NÁVOD, ako ženy PRIRODZENE DRZO ROZOSMEJEŠ a rýchlo si zdvihneš svoju hodnotu

0

ako získať ženu, ako ženu rozosmiať ako získať ženu NÁVOD, ako ženy PRIRODZENE DRZO ROZOSMEJEŠ a rýchlo si zdvihneš svoju hodnotu bigstock Sensual Woman Posing In Linger 81134795 1 300x211V minulom článku som ti predstavil koncept Vtipnej Drzosti s niekoľkými konkrétnymi ukážkami.

Určite si ten článok prečítaj ešte predtým než si prečítaš tento.

Poď teraz so mnou ešte hlbšie preniknúť do tejto perfektnej techniky, s ktorou si prirodzene zvýšiš hodnotu a spustíš u ženy príťažlivosť.

Podelím sa s tebou bližšie o teóriu, prax a úskalia tejto skvelej techniky, s ktorou si zvýšiš hodnotu u (hlavne) krásnych žien.

 

Vtipnou Drzosťou dávaš najavo svoju vyššiu hodnotu

Sociálnou úlohou Vtipnej Drzosti je pre chlapa vybudovanie príťažlivosti a hodnoty u krásnej ženy.

Podľa viacerých vedeckých štúdií ženy nikdy necítia sexuálnu príťažlivosť k chlapovi s nízkym sociálnym statusom.

K chlapovi, ktorý dokáže komunikovať vysoký sociálny status (nemyslí sa tým len zamestnanie, drahé auto či dom) cítia krásne ženy podvedome príťažlivosť, ktorú nedokážu ovládnuť, skryť ani potlačiť.

Čím krajšia žena, tým vyšší sociálny status potrebuješ mať, aby z teba mala sucho v ústach a mokro v nohavičkách.

Vtipná Drzosť je pre teba absolútne najrýchlejší a najistejší spôsob, ako si zvýšiš svoj status a hodnotu.

Tá drzá časť slúži na to, aby videla, že máš gule a nadhľad na primerane drzý štýl komunikácie.

Tá vtipná časť tam je na to, aby si o tebe krasotinka nemyslela, že si arogantný psychopatický keket, ktorý je posadnutý urážaním žien.

Chlap na vyššom sociálnom statuse dokáže ženy (ľudí) rozosmievať častejšie a rýchlejšie ako chlap na priemernom (podpriemernom) spoločenskom rebríčku.

Vybral som 4 TOP techniky Vtipnej Drzosti a podrobnejšie sa im venujem v mojom bezplatnom kratučkom .pdf dokumente, ktorý ti pomôže ženy drzo rozosmiať – SŤAHUJ a hneď ich využi – ešte dnes:

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento 4-dielny videotréning o Vtipne Drzom doberaní si atraktívnych žien. Buď Majster Vtipnej Drzosti

 

Úskalia a riziká Vtipnej Drzosti

Vtipná Drzosť má aj svoje úskalia, ktoré potrebuješ mať na pamäti ešte predtým, ako sa vydáš na lov svojej budúcej bývalky.

Dôležitá vec: Jedna vec je si tieto riadky prečítať a pokyvkať hlavou (a dať like na tento článok 🙂 ) a úplne druhá vec je dostať ich pod kožu, čiže do kategórie nevedomá znalosť.

Priprav sa na vlastnej koži zažiť zopár prešľapov, trapasov a zlyhaní, pretože to je údel každého chlapa, ktorý sa chce naučiť novú schopnosť (nielen) v oblasti zvádzania a balenia žien.

Takže tu máš zopár úskalí tejto mega metódy, ktoré som osobne zažil a vystríham ťa pred nimi:

 

1. Spoliehaš sa na Vtipnú Drzosť ako na svätý grál

Vtipná Drzosť nie je svätý grál.

Ženy ti nebudú skákať do postele a masturbovať pri tvojej fotke len za to, že občas hodíš trefný a primerane drzý kompliment či hlášku.

Rozvíjaj svoju osobnosť, buduj históriu svojich úspechov, zabezpeč sa materiálne, kultivuj vzťahy s chlapmi, ktorí majú vysokú hodnotu a status.

Potom ti bude vtipná drzosť fungovať fantasticky.

Nespoliehaj sa na ňu ako na techniku, ktorá vyrieši všetky tvoje výzvy so ženami.

 

ako získať ženu, ako ženu rozosmiať ako získať ženu NÁVOD, ako ženy PRIRODZENE DRZO ROZOSMEJEŠ a rýchlo si zdvihneš svoju hodnotu IMG 9481 2341 300x2002. Tlačíš na pílu

Za každú cenu sa snažíš ženu rozosmiať?

Sleduješ maniacky jej reakcie po tvojich poznámkach?

Kamarát – toto si žena všimne a si nahratý.

Ženy (hlavne tie vyspelé, výnimočné ženy) majú radar na neprirodzenosť a nekongruenciu (=nesedí to, čo hovoríš, myslíš si a konáš) chlapa.

Netlač na pílu, nesleduj jej reakcie, užívaj si to.

 

Ako zabaviť ženu, ako zaujať ženu, ako rozosmiať ženu ako získať ženu NÁVOD, ako ženy PRIRODZENE DRZO ROZOSMEJEŠ a rýchlo si zdvihneš svoju hodnotu unuden     ena 300x1513. Preženieš to s vtipnosťou a si za podlízavého šaša

Smiech tvojej vysnívanej kočky automaticky ešte neznamená, že k tebe cíti príťažlivosť.

Preto sa nesmej, aby si kočku rozosmial. Inak ju odpudíš.

Iba chlapi na nízkom sociálnom statuse (čiže s nízkou hodnotou) sa priblblo smejú a chcú za každú cenu, aby sa žena smiala…

Aj nasilu.

Nerob to fakt.

Žena to vycíti a podvedome ti bude prisudzovať nižší status.

Smej sa len, keď ti je fakt niečo vtipné.

Nikdy nie nasilu a nie s cieľom byť zábavnejší.

Vypuď zo svojej mysle zakorenené pozostatky podlízavého šaša. Môže to chvíľku trvať, ale sakra sa ti to oplatí.

Ver mi.

 

4. Preženieš to s drzosťou a si za arogantného keketa

“Pekný Outfit. Kde máš zvyšok?”

“Sexi topánky. Kupovala si ich nové? Nevyzerajú.”

“Pekná foto. Napadlo ti niekedy nosiť viac make-upu?”

Toto sú otázky, ktoré balancujú na hrane.

Pre tých nechápavých – zahrávaš sa s ohňom, pretože je tenká línia medzi primeraným doberaním si a urazením inej ľudskej bytosti.

Týmito otázkami môžeš vyznieť za neslušného burana, ktorý nevie čo sa patrí.

Všímaj si jej reakcie a netlač na pílu.

Obráti sa to proti tebe.

Vybral som 4 TOP techniky Vtipnej Drzosti a podrobnejšie sa im venujem v mojom bezplatnom kratučkom .pdf dokumente, ktorý ti pomôže ženy drzo rozosmiať.

SŤAHUJ a hneď ich využi – ešte dnes:

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento 4-dielny videotréning o Vtipne Drzom doberaní si atraktívnych žien. Buď Majster Vtipnej Drzosti

 

zabaviť ženu, rozosmiať ju, ako získať ženu ako získať ženu NÁVOD, ako ženy PRIRODZENE DRZO ROZOSMEJEŠ a rýchlo si zdvihneš svoju hodnotu bigstock Young Couple In The Cafe 68412502 300x207Vtipná Drzosť a nesebavedomé ženy

Pozor na ženy, z ktorých vyžaruje extrémna vnútorná neistota a nízke sebavedomie.

Na tieto ženy ti nebude Vtipná Drzosť fungovať, pretože také ženy najprv potrebujú, aby si im zvýšil sebavedomie a až potom si ich môžeš primerane drzo doberať.

Tvoja osobnosť je zdroj príťažlivosti, nie tvoje hlášky

Keď si užívaš doberanie druhých, tak investuj svoj čas, pozornosť a energiu do rozvoja osobnosti, ktorá je kongruentná (čiže v súlade) s tvojím doberaním.

Až potom sa môžeš učiť rôzne hlášky, zapisovať si ich a zdokonaľovať sa v nich.

Ak si však introvertný, nenápadný a nesebavedomý chlap, ktorý začne používať hlášky Vtipnej Drzosti, tak môže veľmi rýchlo vyvolať úsmevy a rozpačité reakcie nielen zo strany žien.

Pre inšpiráciu si čo najskôr pozri film “Iron Man” a všimni si autenticky drzú postavu Roberta Downeyho Jr., ktorého postoj krásne znázorňuje autentickú Vtipnú Drzosť.

Jeho Vtipná Drzosť vyznieva neskutočne prirodzene, prijateľne a sympaticky.
Inšpiruj sa ním, všímaj si chlapov v tvojom okolí, ktorí vedia túto techniku prirodzene používať a časom sprav zo svojej primeranej drzosti magneticky osobnostnú črtu, ktorou si získaš ženu a vybuduješ hodnotu.

Ktovie, možno s touto technikou bude mať s tebou žena sex už na druhom rande.

 

P.S. Už si sa pridal do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ?! Ak si na Facebooku, je to skvelý spôsob, ako komunikovať spolu s Michalom a ostatnými chlapmi (a vidieť odpovede aj na ich otázky).

11 rokov sa intenzívne venujem osobnému rozvoju a mentoringu chlapov a verím, že u chlapa je poctivá práca na sebe jeho najsilnejšie afrodiziakum. KLIKNI SEM a vychutnaj si 4-dielny bezplatný videotréning o najlepších konverzačných technikách Vtipnej Drzosti. Moja tvorba sa doteraz dostala k vyše 310 000 záujemcom. Pridaj sa k nim a pomôžem ti byť príťažlivejší rečník, úspešnejší obchodník a sebavedomejší chlap. A už keď si tu, tak si tiež zdarma vychutnaj TOTO kratučké video s 3 TOP technikami pre tvoj vyšší sociálny status u žien tak, aby si mal zo seba skvelý pocit, a zároveň ostal autentický a etický.