#onlinepeklo 6: Extrémy – fotky na zoznamkách 3/3

0

Seriál Online peklo je zameraný na chyby, ktoré robia chlapi v konverzáciách, správach, fotkách či v profiloch, ktoré majú na sociálnych sieťach i zoznamkách (Facebook, Instagram, Tinder, Badoo, Pokec…). Jednoducho uvidíš online peklo, ktoré chlapi robia na internete.

Predtým, ako sa vrhneš na dnešné video si pozri predchádzajúce časti, v ktorých som sa venoval výrazom na fotkách na zoznamkách a zrkadlovkám (milujeme zrkadlá).

Vo videu sa zameriam opäť na fotky na zoznamkách – pôjde do tuhého. Ide už fakt o extrémy, totálne chuťovky, ktoré aj mňa zdvihli (doslova) zo stoličky. Toto sú fotky, ktorými sa chlapi snažia zaujať ženy na internete.

Sleduj video pozorne, aby si vedel, čo FAKT nemáš robiť.

Dosť bolo rečí, poďme na to.
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, byť lepším chlapom, tak ho určite zdieľaj a odporuč ho aj svojim kamarátom.

Pridaj sa aj na odber môjho Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde nájdeš ďalšie a ďalšie tipy, ako môžeš byť vysokohodnotným chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »