30 dôvodov prečo sa s tebou nevyspím

20

prečo sa s tebou nevyspím  prečo sa s tebou nevyspím 30 dôvodov prečo sa s tebou nevyspím zene je zle z chlapaSi zúfalý a skúšaš to na mňa prvý alebo aj desiaty raz.

Kúpil si si drahé džínsy v Auparku a nastriekal sa parfumom, ktorý ti odporučil Bruce Willis. Oholil si si gule a pozval ma do najnovšej sushi reštaurácie.

Čuduješ sa prečo sa s tebou nevyspím?

Usmievaš sa na mňa a žmolíš mi ruku.

Vypýtaš si účet a nechávaš štedré sprepitné, aby si na mňa spravil dojem.

Si nadržaný a nevieš sa dočkať kým vyjdeme von a pôjdeme k tebe…

Ale ja sa s tebou aj tak nevyspím.

 

30 dôvodov prečo sa s tebou nevyspím!

Do prdele som poslala už viacerých chlapov pre veľa rôznych dôvodov, tu je však rebríček tých 30 naj dôvodov PREČO:

1. Lebo nie si “open-minded” a v posteli sa s tebou unudím.

2. Lebo si egocentrický kretén a môj orgazmus je ti ľahostajný.

3. Lebo sa potrebuješ predvádzať a počuť, aký si úžasný a ja neviem klamať.

4. Lebo si pretiahol polku stredného Slovenska a ja nechcem chytiť syfilis.

5. Lebo si potrebuješ vypiť, aby si nabral odvahu ma vôbec zbaliť, a z toľkej vodky sa ti ani nepostaví.

6. Lebo si to práve skúsil u piatich iných v klube, a po mne to skúsiš na 10 ďalších, dokým neodídeš ufňukaný domov.

7. Lebo na mňa skúšaš naučené frázy, v posteli na mňa pôjdeš s otvorenou Kamasútrou v ruke a na nájdenie môjho klitorisu si asi stiahneš appku s GPSkom.

8. Lebo si dobrý, milý, slušný chlapec a nevieš ma prehnúť cez stôl, stiahnuť mi nohavičky, chytiť za vlasy a poriadne mi to spraviť.

9. Lebo prv než sa dostaneme do postele mi vymenuješ mená našich budúcich detí, kam všade pôjdeme na dovolenku a ako oslávime naše platinové výročie svadby.

10. Lebo sa chvasceš svojím Mercedesom, Rolexkami, chatou v horách a ja nie som štetka, ktorú by to zaujímalo.

11. Lebo mi hovoríš, že nemám dlhé nohy ako Adriana Sklenaříková, prsia ako Angelina Jolie a zadok ako Beyoncé, ale sám vyzeráš ako potomok Mr. Beana a Quasimoda.

12. Lebo pozeráš priveľa porna a myslíš si, že stlačením pár gombíkov na mojom tele ti postriekam postel ako Flower Tucci.

13. Lebo sa tváriš, že vyspať sa s tebou je pre mňa vlastne česť.

14. Lebo keď k tebe prídem na byt, tak máš okolo postele sviečky, na strope zrkadlo, na stole selekciu kondómov a webku natočenú na postel, ale hovoríš, že si spontánny a nás dal dokopy v bare sám osud.

15. Lebo si mnou posadnutý, lajkuješ mi všetky fotky, nenápadne sa objavuješ na každej akcii kam prídem a pýtaš sa na mňa všetkých našich spoločných známych.

16. Lebo som sa s tebou stretla už 15-krát a nevieš ma ani za riť chytiť, takže spadáš do kategórie kamarát (alebo gay).

17. Lebo máš urážlivé a rasistické poznámky na všetkých naokolo, aby vyniklo aký si úžasný, ale mne je z teba skôr na vracanie.

18. Lebo si mal šancu už 2 krát a vždy si sa spravil ešte pred tým, ako som stihla dať dolu tvoje boxerky.

19. Prečo sa s tebou nevyspím? Lebo všetky ženy sú pre teba sliepky, ktoré sú dobré akurát tak na sex a do kuchyne. Lebo trpíš mizogýniou a lebo nevieš, čo toto slovo znamená.

20. Lebo mám priateľa/priateľku a ty to stále nechceš pochopiť (a nie, do trojky s tebou nepôjdeme!).

21. Lebo neverím tvojim rečiam a samochvále, aký si úžasný v sexe a ako ma spravíš do 3 sekúnd len sa na mňa pozrieš.

22. Lebo mi voláš vždy v noci opitý, nech ti idem otvoriť dvere, že máš práve na mňa chuť.

23. Lebo práve teraz nechcem žiadneho chlapa, chcem byť sama a ty to nechápeš, lebo si bez sexu nevieš predstaviť ani týždeň svojho života, kdežto ja áno.

24. Lebo si ženatý a ideš na mňa s báchorkami, ako sa ti doma nedostáva sexu, akú máš zlú ženu a aké si chúďatko v jej pazúroch a rozprávaš mi, že ju opustíš, pretože ja som tvoja jediná láska.

25. Lebo vo svojich 30tich rokoch ešte stále bývaš s rodičmi, nevieš si ani topánky zaviazať a po sexe odo mňa očakávaš raňajky ako ich pripravuje tvoja mamička.

26. Lebo fakt, že som sa s tebou bozkávala pred 2 rokmi na diskotéke pripitá neznamená, že s tebou budem teraz spávať.

27. Lebo sa bozkávaš hrozne, tak nechcem ani vedieť, aký si v posteli.

28. Lebo si si príliš istý tým, že sa s tebou vyspím.

29. Lebo na mňa robíš nátlak, manipuluješ, klameš a ja ti nedôverujem.

30. Lebo na sebe nepracuješ a hovoríš, že sa zmeníš (schudneš, nájdeš si prácu, prestaneš chlastať…) keď nájdeš tú pravú a kvôli nej to dokážeš. Bullshit!

Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"

Cytheria je tu pre všetkých, ktorých zaujíma ženský pohľad na vzťahy, randenie a sex. Rada ťa štve a provokuje, ale myslí to dobre ;) Ak sa odvážiš, môžeš jej napísať na cytheria@akozbalit.sk