[6/10] Ako ovládnuť svoje myšlienky | 10 rýchlych tipov z praxe

0

ako ovládnuť svoje myšlienky [6/10] Ako ovládnuť svoje myšlienky | 10 rýchlych tipov z praxe muz hudba pocuvanie usmev 300x200Pripravil som si pre teba seriál 10 rýchlych tipov z praxe, ktoré ti pomôžu opäť viac pochopiť ženy.

Čaká na teba 10 videí, v ktorých ti vždy odhalím JEDEN tip ako na ženy. Dnes to bude o tom ako ovládnuť svoje myšlienky.

Predtým, ako sa pustíš do čítania dnešného článku si najskôr pozri predchádzajúci článok, ak si tak ešte neurobil.

V tomto videu ti chcem prezradiť veľmi jednoduchú metódu, ako si okamžite môžeš zlepšiť náladu, zlepšiť svoje pocity a púšťať sa do vecí, ako je zoznamovanie sa s neznámou ženou alebo komunikovať s tvojou kamarátkou.

Ak sa chceš inšpirovať, tak pozeraj toto video až do konca.

 

Aký je recept na dobrú náladu?

Chlapi často riešia, že sa cítia blbo, je im zle, nemajú dobrú náladu…

Chcem ti ukázať, že nepotrebuješ dôvod na to (výhra v lotérii, napíše ti tvoja kamarátka), aby si sa cítil dobre a mal skvelú náladu.

Receptom na dobrú náladu je tvoje ROZHODNUTIE, aby si sa dostal do iného stavu.

Teraz nemyslím, že ako sa žena dostane do iného stavu. Využi svoju fyzickú energiu na to, aby si sa mal lepšie.

Napríklad si zaskáč, pusti si svoju obľúbenú pesničku, zakrič si, rozpohybuj svoje telo (môžeš si dať 10 klikov a 10 drepov).

Tvoj fyzický stav ovplyvní aj tvoju náladu.

 

Povedz mi: “Ako sa cítiš?”

usmiaty-muz-akozbalit ako ovládnuť svoje myšlienky [6/10] Ako ovládnuť svoje myšlienky | 10 rýchlych tipov z praxe usmiaty muz akozbalit 300x200Schválne, skús sa teraz postaviť, začni tancovať, kričať, zaskáč si… Povedz mi: “Ako sa cítiš?”

A teraz to skús naopak. Skús mať sklesnutú hlavu, pozeraj do zeme, plytko dýchaj… “Aký máš pri tomto pocit?”

Stačí len malinká zmena fyziológie. Na základe nej sa môžeš oveľa lepšie cítiť.

Zlepšíš si náladu už len tým, že sa začneš usmievať, budeš mať bradu hore a budeš pozerať smerom hore. Problém s názvom: “Ako ovládnuť svoje myšlienky?” bude týmto zrazu pre teba vyriešený.

Častokrát mávame celý deň blbú náladu a môže za to ona, lebo nenapísala, odmietla ísť von… a potom sa cítime blbo.

Dobre, 5 minút môžeš mať blbú náladu. ALE zvyšok dňa sa ty sám rozhodni, aký ho chceš mať. A podľa toho sa zariaď. 😉

Usmej sa, zaskáč si, zakrič si, pusti si pesničku a uvidíš, že behom pár sekúnd, maximálne minúty, dokážeš úplne otočiť náladu a z blbého stavu sa cítiť oveľa lepšie.

Chceš mať životný štýl, ženu a príjem, ktorý ti budú ostatní závidieť?

Pridaj sa do Superligy ZDARMA, kde sa dozvieš, ako sa stať SCHOPNÝM CHLAPOM, po ktorom ženy tak zúfalo túžia a ktorých je dnes obrovský nedostatok. Staň sa členom najväčšieho vzdelávacieho systému pre chlapov v oblasti žien, životného štýlu, peňazí na Slovensku a v Česku.

 

Čo si o tom myslíš?

Vyskúšaj si to!

A potom mi dolu pod tento článok napíš komentár, ako ti to pomohlo. Využívaj tento praktický tip každý jeden deň, keď sa budeš cítiť pod psa.

Je v poriadku cítiť sa zle, ale len maximálne 5 minút. Potom sprav všetko preto, aby si to zmenil. Zmeň svoju fyziológiu a tak sa naučíš, ako ovládnuť svoje myšlienky.

Potom sa môžeš v takomto pozitívnom stave pustiť do zoznamovania sa so ženami (môžeš sa inšpirovať našou appkou na začiatku, no nespoliehaj sa na ňu), môžeš potom začínať konverzáciu, komunikáciu, môžeš ísť na rande s takouto skvelou náladou.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť a zdieľaj ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ak chceš získať viac takýchto videí, keď chceš získať informácie o tom, ako komunikovať so ženami, ako byť príťažlivejším chlapom pre ne a nemusieť ich baliť, tak sa prihlás na odber môjho youtube kanála a vždy keď zverejním nové video, dostaneš o tom informáciu.

Ak začneš tieto informácie aplikovať do svojho života a naučíš sa, ako ovládnuť svoje myšlienky, až potom uvidíš, čo všetko sa začne diať.

Pozri si vysielanie ZDARMA

Odhalím ti na ňom PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chlap priťahovať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si. Klikni sem, pozri si video zdarma a zisti, ako byť chlapom, o ktorého budú mať ženy záujem.

 

V sérii 10 rýchlych tipov z praxe sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. diel: Ako zavádzať naučené veci do praxe

2. diel: Je balenie žien len hra čísiel?

3. diel: Ako sa začať zoznamovať so ženami

4. diel: Naučiť sa baliť ženy je jednoduché, ako jazdiť na bicykli

5. diel: Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech

6. diel: Ako ovládnuť svoje myšlienky

7. diel: Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu

8. diel: Jednoduchá metóda na zlepšenie nálady

9. diel: Ako si sadnúť na rande správne

10. diel: Prečo nepočúvaj, čo ti ženy hovoria!

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.