Rýchlokurz, ako mať 100 % úspešnosť prvého bozku bez odmietnutia

4

prvý bozk prvý bozk Rýchlokurz, ako mať 100 % úspešnosť prvého bozku bez odmietnutia prvy bozk bozkavanie ako sa bozkavat

Počas troch rokov, čo som sa zoznamoval so ženami, žiadna odo mňa neodmietla prvý bozk.

Nedostal som žiadnu facku pre neúspešný pokus, žiadna sa odo mňa neodtiahla a nepozrela na mňa, že čo to robím.

Sledoval som totiž signály pred tým, ako som sa ju chystal pobozkať. Na základe toho som si bol vždy na 100 % istý, že ma neodmietne.

Chceš vedieť, aké sú tie signály a ako by si ju mal k prvému bozku pripraviť? 

 

Maj sebavedomý postoj a nerob z toho vedu

Predovšetkým musíš pamätať na to, že ženy majú rady sebavedomých mužov. Chlap, ktorý sa im nevie sebavedome pozerať do očí, usmiať sa na ne či príležitostne sa ich dotknúť, moc bozkov nezinkasuje. Pamätaj na to.

Navyše, bozkávanie sa je len vyjadrenie príťažlivosti voči tomu druhému. A to, či ju priťahuješ a chce ťa pobozkať, zistíš podľa určitých znakov, ktoré ti žena podvedome vysiela. Jednoduché!

 

Sleduj jej pery a máš vyhraté

Sledovanie jej pier je jedným z najistejších znakov toho, že ťa chce pobozkať. Ak sa ti počas rozhovoru zadíva na tvoje pery (a spraví to viackrát opakovane), choď do toho!

Tak isto by si mal považovať za samozrejmý signál to, ak sa na teba zadíva a jemne si hryzne do pery.

Náznakom toho, že sa chystá pobozkať ťa alebo ak očakáva, že pobozkáš ty ju, je aj navlhčenie si pier jazykom. Nikto sa predsa nechce bozkávať s popraskanými a suchými perami.

 

Jej dotyky ti prezradia, že môžeš

Predstav si, že prvý bozk prvý bozk Rýchlokurz, ako mať 100 % úspešnosť prvého bozku bez odmietnutia Dollarphotoclub 54139348 300x208sa bežne rozprávaš s nejakou ženou v klube. Stojíte vedľa seba a máš svoju ruku pri tej jej.

Ak pohladíš jej ruku a ona reaguje na to tým, že sa ti začne hrať s prstami alebo prepletať ich medzi tie svoje, opäť nemáš na čo čakať a smeruj k bozku!

Keď ťa drží okolo pásu, za opasok alebo má prst v tvojich vreckách na gatiach – je to znak toho, že ju priťahuješ a môžeš ju pobozkať.

Ak ťa objíma a pritom sa ti dotýka zadku, opäť nemáš nad čím rozmýšľať.

 

Predbozkávaj si cestu k bozku

Ak si stále nie si úplne istý tým, či ju môžeš naozaj pobozkať, vyskúšaj jednu z následujúcich “predbozkávacích” taktík.

  • Pobozkaj ju na ruku a sleduj jej reakciu. Ak sa pousmeje a sklopí zrak… máš zelenú.
  • Pobozkaj ju na líce. Ale nie tak, ako bozkávaš svoje kamarátky na obe líca. Len na jedno a sprav to jemne.
  • Daj jej letmú pusu na pery a tvár sa, akoby sa nič nestalo. Ak ťa nejde zavraždiť pohľadom alebo ťa nebude chcieť ukameňovať za to, že si to spravil… opäť máš zelenú.

 

Dobrá rada na záver

Pokus o prvý bozk na rýchlodráhe či v partii jej kamarátov nie je veľmi dobrá voľba. Vždy si ju odtiahni bokom alebo do súkromia, kde môžete byť sami. Prvý bozk tiež chce trochu intimity a nehy. Nepchaj jej jazyk až do krku po pár sekundách… všetko má svoj čas. Aj keď… no dobre, som vinný. Porušil som to častokrát. 😉

P.S: Daj si aspoň tic-tac alebo žuvačku. Mastný chleba s kopcom cibule z teba bozkávacieho kráľa veru nespraví.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"