[3/10] Vedieš voči nej výsluch | 10 chýb pri komunikácii

0

10-chyb-video3 (600 x 337) vedieš voči nej výsluch [3/10] Vedieš voči nej výsluch | 10 chýb pri komunikácii 10 chyb video3 600 x 337 300x169Bavil si sa už niekedy so ženou a ona ti odpovedala stroho a jednoslovne? Odpovedala ti: „Áno, nie, neviem, možno“ a moc ju tá konverzácia nebavila?

Čo, ak by to tak nemuselo byť?

Čo, ak by si sa s ňou mohol baviť tak, aby ju konverzácia zaujímala, aby sa aj ona teba pýtala otázky, aby sa o teba zaujímala, a aby ju konverzácia s tebou celkovo bavila?

Avšak predtým, ako sa pustíš do ďalšieho videa si najskôr pozri predchádzajúci článok, ak si tak ešte neurobil.

V tomto videu ti prezradím rozdiel medzi dvoma základnými typmi otázok, a ktoré by si sa mal žien pýtať, keď chceš, aby sa s tebou bavili rady, aby ich tá konverzácia bavila, aby v tom rady s tebou aj pokračovali.

 

Takto to určite nerob

Chcem ti povedať jeden krátky príbeh jedného chalana, ktorý sa rozhodol začať konverzáciu s mladou neznámou dievčinou na zastávke.

Prišiel k nej a pýtal sa jej: „Ideš do školy?“ Ona reagovala: „Áno.“

Nedala mu priestor na to, aby sa mal čoho chytiť, tak rozmýšľal nad ďalšou otázkou. Spýtal sa jej ďalej: „Už dlho čakáš na autobus?“ Ona reagovala: „Áno.“

Chalan nevedel, čo sa jej už má spýtať, až kým neprišiel autobus, ona nenastúpila a už v živote sa spolu nebavili.

Tento príbeh je reálny a verím, že množstvo chlapov takéto niečo zažíva každý deň, kedy im žena niečo odpovie, ale oni absolútne netušia, čo majú povedať ďalšie, a tak skáču z témy do témy.

Chyba číslo tri v rámci 10 chýb pri komunikácii je nasledovná: Vedieš s ňou výsluch a ona ti odpovedá áno/nie.

Čítaj ďalej a poviem ti, ako sa tomu vyvaruješ.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Aké sú to uzavreté otázky

Existuje množstvo typov otázok, ale budeme sa baviť o dvoch základných. O uzavretých a otvorených otázkach.

vedieš voči nej výsluch [3/10] Vedieš voči nej výsluch | 10 chýb pri komunikácii Rozhovor Dollarphotoclub 70652915 312 x 208 300x200Uzavretá otázka je otázka, na ktorú ti žena môže odpovedať „áno“ alebo „nie“. Tieto otázky začínajú slovesom (bola si, chcela by si, môžeš, prídeš).

Problém týchto otázok je, že sa s nimi nikam nedopracuješ. Veľmi rýchlo si vyčerpáš všetky možné témy, ktoré si si pripravil a musíš príliš premýšľať nad tým, čo povieš ďalšie.

Konverzáciu to potom dosť kúskuje, je to také trápne a neprirodzené. Bude to na ňu pôsobiť ako výsluch, že sa príliš moc toho pýtaš.

Takže ti odporúčam nepýtať sa žien uzavreté otázky, na ktoré by ti mohli odpovedať „áno“ alebo „nie“.

To je základ pri konverzácii, pokiaľ chceš, aby si sa s ňou niekam dopracoval a niečo si sa vôbec od nej dozvedel.

 

Aké sú to otvorené otázky

Na druhej strane sú otvorené otázky, na ktoré teda nedokáže odpovedať „áno“ alebo „nie“.

Vďaka otvoreným otázkam jej dáš toľko priestoru na odpoveď, koľko ona sama uzná za vhodné.

Otvorené otázky začínajú slovami ako napr.: prečo, ako, kde, načo, s kým.

Napríklad, keď sa jej spýtaš: „Prečo si sa rozhodla ísť študovať matematiku?“ Nemôže ti na toto odpovedať „áno“ alebo „nie

Musí začať rozmýšľať nad tým, čo ti odpovie a možno ti povie niekoľko viet a povie ti niekoľko háčikov, ktorých sa potom budeš môcť v budúcom rozhovore chytiť.

Alebo sa jej spýtaš: „Kde si sa dozvedela o tejto dobrej reštaurácii?“ Tu bude musieť prísť s nejakým príbehom.

Takže toto je veľmi jednoduchá metóda, vďaka ktorej ženu rozrozprávaš, dáš jej priestor na to, aby hovorila viac ona a ty si hovoril menej.

Keď ti odpovie na jednu otvorenú otázku, tak môžeš na to nadviazať ďalšou otvorenou otázkou a už sa viac zamotávaš do rozhovoru a viac ti aj ona prezradí.

Takže úloha pre teba je jednoduchá. Nepýtaj sa žien zatvorené otázky, ale pýtaj sa ich otázky otvorené.

 

Čo ťa čaká nabudúce

V ďalšom videu tejto série ti prezradím, ako mať vždy čo povedať. Pokiaľ máš problém, že skáčeš z témy na tému a nevieš o čom sa máš so ženami viac menej baviť, tak ti prezradím, ako sa s nimi môžeš baviť aj hodiny bez toho, aby si vyčerpal akúkoľvek tému.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť. Zdieľaj ho so svojimi priateľmi, pretože nikdy nevieš, komu môže pomôcť a komu možno môže zmeniť život a vďaka tomu mi ho pomôžeš aj šíriť.

Ak sa prihlásiš na odber môjho youtube kanála, tak vždy, keď zverejním nové video dostaneš o tom informáciu.

Ak sa zaujímaš bližšie o to, ako zvýšiť svoje sebavedomie, ako sa zoznamovať a komunikovať so ženami jednoducho, prirodzene a s ľahkosťou, tak, aby ťa to aj bavilo a bavilo to aj ich, tak ti odporúčam navštíviť stránku www.majsterreci.sk.

Získaš tam prístup k ďalším bezplatným videám a materiálom, ktoré ti už v tomto pomôžu.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

V sérii 10 chýb pri komunikácii sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. chyba: Snažíš sa ženy silou mocou oslovovať

2. chyba: Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie

3. chyba: Vedieš voči nej výsluch

4. chyba: Skáčeš z témy do témy

5. chyba: Snažíš sa ju zaujať

6. chyba: Vedieš s ňou nudnú konverzáciu

7. chyba: Príliš sa k nej nakláňaš

8. chyba: Bavíš sa s ňou o negatívnych veciach

9. chyba: Komunikuješ s príliš málo ženami

10. chyba: Snažíš sa, aj keď ona nemá záujem

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"