Ako porušíš zaužívané vzorce správania v hlavách žien

vzorce správania Ako porušíš zaužívané vzorce správania v hlavách žien zena mysli ziarovkaMáš už plné zuby toho, že z tvojej konverzácie so ženou nakoniec nič nevzišlo?

Ver mi, že ja tiež.

Najčastejší problém, ktorý vidím je, že zabúdame na to, ako funguje príťažlivosť medzi mužom a ženou.

Chcem, aby si z tohto článku pochopil akékoľvek nedorozumenia, ktoré možno máš o tom, ako priťahovať ženy.

Pri tom množstve informácii je celkom pochopiteľné, že si zmätený a máš nesprávne vzorce správania sa voči ženám.

Nezabúdaj, že toto sú len moje subjektívne postoje a myšlienky na to, ako môže interakcia medzi mužom a ženou fungovať. V žiadnom prípade si nemyslím, že to môže pomôcť každému, aj keď túto možnosť nevylučujem.

 

Poznáš tú situáciu, keď uvidíš krásnu ženu?

Vieš, že sa s ňou chceš rozprávať, ale jednoducho sa nevieš k tomu odhodlať a osloviť ju.

A čo keď si s ňou niekde na rande? Chceš urobiť ten prvý krok a vieš, že je čas urobiť ho, dokonca vidíš, že aj ona chce, aby si ho urobil a ty stále nič!

Cítiš, akoby si práve ochrnul na celom tele a premeškáš tú šancu. A potom to v kútiku duše ľutuješ!

Predstavujem ti moju interpretáciu teórie, prečo sa toto deje a ako z tohto nekonečného kruhu konečne vyjsť.

 

Naše vzorce správania

Vzorce správania máme každý z nás. Je to vzorec, ktorý očakáva istý druh správania od ľudí v niektorých spoločenských situáciach.

Budeš určite protestovať, ale je veľmi špeciálny vzorec, ktorý muži a ženy dodržiavajú na rande.

Napríklad bolo by veľmi nevhodné, keby si si stiahol nohavice uprostred večere v luxusnej reštaurácii! Taktiež by bolo veľmi proti vzorcu, keby si sa spýtal ženy na jej najtajnešiu sexuálnu túžbu po prvých 30 sekundách konverzácie v bare.

Ak úplne ignoruješ vzorce správania, budeš označený ako úchyl, kretén, čudák a čo ja viem čo ešte. Jednoducho povedané – zavrieš si dvere u mnohých žien.

Ak dodržiavaš vzorce správania po celý čas, nikdy nebudeš vytŕčať z davu beta samcov. Budeš nepovšimnutý väčšinou žien a postoj k tebe bude taký, že s najväčšou pravdepodobnosťou skončíš vo friendzone.

Väčšina krásnych žien nechce randiť s milučkými bábovkami.

To je už pre teba dúfam známy fakt. Ak sa však chceš odlišovať od tej masy beta samcov, musíš porušiť vzorec správania, ale riskuješ strápnenie, hanbu a ukončenie ďalšej komunikácie.

Väčšina mužov si praje porušiť tento vzorec a vyjadriť samých seba, ale strach z porušenia vzorca je príliš veľký. Len malé percento mužov vie, ako použiť vzorec správania vo svoj prospech a práve tí randia so ženami, po ktorých túžia.

 

Ako použiješ vzorce správania vo svoj prospech?

Ak občas porušíš vzorce správania a spravíš to spôsobom, ktorým dáš ľuďom okolo seba vedieť, že rozumieš porušovaniu a robíš to aj tak, vystúpiš z davu magickým spôsobom.

Jednoducho povedané – Ženy by mali vedieť, že vieš, kedy porušuješ vzorec správania a robíš to aj napriek tomu, že je to proti “pravidlám”.

Najlepšie sa to vysvetľuje na praktickom príklade:

Vzrastovo nižší ITčkar (ach ženy, že ich máte radi, priznajte to) miluje násilné videohry a je tak trochu cholerik, osloví peknú ženu – „Viem, že je veľmi čudné pre malého a nervózneho Itčkara flirtovať s krásnou ženou v kaviarni, ale nemohol som si pomôcť a mal som pocit, že máš úchylku na chlapcov s dobrým technickým vzdelaním!“

Priznám sa, toto som nikdy nepoužil, ale v praxi som to videl už niekoľkokrát až mi príde smiešne, ako ľahko sa oslovujú nádherné ženy. Vo väčšine prípadov sa žena rozosmiala a prinajhoršom boli moji IT kamaráti radi, že zlepšili náladu peknej žene.

Z 9 vyskúšaných prípadov ani jeden nedopadol absolútnym odmietnutím!

 

Keď prirodzenosť víťazí nad naučenými poučkami

Nikto z nich sa totiž nehral na niečo, čo nie je. Ani dokonca nemusel byť inteligentný a zručný v balení. Stačilo, že bol úprimný a vtipný správnym spôsobom.

Keď porušíš vzorec správania v príťažlivej forme, ukazuje to, že vieš „ako sa máš chovať“, ale že sa zároveň nebojíš vystúpiť z davu. Je niečo viac sexi ako byť úprimný, dôveryhodný a odvážny zároveň?

Navyše, má to oveľa viac využití aj v praktickom živote:

  • Na večierku môžeš vyjadriť svoj názor korektným spôsobom, než by si  radšej držal jazyk za zubami.
  • Keď vládne v tvojom okolí panika a neistota, môžeš sa chopiť iniciatívy a zlepšiť všetkým náladu.
  • Na pracovnom meetingu môžeš vyjadriť svoj tip na zlepšenie, na ktorý všetci mysleli, ale nikto nemal odvahu to povedať.

Keď postupne pochopíš ako a kedy správne porušovať vzorec správania, vybuduješ si tým prirodzené sebavedomie.

Budovanie príťažlivosti a sebavedomia je jednoduché. Všetko, čo musíš urobiť je uvedomiť si, že porušuješ vzorec správania a necháš prejaviť svoje prirodzené ja.

Ako povedal chlap, ktorého veľmi obdivujem: “Staň sa lepšou verziou samého seba.”

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"

Nie si autorom na blogu chlap20.sk, ale chceš aj ty niečo k téme hodnoty, príťažlivosti, vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na michal@chlap20.sk