Učiť sa baliť baby je úbohé, ale čo s tým?

16

Je baliť baby úbohé? 

Keď sa stretnem so ženami či s chlapmi a príde na to, čomu sa venujem, čo robím a čo ma živí, začnú sa ma pýtať dookola tie isté otázky:

To sa chlapi potrebujú učiť?

Nemali by to už vedieť?

Veď to musia byť nejakí úbožiaci, čo to čítajú…

No a presne tie isté ženy sa sťažujú, že poriadnych a skutočných chlapov je dnes málo a že tie zženštilé bábovky dnes akosi stoja za hovno.

 
 

No ale, kde sa mali chlapi naučiť, ako byť poriadny chlap?

A ako mali k tomu chlapi prirodzene prísť?

Žiaden chlap sa predsa nenarodí ako alfa samec. Má to síce niekde hlboko v sebe, ale každý jeden to potrebuje objaviť a dostať na povrch.

Ako to však objaví, keď odmalička otec chodí do roboty (ak nie je nezamestnaný teda), sadne pred telku, otvorí pivo, nahučí na ženu a občas ju aj zmláti… Otec svojho syna k ničomu nevedie a už vôbec mu nejde príkladom.

Tak ho vychováva mama a učí ho správať sa k ženám ako k princeznám, nosiť im kvety, kupovať im darčeky… Teda všetko to, čo sa mame doma nedostávalo.

V škole sa už vôbec nič nenaučí a v robote tobôž. Musí akurát tak poslúchať, držať hubu a krok – byť priemerný.

Príde domov a zapne počítač či telku, porno a hry – samé násilie a realita sexu na míle vzdialená od skutočnosti.

Otázka teda zostáva – Kde sa to chlap má naučiť?

Keď nemá v rodine príklad otca, lídra, chlapa či alfa samca. Nemá kamarátov či známych, ktorí by ho viedli k tomu byť chlapom.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Nevieš to? Nauč sa to!

Keď neovládaš nejakú zručnosť a chceš ju nadobudnúť (či zlepšiť niečo, čo už v tebe je), potrebuješ ísť za niekým, kto ťa to naučí.

Baliť baby je úbohe  baliť baby Učiť sa baliť baby je úbohé, ale čo s tým? pexels photo 89235 300x200Povedzme teda, že sa chceš naučiť variť. Áno, môžeš skúsiť na to prísť sám a spáliť pár panvíc, vyhodiť kilá surovín a metódou pokusu a omylu na ten správny postup nakoniec prídeš.

Alebo si kúpiš kuchársku knihu, naštuduješ pár článkov/videí na youtube o varení či pôjdeš na večerný kurz varenia a poučíš sa z chýb druhých.

To isté platí, keď sa chceš naučiť čokoľvek iné – plávať, cvičiť, spievať, rečniť, stavať domy… Potrebuješ teóriu a prax.

Ale z nejakého dôvodu je učiť sa “baliť baby” (to spojenie nemám rád) tabu a kontroverzná téma. Je to zakázané a trápne. “Iba úbožiaci sa k tomu znížia.”

Ale ako inak sa to majú chlapi naučiť? Keď doma, v škole, v telke sa to nenaučili?

No áno, povieš si, ale ja nechcem doma cvičenú opicu.

Tomu rozumiem, ani ja by som nechcel ženu, čo na mňa hrá nejakú psychologickú hru, využije ma a odkopne.

Áno, občas sa s chlapmi podelím o nejakú fintu, techniku, princíp, metódu, ktorá mu isté veci uľahčí…

No všetko, čo sa snažím s chlapmi zdieľať je to, aby v sebe objavili niečo zabudnuté a dostali to na povrch. Stali sa sebavedomými, príťažlivými a pre ženy hodnotnými chlapmi so správnymi životnými postojmi.

Nič viac, nič menej… Či už je to niektorý z mojich prémiových kurzov, alebo jeden z tých neplatených. Stále sa snažím, aby moji chlapi mali tie najlepšie informácie z prvej ruky.

Ako berieš “balenie báb” ty? Napíš mi dolu do komentárov.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »