Ako si zjednodušíš každodenné zoznamovanie

0

zoznámenie Ako si zjednodušíš každodenné zoznamovanie zozn menie rande p r romantika 300x200Ak ťa zaujíma, ako si zvýšiš šancu, aby si každý jeden deň spoznal niekoho nového a ženy reagovali na teba pozitívnejšie, tak čítaj ďalej.

Väčšina chlapov, v minulosti som k nim patril tiež, sedí doma na riti, hrá počítačové hry, pozerá porno a leští bambus alebo pozerá všeličo možné na Youtube či v telke.

Nechodia často do spoločnosti a nezoznamujú sa vonku s inými ľuďmi. Keď sú na diskotéke alebo na nejakej party, tak len stoja s pivom v ruke, obzerajú sa okolo seba, ale NIKDY nič nespravia.

Čakajú, že ženy spravia prvý krok, že im samé skočia na vtáka, a tak si nájdu svoju princeznú.

Takto to ale môj milý, žiaľ, nefunguje.

Pokiaľ si to takto doteraz robil, tak, žiaľ bohu, budeš ešte veľmi dlho sám.

Možno budeš nadávať na všetko, na mňa, na svet, na vládu, že oni za to môžu.

NIE.

 

Ako je to v skutočnosti?

Keď sa žien pýtam, či sa s nimi chlapi zoznamujú, a to sú všetko krásne a hodnotné kočky, tak mi hovoria, že nie.

Ak sa ich pýtam, koľko chlapov sa s nimi zoznámilo alebo ich oslovilo bežne vonku, v práci, na ulici, v nákupnom centre alebo kdekoľvek…, tak mi povedia, že za posledný mesiac ich oslovilo presne NULA chlapov.

Chlapi sa ich boja.

Bez srandy.

A toto je na tom všetkom to smutné.

Spýtaj sa svojich kamarátok, koľko chlapov sa s nimi zoznamuje osobne a koľko chlapov im píše na internete.

To je obrovský rozdiel.

 

Dám ti jeden veľmi jednoduchý TIP

zoznámenie Ako si zjednodušíš každodenné zoznamovanie  ena v meste zozn menie 300x200Tip, ako môžeš nadviazať so ženami kontakt (tam vonku) bez toho, aby si ich oslovoval naučenými vetami, robil to strojene alebo ako nejaký šport.

Môžeš si zvýšiť svoju šancu, že sa s niekým zoznámiš, ženy budú na teba pozitívnejšie reagovať a zvládneš to počas svojho bežného dňa.

Ľudia nachádzajúci sa vonku (mimo domova), či už idú do práce, do/zo školy, tiež cestou v autobuse a vlastne kdekoľvek môžu byť v dvoch stavoch: vyhýbavom a otvorenom.

Vyhýbavý stav: 

 • nepozeráš sa po druhých ľuďoch;
 • neregistruješ ich;
 • hráš sa s mobilom;
 • máš uzavretú reč tela;
 • nevyhľadávaš možnosti na zoznamovanie sa.

A potom čakáš, že ťa niekto osloví alebo zázračne stretneš svoju vyvolenú a zaľúbi sa do teba na prvý pohľad.

Toto patrí do nejakých romantických filmov, nie do reálneho života.

Otvorený stav:

 • pozeráš sa po druhých ľuďoch;
 • chodíš von medzi ľudí;
 • máš otvorenú reč tela;
 • reaguješ na všetko, čo sa okolo teba deje;
 • pokojne aj utrúsiš nejakú poznámku;
 • prehodíš pár slov s niekým neznámym.

Ako si už asi správne pochopil, tak väčšina ľudí je vo vyhýbavom stave, pretože to robia všetci naokolo, je to pohodlné a lepšie tak zapadnú.

 

Čo chceš TY?

Môj TIP úspechu pre teba je, aby si bol v otvorenom stave.

zoznámenie Ako si zjednodušíš každodenné zoznamovanie mu  otvoren  pr le itostiam sloboda 300x180Porozhliadni sa a všímaj si okolie. Ukáž, že si pripravený a otvorený pre druhých ľudí.

Budeš iný ako ostatní a vďaka tomu ťa budú ľudia registrovať.

Áno, možno budeš pre nich zvláštny, ale bude to viac pozitívne ako negatívne.

Napríklad: Povedzme, že si v kaviarni s notebookom a na niečom pracuješ.

Namiesto toho, aby si tam iba sedel a neriešil okolie, tak nabudúce, ak uvidíš pri vedľajšom stole partiu báb, ako tam rozoberajú chlapov, smejú sa či len tak debatujú, tak sa pozri ich smerom, prípadne sa usmej.

Ak ťa ženy zaregistrujú, ako sa na nich pozeráš, tak neuhýbaj ich pohľadom a netvár sa, že sa za to hanbíš.

Nie, pokojne sa na ne pozri, vytrvaj v pohľade, kývni jemne hlavou, prípadne sa usmej.

Nemusíš za nimi v tom momente ísť a povedať nejakú oslovovaciu vetu.

Toto od teba nikto nečaká. Stačí, ak budeš v otvorenom stave.

Keď pôjdeš napr. na WC a stretneš tam niektorú z kočiek, tak môžeš poznamenať: „Prišli ste sem s kamoškami po škole?“ alebo „S kamoškami ste si sem prišli sadnúť po robote?“

Toto ti úplne stačí, pretože ťa už registruje a vie, že sedíš kúsok od nich.

 

Vyhľadávaj a využívaj príležitosti

Registruj ľudí vo svojom okolí. Keď chodíš niekde po vonku, pozeraj sa ľuďom do očí, usmievaj sa a buď pripravený zoznámiť sa.

Keď sa vaše pohľady stretnú, usmej sa, prehoď jemnú poznámku, reaguj na situáciu, ktorá sa deje.

Možno budeš stáť niekde na pošte, v obchode, v škole či v práci na chodbe.

Možno bude riadne teplo. Kočka sa tam bude ovievať, môžeš sa na ňu pozrieť, chvíľku počkať, zase sa na ňu pozrieť a povedať: „Riadne teplo, čo?“

Takto jednoducho.

Buď otvorený príležitostiam na zoznámenie, vyhľadávaj ich a využívaj ich.

Ak budeš len ťukať do mobilu a „hledět si svého“, ako hovoria naši českí bratia, tak potom vo svojom živote veľa žien nespoznáš.

 

Poviem ti to ešte raz

Neseď doma na riti. Nečakaj, že ti niekto napíše. Nečakaj, že sa s tebou niekto bude chcieť zoznámiť, ak budeš tiež vo vyhýbavom stave, budeš uzavretý, nebudeš si všímať ostatných ľudí naokolo.

Pretože potom to fungovať nebude.

zoznámenie Ako si zjednodušíš každodenné zoznamovanie zab vaj ci sa p r dobr  n lada z bava zauj mav  stretnutie rande 312 x 208 300x200Choď von s kamarátmi, nájdi si koníček, kde sú aj ostatní ľudia (tancovanie, varenie), začni hrávať kolektívne športy (volejbal), čokoľvek, kde sa nachádzajú aj ženy.

Choď na rôzne zoznamovacie akcie, zoznamuj sa aktívne s ľuďmi každý deň a takýmto spôsobom. Buď otvorený zoznamovaniu, pretože ak si uzavretý, tak sa s veľa ľuďmi nezoznámiš.

Ak sa ti naskytne akákoľvek príležitosť ísť na party, chatu alebo kdekoľvek, kde sú ľudia, tak to využi. Sú to všetko príležitosti na zoznámenie.

Nie sú to len ulice, bary, diskotéky. Všade naokolo sú ženy. Všade naokolo sú ľudia, s ktorými sa môžeš zoznámiť a pokecať si.

A uvidíš, že môžeš byť TEN jeden, ktorý so ženami prehodí slovo počas daného mesiaca a odlíšiš sa od všetkých ostatných, ktorý na to nemajú gule, boja sa ich alebo ich bombardujú nezmyselnými správami na zoznamkách a sociálnych sieťach.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »