6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť

0

rozosmiať ženu drzo majster vtipná drzosť 6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť bigstock Portrait of young couple in lo 44860837 200x300Máš niekedy chuť vidieť reálne ukážky chlapov, ktorí to s Vtipnou Drzosťou proste vedia?

Chceš sa pravidelne inšpirovať majstrami primeranej drzosti, ktorí vedia krásne ženy prirodzene rozosmiať?

Tak potom čítaš presne ten správny článok.

V tomto článku ti ukážem šiestich borcov (a jednu borkyňu na záver :-)), ktorí majstrovsky ovládajú silnú techniku na budovanie tvojej hodnoty a sociálneho statusu – Vtipnú Drzosť.

Inšpiruj sa týmito chlapmi, ktorí proste vedia, ako rozosmiať ženu drzým spôsobom.

Odteraz budeš mať k dispozícii niekoľko ukážok zo života týchto borcov, ku ktorým sa budeš môcť kedykoľvek vrátiť.

 

1. Sajfa

Sajfa humor, rozosmiať, drzosť vtipná drzosť 6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť Sajfovi hrozi za piratske vysielane vyhadzov z Fun radia posluchaci stoja za nim 150x150Sajfa, a chýbať v tomto zozname? Sranduješ?

Matej Cifra Sajfa je už dlhé roky známy svojím pikantným humorom, primeranou a občas neprimeranou drzosťou a pohotovosťou.

Nehovorím, že máš byť teraz taký drzý ako Sajfa.

No určite stojí za to si všímať jeho vtipné sarkastické pohotové poznámky a vysokú profesionalitu počas moderovania programov ako napr. OTO.

Keďže veľké úskalie a nebezpečenstvo Vtipnej Drzosti je prehnaná drzosť = arogancia, tak som ti pripravil ukážku arogantnej drzosti v podaní Sajfu.

Ako sa hovorí: “Aj majster tesár sa utne.” Aj chlap, ktorý chápe tieto princípy to môže pri drzom vtipkovaní s ľuďmi prehnať.

Na aroganciu si preto dávaj riadny pozor pri tvojej Vtipnej (primeranej) Drzosti. Tu je ukážka nadmernej drzosti:

https://www.youtube.com/watch?v=5lanerEsP_8

 

2. Richard Nedvěd

ako rozosmiať ženu drzo majster vtipná drzosť 6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť 243196 original1 za2ctRichard Nedvěd bol mimoriadne úspešný účastník súťaže Československo má talent 2011 a dotiahol to dosť vysoko.

Zásluhu na tom má aj jeho Vtipná Drzosť.

Pripomínam, že ide o kúzelníka, ktorý sa preslávil svojím tzv. trapno-vtipným štýlom mágie.

Pred jeho 1. vystúpením v súťaži Československo má talent si všetci mysleli, že je riadny kúzelník, no všetci vytriezveli až potom, keď prezentoval “kúzla” na úrovni materskej škôlky a ešte ich aj okorenil vtipnými poznámkami.

Richard Nedvěd je zaujímavý v tom, ako sa správa k vysoko postaveným ľuďom.

Nie je z nich mimo, práve naopak – rozosmieva ich a doberá si ich.

Krásne to urobil na príklade kúzla s Luciou Bílou alebo keď si zavolal na pódium iného majstra Vtipnej Drzosti – Jana Krausa:
Čo na to hovoríš? Myslíš, že je náhoda, že to video videlo takmer 1,4 milióna ľudí?

Vtipná Drzosť vie byť totiž naozaj magneticky príťažlivá.

Ak si si ešte nestiahol 4 techniky Vtipnej Drzosti, tak to urob teraz:

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento 4-dielny videotréning o Vtipne Drzom doberaní si atraktívnych žien. Buď Majster Vtipnej Drzosti (je to ZDARMA)

 

3. Jan Kraus

ako rozosmiať ženu drzo majster vtipná drzosť 6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť 397051 na koho si jan kraus posviti priste image 620x349 300x169Jan Kraus je majster irónie a vtipného sarkazmu.

Ak si nevidel jeho show, tak si ju pekne krásne čo najskôr pozri.

Vieš sa veľa naučiť a “odkukať” z jeho štýlu.

Všimni si tiež, že nie vždy mu jeho fóriky vyjdu, no veľakrát sa mu podarí trafiť sa presne do čierneho.

Všimni si, ako si dokáže ľudí počas rozhovoru pohotovo doberať, primerane si robiť srandu aj zo seba.

Perfektne využíva svoju hlasovú pestrosť, má prehľad a vie nájsť tú správnu rovnováhu medzi serióznosťou a humorom.

 

4. Conan O´Brian

ako rozosmiať ženu drzo majster vtipná drzosť 6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť conan obrien strikes back main 300x155Tohto  amerického komika a moderátora ti tiež dávam do pozornosti, pretože jeho kariéra je impozantná a jeho popularita v USA obrovská.

Uspel hlavne so svojou show Late Night of Conan O´Brian, ktorá mala premiéru v roku 1993 a okamžite zožala obrovský úspech.

Po dlhšom hľadaní som pre teba našiel tieto populárne videá s českým prekladom, aby si si mohol všimnúť sebavedomie, rozhodnosť a drzosť tohto úspešného televízneho zabávača.

Všimni si na jeho prejave jeho autentickú charizmu, presvedčivý hlas a výborné nápady na rôzne nachytávky a pranky.

Ak sa budeš chcieť niečo od tohto majstra vtipne drzej pointy naučiť viac, tak budeš, samozrejme, potrebovať angličtinu.

(Ďalší dôvod, aby si sa zlepšil v tomto jazyku.)

5. James Bond

James Bond drozsť, drzý James Bond vtipná drzosť 6 Majstrov Vtipnej Drzosti, od ktorých sa vieš hneď začať učiť 2CA3B83600000578 3284223 Ladies man James Bond is known for his charm and it looks to hav a 6 1445548964286 300x200Tento muž nesmel chýbať v tomto zozname.

Sú to presne: jeho charakteristická dávka humoru, sarkazmu, nadhľadu a primeranej drzosti, ktoré z Jamesa Bonda spravili príťažlivú ikonu pre ženy a nasledovaniahodný vzor pre mužov.

Keďže k Jamesovi Bondovi chystám samostatný článok, tak teraz len takto stručne.

Jamesovi Bondovi nejde o to, ako zabaviť ženu, ale o to, ako si užiť prítomnosť ženy a konverzáciu s ňou.

Za každých okolností sa chová ako chlap s nadhľadom a vyžaruje z neho, že absolútne nepotrebuje odobrenie/pozornosť alebo náklonnosť žien (ľudí).

6. Jimmy Fallon

Tohto majstra humoru som si nechal ako záverečnú čerešničku na torte, pretože osobne patrí medzi mojich najobľúbenejších.

Opäť potrebuješ angličtinu aspoň na úrovni mierne pokročilý (čiže 20-30 najpoužívanejších anglických slov plus doučovanie od nejakej fešnej kamarátky).

Popozeraj si preto viacero videí od tohto geniálneho komika a všímaj si, aké vzorce humoru používa, aký je prirodzený a aké zdravé hranice si medzi ľuďmi vie vytvoriť.

Toto video je perfektná ukážka Jimmyho majstrovstva v umení imitovania, odvahy a trefnosti.

Všimni si, že Jimmy Fallon paroduje jedného z najbohatších a najvplyvnejších ľudí v USA a robí to tak, že to Trump absolútne miluje:

https://www.youtube.com/watch?v=c2DgwPG7mAA

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento 4-dielny videotréning o Vtipne Drzom doberaní si atraktívnych žien. Buď Majster Vtipnej Drzosti (je to ZDARMA)

Presne tak!

Dokážeš sa Vtipnú Drzosť učiť aj od ženy. Keď je v tom dobrá. 🙂

A Adela Banášová je v tomto fakt majsterka.

Všímaj si jej nadhľad, obdivuhodnú pohotovosť a zároveň eleganciu jej humoru.

Mne sa veľmi páči Adelina schopnosť robiť si primerane srandu zo seba (vo videu 3:42).

Je to prejav zdravej vyspelosti a autentického sebavedomia (keď si si vedomý svojich nedokonalostí a nedostatkov, tak tvoje sebavedomie bude omnoho silnejšie).

Vychutnaj si teraz toto perfektné a smiešne video, ktoré je pre teba zároveň vzdelávacia ukážka k zlepšeniu tvojej Vtipnej Drzosti.
Pozri si učebnicové ukážky Vtipnej Drzosti v podaní asi najlepšej slovenskej moderátorky v časoch 1:24, 1:30, 5:12, 7:32, 8:11, 9:45, 11:00 (presne tak – dal som si pre teba sakra záležať len preto, aby si lepšie pochopil teóriu Vtipnej Drzosti).

Inšpiruj sa jej pohotovosťou a nadhľadom a sleduj ju odteraz nie ako pasívny divák, ale ako chlap, ktorý sa učí byť čoraz vtipnejším chlapom s primeranou drzosťou.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

11 rokov sa intenzívne venujem osobnému rozvoju a mentoringu chlapov a verím, že u chlapa je poctivá práca na sebe jeho najsilnejšie afrodiziakum. KLIKNI SEM a vychutnaj si 4-dielny bezplatný videotréning o najlepších konverzačných technikách Vtipnej Drzosti. Moja tvorba sa doteraz dostala k vyše 310 000 záujemcom. Pridaj sa k nim a pomôžem ti byť príťažlivejší rečník, úspešnejší obchodník a sebavedomejší chlap. A už keď si tu, tak si tiež zdarma vychutnaj TOTO kratučké video s 3 TOP technikami pre tvoj vyšší sociálny status u žien tak, aby si mal zo seba skvelý pocit, a zároveň ostal autentický a etický.