Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť: Zlý CHLAPEC

0

Systém hodnoty - Ukážka kompletnej kapitoly z knihy Príťažlivosť príťažlivosť Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť: Zlý CHLAPEC kniha pritazlivost kapitola system hodnoty 300x157

Predtým, ako sa rozhodneš pre celú knihu Príťažlivosť, som ti pripravil malú ochutnávku v podobe bezplatnej kapitoly.

Táto kapitola predstavuje dôležitú časť skladačky, ktorú potrebuješ na to, aby si pochopil, ako funguje príťažlivosť.

Teším sa, keď si kapitolu prečítaš 🙂

 

ZLÝ CHLAPEC – Príťažlivosť 

Potom, ako sme si istú dobu písali, sme sa s Martinou dohodli na stretnutí. Už pri písaní mala zo mňa pocit, že sa so mnou môže stretnúť, pretože nebudem na ňu nič skúšať. Klasika.

Navyše, bola len pár týždňov po nevydarenom vzťahu a teraz si vraj nikoho nehľadá. Bývala na tom istom sídlisku, iba niekoľko ulíc odo mňa. Vždy som po ňu prišiel pešo a chodili sme sa prechádzať.

Rozprávala mi o svojom živote, o škole a o chalanoch. Boli to príjemné kamarátske debaty, ktorých som predtým viedol už mnoho.

Prešlo prvé stretnutie, druhé… a ja som po každom z nich rozmýšľal: „Ako ju mám pobozkať? Mám sa jej uprostred rozhovoru spýtať, či by jej to nevadilo? Alebo sa mám pred ňu postaviť a z ničoho nič prilepiť moje pery na tie jej? Nabudúce to už musím rozhodne spraviť!”

Prišlo ďalšie stretnutie a opäť sme sa boli prejsť. Pomaly nám už dochádzali témy, ale vždy som sa vedel nejako vynájsť a nechal som ju, nech rozpráva o sebe.

Plán bol z ničoho nič ju pobozkať, nech zistím, na čom som a či z toho niečo bude. Ona rozprávala, no ja som ju nepočúval. V hlave mi vírilo len to, ako to spravím.

Musela už ísť domov a rozlúčili sme sa. „Zbabelec! Opäť si to nedal!” v duchu som si po ceste dolu kopcom domov opakoval.

Prestali sme sa stretávať a viac sme sa nevideli. Písal sa rok 2008.

 

Presuňme sa o pár rokov DOPREDU

„To sa ma ani nespýtaš na meno?” napísala mi Simona do chatu, keď som sa s ňou lúčil v deň, čo som jej prvýkrát napísal. Popravde, ani ma to v tom momente nezaujímalo, pretože som bol v kontakte s desiatkami ďalších a vedel som, že o nej nepotrebujem vedieť všetky osobné informácie k tomu, aby som ju priťahoval.

Počas našich rozhovorov som bol drzý, podpichoval som ju a nič som si nerobil z toho, keď sa mi “vyhrážala”, že si s takým drzáňom nebude písať. Jasné. Písala si.

Postupne naše konverzácie prešli do sexuálnych a opisovala mi, ako to má rada a ja som len prikladal polienka do ohníka. Očividne mala o mňa záujem aj “tak inak”.

„Sadneme si vzadu do kina a budem ti prechádzať rukou po kolene až k tvojmu rozkroku a budem ťa dráždiť,” opisovala Simona svoje predstavy z kina.

Ale ja si tam fakt chcem ísť pozrieť film. Rob si, čo chceš,” schladil som ju mojou nedostupnosťou. Nedal som sa. Nebol som pri nej tým prvoplánovým chlapom, u ktorého by dostala hneď to, čo chcela a to ju na mne vzrušovalo ešte viac.

Chceš viac? Chceš vedieť, ako sa to skončí?

Klikni na tento odkaz a získaj ZDARMA celú kapitolu Zlý chlapec »

 

NESPRAVODLIVÉ výhody nestačia

Väčšina chlapov, keď vidí krásnu ženu, sa vzdáva hneď na začiatku. Myslia si, že pokiaľ nemajú prachy, drahé autá, dokonalý vzhľad či úžasnú prácu, tak jednoducho nemajú u atraktívnejších žien šancu.

Z časti majú určite pravdu. Ale za tie roky, čo som sa stretával s krásnymi ženami, modelkami či hosteskami, som zistil, že im na tom takmer vôbec nezáleží!

Čo je pre teba FANTASTICKÁ správa, pretože pokiaľ by si tie veci mal, tak by si práve nečítal tieto riadky, však? To bol chyták.

Odhliadnuc od toho, že množstvo chlapov, ktorých poznám a majú tieto, nazvime to, nespravodlivé výhody, tak to buď so ženami absolútne nevedia alebo si nemôžu byť istí tým, či ich ženy chcú kvôli ich osobnosti, alebo kvôli niečomu inému.

Raz mi napísal jeden takýto chlap: „Mám aj krásnu Audi Q7, aj polovyšportované opálené telo, aj peniaze a určitý životný štandard, ale aj tak nie som obklopený ženami do tej miery, ako by som chcel. Mám problém s nimi komunikovať, neviem, čo sa ich pýtať a myslím si, že nie som pre ne zaujímavý…”

Chápeš to? A to nehovorím ja, to hovorí on. Chcel by si mať jeho problémy? Väčšina chlapov sa naháňa za tým, čo má on. A myslia si, že to VYRIEŠI ich problémy so ženami. Nie, nevyrieši… Problém je niekde úplne inde.

Tá dobrá správa je, že ženy nepriťahuje primárne tvoje auto, tvoje svaly či tvoj bankový účet. Pre ňu sú to iba vonkajšie prejavy toho, že si pravdepodobne SCHOPNÝ chlap a budeš sa o ňu vedieť aj POSTARAŤ.

Mať tieto nespravodlivé výhody je fajn, no dnes to už nestačí.

Tak ako je množstvo žien krásnych a sexi, tak aj čím ďalej, tým viac chlapov je úspešných a majú peniaze. Musí teda existovať niečo ďalšie, čo rozhoduje.

PREČO ťa tak krásne ženy nechcú?

príťažlivosť Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť: Zlý CHLAPEC natalia2 150x150 príťažlivosť Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť: Zlý CHLAPEC natalia2 150x150Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Zisti, ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Klikni sem a objednaj si knihu Príťažlivosť ZDARMA teraz

 

Séria článkov ku knihe:

  1. Prečo som sa rozhodol napísať vlastnú knihu?
  2. Čo všetko nájdeš v knihe Príťažlivosť a v čom ti pomôže?
  3. Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť: Zlý CHLAPEC
Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.