[7/10] Príliš sa k nej nakláňaš | 10 chýb pri komunikácii

0

zlá reč tela, chyby komunikácia, reč tela muž, príťažlivosť muž zlá reč tela [7/10] Príliš sa k nej nakláňaš | 10 chýb pri komunikácii 10 chyb video7 300x169Stalo sa ti už niekedy, že si sa bavil so ženou a nepočul si ju dobre, tak si sa nakláňal a chcel si vedieť čo povedala a aby ti to zopakovala? Zlá reč tela zabíja tvoju príťažlivosť!

Ona sa následne, ako si sa k nej natiahol prirodzene od teba odklonila.

V tomto videu sa dozvieš, čo by si mal robiť namiesto toho a čo je lepší prístup, ako sa nakláňať k ženám.

A ako nerobiť chybu č. 7 v rámci 10 chýb pri komunikácii so ženami.

Avšak predtým, ako sa pustíš do ďalšieho videa si najskôr pozri to predchádzajúce, ak si tak ešte neurobil.

Sleduj video a zistíš, ktorá téma to je.

 

Prečo by si to nemal robiť

Spomínam si, ako som bol raz na diskotéke a bavil som sa tam s jednou kočkou. Príliš som jej nerozumel, tak som sa k nej nakláňal a hovoril jej do ucha.

Jeden na druhého sme hovorili: „Čo?“ a trocha sa potom odo mňa odťahovala, nebolo jej príliš príjemné, že som blízko nej.

Ani sme sa nepoznali a už som zasahoval do jej intímnej zóny, čo väčšina žien berie trocha negatívne.

Keď som bol v jednej kaviarni, tak som si všimol jedného chalana s babou. Chalanisko sa celú dobu opretý o stôl nakláňal k nej a bavil sa s ňou. Ona bola opretá dozadu, akoby si chcela od neho udržať odstup.

Ak sa nakláňaš k nejakej osobe, prirodzene jej dávaš najavo svoj záujem. Ide o dosť zradnú formu záujmu, ktorú dávaš ženám najavo a sú od toho aj isté očakávania.

Podvedomá reakcia, ak sa budem nakláňať k niekomu je, že osoba sa bude odo mňa odkláňať.

Pretože tým, že sa nakláňaš k nejakej osobe narúšaš jej osobný priestor a prejavuješ k nej istý záujem.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Zlá reč tela – takto ju rýchlo naprav!

Ak sa ti žena páči a nechceš to dávať najavo nakláňaním, tak sa správaj v pohode, stoj vystretý alebo seď vystretý, hovor hlasno a intenzívne, nešomri si popod nos.

žena-rozpráva-pár-sa-rozpráva-na-rande zlá reč tela [7/10] Príliš sa k nej nakláňaš | 10 chýb pri komunikácii   ena rozpr  va p  r sa rozpr  va na rande

Ak ťa dobre nepočuje, stráca sa čaro komunikácie, preto hovor nahlas, zrozumiteľne, aby si sa nemusel k nej nakláňať.

Ak nepočuješ, pretože ste na hlučnom mieste (na diskotéke, v bare), presuňte sa niekam na tichšie, zaujímavejšie miesto, kde sa môžete porozprávať.

Samozrejme, existuje veľa výnimiek potvrdzujúcich toto pravidlo. Keď je žena náruživejšia, chce s tebou baviť, tak sa môžeš ženy dotýkať, eskalovať toto napätie rýchlejšie aj šepkaním do ucha.

Pokiaľ sa nakláňaš k žene, ide o tvoj prejav záujmu, pokiaľ sa ona bude nakláňať k tebe, ide o jej záujem o teba.

Tvoja úloha z tohto videa je, aby si neopakoval chybu č. 7 pri komunikácii so ženami. Ide o častú chybu, ktorá nemusí byť nápadná/očividná, ale podvedomá.

Ak sa žena od teba odkláňa a ani nevie prečo to robí a ty sa ak nej nakláňaš, tak tá reakcia spôsobí, že intuícia jej bude hovoriť, že tam nie je niečo v poriadku.

Nenakláňaj sa k ženám, ale nechaj ženy nech sa naklonia k tebe.

 

Čo ťa čaká nabudúce

V ďalšom videu tejto série 10 chýb pri komunikácii so ženami sa už pozrieme na to, prečo by si sa nemal baviť so ženami o negatívnych veciach. A čo zásadne to spôsobuje, prečo ti to nakoniec so ženou nevyjde.

Nauč sa ako zlá reč tela výrazne oslabuje (až zabíja) tvoju sexuálnu príťažlivosť.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť. Zdieľaj ho so svojimi priateľmi, pretože nikdy nevieš, komu môže pomôcť a komu možno môže zmeniť život a vďaka tomu mi ho pomôžeš aj šíriť.

Ak sa prihlásiš na odber môjho youtube kanála, tak vždy, keď zverejním nové video dostaneš o tom informáciu.

Ak sa zaujímaš bližšie o to, ako zvýšiť svoje sebavedomie, ako sa zoznamovať a komunikovať so ženami jednoducho, prirodzene a s ľahkosťou, tak, aby ťa to aj bavilo a bavilo to aj ich, tak ti odporúčam navštíviť stránku www.majsterreci.sk.

Získaš tam prístup k ďalším bezplatným videám a materiálom, ktoré ti už v tomto pomôžu.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

V sérii 10 chýb pri komunikácii sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. chyba: Snažíš sa ženy silou mocou oslovovať

2. chyba: Príliš premýšľaš, čo povieš ďalšie

3. chyba: Vedieš voči nej výsluch

4. chyba: Skáčeš z témy do témy

5. chyba: Snažíš sa ju zaujať

6. chyba: Vedieš s ňou nudnú konverzáciu

7. chyba: Príliš sa k nej nakláňaš

8. chyba: Bavíš sa s ňou o negatívnych veciach

9. chyba: Komunikuješ s príliš málo ženami

10. chyba: Snažíš sa, aj keď ona nemá záujem

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"