[6/10] Ako ovládnuť svoje myšlienky | 10 rýchlych tipov z praxe

0

ako ovládnuť svoje myšlienky [6/10] Ako ovládnuť svoje myšlienky | 10 rýchlych tipov z praxe muz hudba pocuvanie usmev 300x200Pripravil som si pre teba seriál 10 rýchlych tipov z praxe, ktoré ti pomôžu opäť viac pochopiť ženy.

Čaká na teba 10 videí, v ktorých ti vždy odhalím JEDEN tip ako na ženy. Dnes to bude o tom ako ovládnuť svoje myšlienky.

Predtým, ako sa pustíš do čítania dnešného článku si najskôr pozri predchádzajúci článok, ak si tak ešte neurobil.

V tomto videu ti chcem prezradiť veľmi jednoduchú metódu, ako si okamžite môžeš zlepšiť náladu, zlepšiť svoje pocity a púšťať sa do vecí, ako je zoznamovanie sa s neznámou ženou alebo komunikovať s tvojou kamarátkou.

Ak sa chceš inšpirovať, tak pozeraj toto video až do konca.
 

Aký je recept na dobrú náladu?

Chlapi často riešia, že sa cítia blbo, je im zle, nemajú dobrú náladu…

Chcem ti ukázať, že nepotrebuješ dôvod na to (výhra v lotérii, napíše ti tvoja kamarátka), aby si sa cítil dobre a mal skvelú náladu.

Receptom na dobrú náladu je tvoje ROZHODNUTIE, aby si sa dostal do iného stavu.

Teraz nemyslím, že ako sa žena dostane do iného stavu. Využi svoju fyzickú energiu na to, aby si sa mal lepšie.

Napríklad si zaskáč, pusti si svoju obľúbenú pesničku, zakrič si, rozpohybuj svoje telo (môžeš si dať 10 klikov a 10 drepov).

Tvoj fyzický stav ovplyvní aj tvoju náladu.

 

Povedz mi: “Ako sa cítiš?”

usmiaty-muz-akozbalit ako ovládnuť svoje myšlienky [6/10] Ako ovládnuť svoje myšlienky | 10 rýchlych tipov z praxe usmiaty muz akozbalit 300x200Schválne, skús sa teraz postaviť, začni tancovať, kričať, zaskáč si… Povedz mi: “Ako sa cítiš?”

A teraz to skús naopak. Skús mať sklesnutú hlavu, pozeraj do zeme, plytko dýchaj… “Aký máš pri tomto pocit?”

Stačí len malinká zmena fyziológie. Na základe nej sa môžeš oveľa lepšie cítiť.

Zlepšíš si náladu už len tým, že sa začneš usmievať, budeš mať bradu hore a budeš pozerať smerom hore. Problém s názvom: “Ako ovládnuť svoje myšlienky?” bude týmto zrazu pre teba vyriešený.

Častokrát mávame celý deň blbú náladu a môže za to ona, lebo nenapísala, odmietla ísť von… a potom sa cítime blbo.

Dobre, 5 minút môžeš mať blbú náladu. ALE zvyšok dňa sa ty sám rozhodni, aký ho chceš mať. A podľa toho sa zariaď. 😉

Usmej sa, zaskáč si, zakrič si, pusti si pesničku a uvidíš, že behom pár sekúnd, maximálne minúty, dokážeš úplne otočiť náladu a z blbého stavu sa cítiť oveľa lepšie.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

Čo si o tom myslíš?

Vyskúšaj si to!

A potom mi dolu pod tento článok napíš komentár, ako ti to pomohlo. Využívaj tento praktický tip každý jeden deň, keď sa budeš cítiť pod psa.

Je v poriadku cítiť sa zle, ale len maximálne 5 minút. Potom sprav všetko preto, aby si to zmenil. Zmeň svoju fyziológiu a tak sa naučíš, ako ovládnuť svoje myšlienky.

Potom sa môžeš v takomto pozitívnom stave pustiť do zoznamovania sa so ženami (môžeš sa inšpirovať našou appkou na začiatku, no nespoliehaj sa na ňu), môžeš potom začínať konverzáciu, komunikáciu, môžeš ísť na rande s takouto skvelou náladou.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť a zdieľaj ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ak chceš získať viac takýchto videí, keď chceš získať informácie o tom, ako komunikovať so ženami, ako byť príťažlivejším chlapom pre ne a nemusieť ich baliť, tak sa prihlás na odber môjho youtube kanála a vždy keď zverejním nové video, dostaneš o tom informáciu.

Ak začneš tieto informácie aplikovať do svojho života a naučíš sa, ako ovládnuť svoje myšlienky, až potom uvidíš, čo všetko sa začne diať.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

V sérii 10 rýchlych tipov z praxe sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. diel: Ako zavádzať naučené veci do praxe

2. diel: Je balenie žien len hra čísiel?

3. diel: Ako sa začať zoznamovať so ženami

4. diel: Naučiť sa baliť ženy je jednoduché, ako jazdiť na bicykli

5. diel: Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech

6. diel: Ako ovládnuť svoje myšlienky

7. diel: Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu

8. diel: Jednoduchá metóda na zlepšenie nálady

9. diel: Ako si sadnúť na rande správne

10. diel: Prečo nepočúvaj, čo ti ženy hovoria!

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"