[5/10] Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech | 10 rýchlych tipov z praxe

0

friendzone [5/10] Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech | 10 rýchlych tipov z praxe kamaratstvo friendship 300x200Pripravil som si pre teba seriál 10 rýchlych tipov z praxe, ktoré ti pomôžu opäť viac pochopiť ženy.

Čaká na teba 10 videí, v ktorých ti vždy odhalím JEDEN tip ako na ženy.

Predtým, ako sa pustíš do čítania dnešného článku si najskôr pozri predchádzajúci článok, ak si tak ešte neurobil.

V tomto videu ti chcem prezradiť iný uhol pohľadu na celú friendzone, na celé kamarátstvo so ženami a ako si môžeš odniesť z toho maximum, ako to môžeš využiť prakticky vo svoj prospech.

Čo tým myslím?

Ak sa chceš inšpirovať, tak pozeraj toto video až do konca.
 

Prečo je kamarátstvo so ženou dobré?

Väčšina chlapov rieši friendzone, nejaké nechcené kamarátstvo so ženami ako niečo zlé, niečo čo im škodí.

Lenže, keď sa nad tým zamyslíš, tak kamarátstvo so ženou môže pre teba znamenať veľmi veľa.

Často práve kamarátstvo s ňou ti môže priniesť viac žien do tvojho okolia, ako keby si riešil len ju samotnú.

Ja som možno „majster friendzonu“, mám naozaj veľmi veľa kamarátok, ktoré som si spravil niekedy v minulosti na základe toho, že som bol milý, dobrý, pozorný chlapec.

Nebrali ma ako nejakú výzvu, nebrali ma ako potenciálneho alfa samca, sexuálneho partnera, takže ma nebrali ako hrozbu.

Na základe tohto mi prezrádzali rôzne veci, ako chlapov berú, čo s ním riešia, čo s ním neriešia, prečo sa vôbec nad tým zamýšľajú.

Začal som tam vidieť isté veci, kvôli ktorým baby tých chlapov riešili. Začalo mi to dávať väčší zmysel.

Často sa so mnou podelili o také tajomstvá o chlapoch, o vzťahoch a o ženách samotných, o ktorých som predtým vôbec netušil. 

Three happy friends talking taking a conversation on the street in a sunny day with buildings in the background friendzone [5/10] Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech | 10 rýchlych tipov z praxe chlap konverzuje rozpr  va sa so   enami e1467393666791

Následne, keď som sa zoznamoval so ženami a končili len ako kamarátky, pretože som nevedel, ako to s nimi riešiť ďalej, tak som sa potom s nimi zoznamoval za tým účelom, aby som mal z nich IBA kamarátky.

Pretože, čím som mal krajšie kamarátky vo svojom okolí, tak logicky, krásne baby sa stretávajú s krásnymi babami.

Kamarátka, pre ktorú som nebol vôbec žiadnou hrozbou ma prirodzene zoznamovala so svojimi kamarátkami. A s nimi som potom už častokrát niečo ďalšie riešil.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

Takže, aby som ti to zhrnul

Ženy môžeš „využiť“ aj na to, aby si získal niektoré informácie od nich, ktoré by ti inak neprezradili a prezradia ti ich otvorene, bez strachu, že by s tebou niečo riešili.

Následne sa stretávajú s inými krásnymi ženami, s ktorými ťa môžu potom ďalej zoznámiť a ty môžeš s nimi potom niečo ďalšie riešiť.

Keď už máš krásne ženy vo svojom okolí, tak potom častokrát aj iné ženy reagujú na to pozitívne, pretože vidia, že sú aj iné krásne ženy v tvojom okolí.

Môže to byť tvoja kamoška, sesternica, ktokoľvek a pomôže ti, aby ťa druhá žena možno vnímala ako príťažlivejšieho chlapa.

Ber kamarátstvo so ženou ako niečo výhodné a vítané. Nemusíš to brať len ako hrozbu alebo niečo z čoho nič nemáš.

Ber to ako niečo čo ti môže pomôcť, bez nejakých vedľajších zámerov.

Ona ťa potom veľmi rada zoznámi aj so svojimi ďalšími kamarátkami, u ktorých ti to potom môže vyjsť a môžeš začínať s úplne čistým štítom.

 

Čo si o tom myslíš?

Zanechaj mi dole pod článkom komentár a povedz mi, čo si o tomto článku myslíš. Podeľ sa so mnou, aké máš ty s týmto skúsenosti?

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a malo pre teba prínos, tak sprav pre mňa láskavosť a zdieľaj ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ak chceš viac takýchto videí, v ktorých dávam rôzne uhly pohľadu a zaujímavé informácie ohľadom priťahovania žien, tak sa prihlás na odber môjho youtube kanála a vždy keď zverejním nové video, tak dostaneš o tom informáciu.

Ak začneš tieto informácie aplikovať do svojho života, tak potom budeš pozerať, čo všetko sa začne diať.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

V sérii 10 rýchlych tipov z praxe sa môžeš tešiť na tieto videá:

1. diel: Ako zavádzať naučené veci do praxe

2. diel: Je balenie žien len hra čísiel?

3. diel: Ako sa začať zoznamovať so ženami

4. diel: Naučiť sa baliť ženy je jednoduché, ako jazdiť na bicykli

5. diel: Ako využiť FRIENDZONE vo svoj prospech

6. diel: Ako ovládnuť svoje myšlienky

7. diel: Ako ťa neúspechy u žien posúvajú dopredu

8. diel: Jednoduchá metóda na zlepšenie nálady

9. diel: Ako si sadnúť na rande správne

10. diel: Prečo nepočúvaj, čo ti ženy hovoria!

 

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"