Výsledky Juraja Matušku po pol roku v CHLAP 2.0 MASTER***

0

Výsledky Juraja Matušku po pol roku v CHLAP 2.0 MASTER*** pekn  chlap te   sa v  az pr  a liv  chlap dar  sa mu 600 x 450 300x225Keď nám Juraj posielal prihlášku do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, nebol s tým, ako dopadol, spokojný.

Úprimne? Ani sa mu nečudujem…

Asi ťa neprekvapí, keď ti poviem, že (tiež) mal problémy so ženami. Vždy sa namotal na tú nesprávnu.

To by nebolo nič strašné, keby kvôli tomu netrpel mesiace či dokonca roky, pretože ju nevedel pustiť z hlavy.

Nevedel si s tým sám rady.

 

Pochyboval o sebe

Celkovo mal veľmi negatívne a pesimistické myslenie.

Obmedzoval sa, vzdával to už dopredu a nepúšťal sa do nových vecí, pretože mal strach, že to pokašle a nevyjde mu to.

Práca, ktorú mal, ho veľmi nebavila (aj keď mu prinášala pekný príjem). Nemal pre ňu vôbec žiaden zápal a ubíjala ho. Večne sa v nej nasieral a ovplyvňovalo to aj jeho osobný život.

Fajčil 15 rokov a nevedel s tým nijak seknúť. 5x sa už o to pokúšal, no márne. Zrátal, že len na cigarety minul dokopy vyše 5.000 €.

A k tomu všetkému svoje časté negatívne nálady a neúspechy pravidelne “zapíjal” a dokázal sa tak odpáliť aj na niekoľko dní, čo mu síce na moment pomohlo zabudnúť, ale jeho problémy to nijak neriešilo.

Drsné, čo?

 

Keď si podával prihlášku do CHLAP 2.0 MASTER***, ani sa mu nesnívalo, kde bude za pol roka

Juraj si však povedal svoje “DOSŤ” a rozhodol sa vyplniť prihlášku do CHLAP 2.0 MASTER*** dúfajúc, že ho vyberieme do ročného mentoringového programu.

Nemyslím si, že si po tomto všetkom na začiatku veril. No jeho výsledky, ktoré sa mu podarilo s nami dosiahnuť po polovici programu, hovoria za všetko.

Dokázal konečne pustiť z hlavy ženu, kvôli ktorej do programu vstupoval a už mu nesťahuje žalúdok vždy, keď ju vidí v práci.

Výsledky Juraja Matušku po pol roku v CHLAP 2.0 MASTER*** juraj matuska master 261x300Po prvom mentoringu spravil rozhodnutie, že prestane fajčiť. Nefajčí už 232 dní, čo mu samotné ušetrilo cez 788€, ale dokonca prestal aj úplne piť!

Je oveľa pozitívnejší (aj keď známky pesimizmu sa ešte objavia), lepšie sa cíti v práci, má radosť, častejšie sa usmieva a má aj pozitívny vplyv na jeho okolie.

Začal cvičiť a viac sa o seba stará. Kompletne zmenil aj svoje obliekanie, čo si ihneď všimlo aj jeho okolie a ženy na neho začali inak reagovať. Priťahuje pohľady a cíti sa lepšie vo svojej koži.

Dokonca začal prekonávať aj svoj strach a prihlásil sa do rečníckeho klubu, kde vystupuje pred ľuďmi. Chce sa naučiť hrať na gitaru a prihlásil sa na nemčinu.

Viac sa venuje svojej vášni, ktorou je cestovanie.

Naučil sa hovoriť druhým NIE (najmä v práci) a získava si väčší rešpekt aj u kolegov a šéfa.

Požiadal o zvýšenie platu a o mesiac na to mu pridali 200€/mes. v čistom – čo mu prakticky zaplatilo za celý program.

K tomu si vytvoril finančnú rezervu a začína investovať peniaze.

A to sme len v polovici ročného programu!

Nedovolím si ani tipnúť, čo sa bude ešte diať, ale určite to bude dramaticky lepšie, ako stav, v ktorom vstupoval do programu.

 

Pes je zakopaný oveľa hlbšie…

Veľa chlapov si myslí, že má problém so ženami preto, lebo nemajú sebavedomie, boja sa odmietnutia, nevedia sa s nimi baviť a neveria si.

Prípadne preto, že nie sú dosť atraktívni či nemajú peniaze.

Úprimne? Pes je zakopaný oveľa hlbšie…

Nie, v CHLAP 2.0 MASTER*** neriešime len ženy. Popravde, riešime ich minimálne.

S jedným z mastrov riešime zlepšenie podmienok v práci, s ďalšími dvoma rozbehnutie vlastného biznisu, s inými cvičenie, nájdenie svojej vášne či poslania, investovanie voľných peňazí, natočenie online kurzu a mnohé iné veci…

Pretože chlapi si uvedomujú, že keď zlepšia seba a zároveň všetky ostatné oblasti svojho života, ženy prídu takmer automaticky.

A to aj tie, o ktorých kedysi len snívali.

 

Jedno je isté. Keď dnes nič nespravíš, nič sa nezmení

Popravde, bude to len horšie. A to, predpokladám, nechceš, je tak?

Výsledky Juraja Matušku po pol roku v CHLAP 2.0 MASTER*** mal  chlapec sa te    spech s  a  600 x 400 300x200Nevravím, že dosiahneš také úžasné veci ako Juraj či ostatní chlapi už za pol roka. Každý má svoje tempo a svoj priestor na zlepšenie.

Môžem ti však garantovať, že keď sa rozhodneš podať si svoju prihlášku do CHLAP 2.0 MASTER*** a budeš vybratý do ročného mentoringového programu, tak na konci roka budeš úplne iný človek a tvoj život sa zmení.

Teda… pokiaľ si ochotný zaviazať sa k tomu a budeš preto robiť, čo treba.

Čas prejde tak či tak. Otázkou je, aká bude tvoja budúcnosť.

Môžeš to odkladať a váhať. No jedno je isté.

Takto o rok si budeš želať, aby si začal dnes.

Si pripravený začať?

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Pozri si vysielanie ZDARMA

Odhalím ti na ňom PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chlap priťahovať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si. Klikni sem, pozri si video zdarma a zisti, ako byť chlapom, o ktorého budú mať ženy záujem.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.