3 dôvody, prečo neposlať ženu po vete “Buďme len kamaráti” do prdele

29

3 dôvody, prečo neposlať ženu po vete "Buďme len kamaráti" do prdele buďme len kamaráti 3 dôvody, prečo neposlať ženu po vete “Buďme len kamaráti” do prdele muz v obklopeni krasnych sexi zienKonečne si sa odhodlal vybaliť to na ňu.

Je to žena tvojho života. Lepšiu už určite nikdy nespoznáš.

A žiadnu z nich nebudeš milovať tak, ako miluješ ju…

… otváraš ústa a vychádza z nich – “Ľúbim ťa.”

Lenže otvára ústa aj ona (s tým si asi nerátal čo?) – “Vieš, ale ja ťa mám rada iba ako kamaráta a nechcem pokaziť náš krásny kamarátsky vzťah…”

*BAM*, a je vymaľované.

Srdce ti tlčie ako zvon, slzy sa ti tlačia do očí a ty rozmýšľaš, čo si spravil zle.

Čo ak ti teraz poviem, že si vlastne VYHRAL?!

“Michal, no tak… vyhral? Veď som sa úplne pred ňou strápnil a už nikdy to nebude medzi nami také, ako predtým.”

Máš pravdu. Nikdy to nebude také, aké to bolo doteraz. Nebude to tvoj jednostranný záujem a trápenie sa.

Vitaj vo svete nádherných kamarátok a hojnosti žien na každom kroku 😉

 

Po “Buďme len kamaráti” máš len 3 možnosti

Neodmietla teba. Neber to osobne. Odmietla to, čo si jej ponúkal.

Je však na tebe, ako sa v tomto momente zachováš. V zásade máš 3 možnosti:

1. Vyprdneš sa na ňu – Na istý čas sa prestanete stretávať a budeš si mesiace lízať rany z tejto “potupnej porážky” ako Batman po výprasku od Banea v Návrate temného rytiera. Nie je na tom nič zlé. Sklamanie z lásky bolí. Je to úplne normálna vec a všetci sme si tým prešli.

2. Pokúsiš sa tento stav zvrátiť – Pozbieraš sa z toho, vylepšíš svoju ponuku, staneš sa príťažlivejším a lepším chlapom, prestaneš sa jej pchať do prdele a nakoniec svoju vyvolenú získaš a ona sa do teba zamiluje (och, to mi pripomenulo americké filmy). Dá sa to. Je to ale ťažké.

3. Využiješ jej ponuku – Po všetkých tých “Buďme len kamaráti” (ktorých som sa napočúval habadej) som si uvedomil jednu dôležitú vec. Ja som vlastne získal! Získal som nádherné kamarátky, ktoré som mal na každom kroku. A čo z toho pre teba vyplýva?

 

3 dobré dôvody, prečo jej ponuku využiť a byť jej kamarát

Ak si sa rozhodol, že o ňu nechceš prísť a zároveň sa o ňu nechceš bezhlavo snažiť, určite oceníš možnosti, ktoré ti z kamarátstva s ňou vyplývajú.

Teraz ťa však musím upozorniť na jednu dôležitú vec.

Kamarátstvo…

Prečítaj si to znovu, pomaly a nahlas. K.A.M.A.R.Á.T.S.T.V.O! Už žiadne žiarlenie, používanie techník na zvrátenie tohto stavu či záujem o ňu. Nič z toho.

Úplne sa pokúsiš od toho odosobniť (áno, dá sa to). Potrebuješ si uvedomiť, že kamarátstvo s ňou je to najlepšie, čo ťa mohlo postretnúť.

Prečo si to myslím? Dám ti na to hneď 3 dobré dôvody:

 

1. Má vo svojom okolí ďalšie kamarátky

4 krásne ženy na kávičke buďme len kamaráti 3 dôvody, prečo neposlať ženu po vete “Buďme len kamaráti” do prdele 4 zeny na kavickePokiaľ je krásna, v jej okolí sa nachádzajú (pravdepodobne) tiež krásne ženy. V tomto prípade teda platí, že vrana k vrane sadá.

Preto je vhodné, aby si už k nej nič nepociťoval. Teraz nemám na mysli to, aby si jej to nejak vracal a užil si to s jej najlepšou kamoškou.

Pokiaľ ťa nebrala iba ako svojho taxikára zadarmo, držača jej vlasov pri vracaní či sponzora jej drinkov a obedov, určite nebude mať problém s tým, aby si to skúsil s jej dobrou kamarátkou, keď už to vám dvom nevyšlo.

Ak s tým problém mať bude, je pes zakopaný niekde inde (a to rovno v jej záhrade pod kríkmi). Využívala ťa. Asi najlepšie to opisuje táto spoveď jednej ženy.

 

2. Zistíš, ako ženy rozmýšľajú

buďme len kamaráti 3 dôvody, prečo neposlať ženu po vete “Buďme len kamaráti” do prdele zena rozmyslaKeď už ma prestali kamarátky považovať za “potenciálnu hrozbu”, začali mi hovoriť veci, na základe ktorých som postavil aj tento blog a upravil svoje správanie voči iným ženám.

Bavili sa so mnou o tom, čo na ne platí, čo na ne neplatí, prečo tamtoho odmietli, prečo toho kreténa chcú…

Je jasné, že občas samé nevedeli, čo chcú, tak som sa musel naučiť čítať medzi riadkami.

Hlavne, keď mi tvrdili, že chcú cieľavedomého, dobrého, vtipného chalana, ale vždy sa akosi namotali na tých “zlých chlapcov”.

Počúval som, čo ženy hovoria, ale čo je ešte dôležitejšie, priamo som sledoval, čo ROBIA!

A to je ten skrytý fakt, ktorý mnohým chlapom uniká.

 

3. Iné ženy si všimnú, že si u kamarátok obľúbený

buďme len kamaráti 3 dôvody, prečo neposlať ženu po vete “Buďme len kamaráti” do prdele zena ziarli na muza 300x264Ideš s tvojou novou potenciálnou známosťou (u ktorej to už dúfam neposerieš) a oproti ide tvoja “nová” kamarátka.

Vrúcne ťa pozdraví jemným objatím a úsmevom, prehodíte pár slov, ty sa rozlúčiš a pokračuješ ďalej.

Vezmeš ju na diskotéku. Pri vstupe sa hneď zvítaš s kamarátkou, ktorá ide práve na záchod, vnútri sa k tebe pripoja ďalšie dve a zaujímajú                                                                      sa, ako sa máš a ako sa ti darí.

A to všetko pred očami tvojej novej známosti.

Pomyslia si o tebe, že si “defkař”? Možno. Ženy však majú rady chlapov, ktorých majú rady iné ženy. Obzvlášť tie krásne.

Platí to aj naopak. Ak vezmeš svoju krásnu kamarátku zatancovať si do klubu či robí ti spoločnosť na rôznych akciách, ostatné ženy si to všímajú a tvoja hodnota pre ne automaticky rastie. O to jednoduchšie sa s nimi zoznámiš.

Ostatne, písal som o tom aj tu a Milan o tom hovorí vo svojej Pivotnej hre.

 

Akonáhle si uvedomíš, že nič nestratíš

Čo môžeš stratiť? Áno, prežiješ si sklamanie a bolesť srdiečka z toho, že nechce byť tvoja priateľka. Áno, zanechá to na tebe stopy.

Čím skôr si však uvedomíš, že musíš na sebe viac pracovať a že sa musíš stať chlapom, ktorý ženy priťahuje (a.k.a. Magnet na ženy), tým skôr pochopíš, že žien je všade dostatok a ty si máš z čoho vyberať 🙂

Preto nabudúce, ak ťa žena pošle do kamarátstva, nemusí to zákonite znamenať koniec sveta… ale začiatok niečoho nového.

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »