mal robiť, ale možno to nerobíš.

 

Toto je moja silná zbraň

Túto silnú zbraň som sa naučil využívať už dávno. Táto zbraň mi prináša v mojom živote fantastické výsledky a môže aj tebe.

tajnou zbraňou je ÚSMEV

Keď sa na ľudí usmievaš, tak si im sympatický. Samozrejme, nemyslím nejaké škerenie alebo nejaké vysmievanie sa. Jednoduchý jemný úsmev, ktorý ti pomôže budovať sympatie.

Dnes sa mi to opäť potvrdilo, ako som cestoval vlakom do Žiliny. Usmial som sa na stewardku, ktorá sa ma spýtala, že či si niečo dám. Všimol som si, že mala fakt perfektný účes. Taký na krátko – na ježka.

Povedal som jej: “Máte perfektný účes,” a usmieval som sa. Ona sa začala usmievať tiež.

Takto jednoducho dokážeš druhému človeku vyčariť úsmev na tvári. Keď druhých rozosmeješ alebo im dáš dar úsmevu, tak ťa budú mať radšej, budú sa chcieť s tebou baviť a zoznámiť sa.

 

Využi silu úsmevu

úsmev, ako sa usmievať Tvoja najmocnejšia zbraň sympaticky muz sa usmieva oci usmev 300x200Keď zachytíš pohľad nejakej kočky, tak to najhoršie, čo môžeš spraviť je uhnúť pohľadom, ako keby si sa na ňu vôbec nepozeral. Toto fakt nerob.

Zober to ako chlap. Buď sebavedomý. Ukáž jej, že máš gule a pridaj k tomu pohľadu aj jemný úsmev.

Usmej sa na ňu, pokiaľ sa usmeje aj ona na teba, choď za ňou a zoznám sa s ňou.

Takto jednoducho sa dá nadviazať kontakt. Úsmev plodí úsmev.

Keď sa na druhých usmievaš, tak aj oni sa budú následne usmievať na teba. Naozaj, toto dokáže rozžiariť deň každému či už mužom alebo ženám. Keď sa na druhých usmeješ, tak im spríjemníš deň.

 

Dám ti malú výzvu

Tvoja dnešná výzva znie, aby si vyčaril úsmev na tvári aspoň jednému človeku, tým že sa naňho usmeješ, alebo mu povieš nejaký kompliment, či niečo milé.

Ak chceš ísť ešte ďalej, tak ti dám ďalšiu výzvu. Zoznám sa s nejakou neznámou ženou, práve vďaka úsmev.

Verím, že toto video a práve úsmev ti pomôže byť lepším chlapom, byť sympatickejším, byť zaujímavejším a prinášať ženám lepšie zážitky, pretože koniec koncov o tom to celé je.

Ďakujem ti, že si pozeral toto video a prečítal si si článok.

Ak sa ti video páčilo lajkuj ho, zdieľaj ho a pozvi svojich kamošov do skupiny Chceme byť lepšími chlapmi na Facebooku.

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanála, aby ti neušli ďalšie videá, ktoré mám pre teba pripravené. Drž sa a užívaj si deň.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"