#onlinepeklo 6: Extrémy – fotky na zoznamkách 3/3

0

Seriál Online peklo je zameraný na chyby, ktoré robia chlapi v konverzáciách, správach, fotkách či v profiloch, ktoré majú na sociálnych sieťach i zoznamkách (Facebook, Instagram, Tinder, Badoo, Pokec…). Jednoducho uvidíš online peklo, ktoré chlapi robia na internete.

Predtým, ako sa vrhneš na dnešné video si pozri predchádzajúce časti, v ktorých som sa venoval výrazom na fotkách na zoznamkách a zrkadlovkám (milujeme zrkadlá).

Vo videu sa zameriam opäť na fotky na zoznamkách – pôjde do tuhého. Ide už fakt o extrémy, totálne chuťovky, ktoré aj mňa zdvihli (doslova) zo stoličky. Toto sú fotky, ktorými sa chlapi snažia zaujať ženy na internete.

Sleduj video pozorne, aby si vedel, čo FAKT nemáš robiť.

Dosť bolo rečí, poďme na to.

 

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa k nášmu hnutiu!

PS: PRIHLÁS sa aj na odber videí, aby ti už žiadne neušlo.

fotky na zoznamkách #onlinepeklo 6: Extrémy – fotky na zoznamkách 3/3 natalia2 150x150 fotky na zoznamkách #onlinepeklo 6: Extrémy – fotky na zoznamkách 3/3 natalia2 150x150Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Zisti, ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Klikni sem a objednaj si knihu Príťažlivosť ZDARMA teraz

 

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.