[6/10] Vedieš s ňou nudnú konverzáciu | 10 chýb pri komunikácii

2

10-chyb-video6 (600 x 337) vedieš s ňou nudnú konverzáciu [6/10] Vedieš s ňou nudnú konverzáciu | 10 chýb pri komunikácii 10 chyb video6 600 x 337 300x169Veľa chlapov, keď sa baví so ženami rozmýšľa, o čom by sa s nimi mali baviť. Aké témy by mali počas rozhovoru vytiahnuť, čo by mali ďalšie povedať a hľadajú nejaký svätý grál v rámci rozhovoru.

Avšak predtým, ako sa pustíš do ďalšieho videa si najskôr pozri to predchádzajúce, ak si tak ešte neurobil.

V tomto videu ti prezradím najlepšiu tému na rozhovor, ktorú môžeš použiť pri ktorejkoľvek žene a budeš mať zakaždým úspech.

Sleduj video a zistíš, ktorá téma to je.

 

Tomuto by si sa mal vyhnúť, ak nechceš byť ako ostatní

Keď som sa v minulosti bavil so ženami, tak sa často popri konverzácii začali nudiť. Prestali mi odpisovať alebo prestali reagovať, buď online na moje správy alebo naživo.

Pýtal som sa ich také tradičné otázky, ako sa majú, ako bolo v škole, čo majú nového, čo práve robia.

Už v tomto momente ti chcem povedať, že tieto otázky budeš mať odo mňa zakázané. Tieto otázky sa od tohto momentu žien nepýtaj.

Nie, že by ťa to nemalo zaujímať, ale toto sa ich pýtajú všetci chlapi.

Pokiaľ nechceš skončiť, ako u žien končia všetci ostatní chlapi, tak nerob to, čo robia tí ostatní chlapi.

Taktiež jej pokladáš uzavreté otázky, vďaka ktorým ti odpovedá „áno“ alebo „nie“ a tá konverzácia ide do stratena.

Najlepšia téma na rozhovor nie je o sexe, nie je o vzťahoch, móde, počasí, zvieratách… ale.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Čo si myslíš, ktorá téma je najlepšia na rozhovor?

vedieš s ňou nudnú konverzáciu [6/10] Vedieš s ňou nudnú konverzáciu | 10 chýb pri komunikácii rozpr  vaj  ci sa p  r konverzacia dobr   n  ladanekone  n   rozhovorNajlepšia téma na rozhovor, o ktorej sa môžeš so ženou baviť je ONA. Neexistuje lepšia téma, ako je ona sama.

Nie je to nikdy nič konkrétne, pretože nevieš, o čom tá daná žena sníva, čo je jej najväčšia vášeň.

Možno sú to kone, lode, matematika, modelárstvo. Vždy sa bav o tom, čo ju vie rozvášniť, pri čom má iskričky v očiach, o čom ONA rada hovorí.

Toto spoznáš veľmi jednoducho. Rozhadzuje viacej rukami, bude sa usmievať, bude hovoriť rýchlejšie, bude sa ti snažiť o tom povedať všetko.

A o tejto téme by si sa mal chcieť ty sám dozvedieť čo najviac. Popri tom, ako sa zaujímaš o ňu, tak ti všetko o tom porozpráva.

 

Poviem ti jeden príbeh

Toto mi pripomína jeden príbeh, keď som robil ešte obchodné stretnutia a sedel som s jedným boxerom. Kedysi som bol vysoký a vychudnutý chalanisko.

Ale späť. Na toto stretnutie teda prišiel jeden boxer. Ja som vedel o boxe prd, ale na konci stretnutia so mnou podpísal zmluvu a vedel som o boxe viac ako kedykoľvek pred tým.

Prečo? Pretože som sa ho pýtal a zaujímal som sa o to, čo zaujíma jeho.

Nehovoril som o tom, čo zaujíma mňa, ale o tom, čo zaujíma jeho. Preto sa so mnou rád bavil a potom sa so mnou rady bavili aj ženy.

Keď sa chceš o žene dozvedieť čo najviac, tak sa jej vždy pýtaj jednu základnú otázku. A tou je: „Prečo?“

„Prečo si sa rozhodla ísť študovať na tú vysokú školu? Prečo si odišla vtedy od rodičov? Prečo sa ti páčia práve kone? Prečo si išla na dovolenku práve tam?“

Dozvieš sa o nej viac ako kedykoľvek pred tým. Rozhovory bude s tebou milovať, bude sa chcieť s tebou stretnúť opakovane, bude sa s tebou baviť možno aj hodiny, vďaka tomu, že ju počúvaš, bavíš sa s ňou o nej a pýtaš sa jej ďalšie nadväzujúce otázky.

 

Čo ťa čaká nabudúce

V ďalšom videu sa pozrieme na to, ako ju svojou prítomnosťou alebo svojou konverzáciou nebudeš obmedzovať a nebudeš na ňu pôsobiť dotieravo.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť. Zdieľaj ho so svojimi priateľmi, pretože nikdy nevieš, komu môže pomôcť a komu možno môže zmeniť život a vďaka tomu mi ho pomôžeš aj šíriť.

Ak sa prihlásiš na odber môjho youtube kanála, tak vždy, keď zverejním nové video dostaneš o tom informáciu.

Ak sa zaujímaš bližšie o to, ako zvýšiť svoje sebavedomie, ako sa zoznamovať a komunikovať so ženami jednoducho, prirodzene a s ľahkosťou, tak, aby ťa to aj bavilo a bavilo to aj ich, tak ti odporúčam navštíviť stránku www.majsterreci.sk.

Získaš tam prístup k ďalším bezplatným videám a materiálom, ktoré ti už v tomto pomôžu.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

V sérii 10 chýb pri komunikácii sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. chyba: Snažíš sa ženy silou mocou oslovovať

2. chyba: Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie

3. chyba: Vedieš voči nej výsluch

4. chyba: Skáčeš z témy do témy

5. chyba: Snažíš sa ju zaujať

6. chyba: Vedieš s ňou nudnú konverzáciu

7. chyba: Príliš sa k nej nakláňaš

8. chyba: Bavíš sa s ňou o negatívnych veciach

9. chyba: Komunikuješ s príliš málo ženami

10. chyba: Snažíš sa, aj keď ona nemá záujem

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"