5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú

čo ženy na mužoch neznášajú čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú zena dava facku muzoviNemám v pláne ťa uraziť ani ťa poúčať, či nebodaj ťa ,,prevychovávať“.

Keďže som ale jedna z tých dobrých duší a rada nastavujem zrkadlá, chcela by som ti predstaviť pár vlastností, ktoré my ženy častokrát musíme u mužov akceptovať.

Sú pre nás ako pokazená čerešnička, ktorá ničí (a často aj zničí) chuť inak lahodného zákusku.

A ak by si sa rád stal magnetom na ženy, alebo by si si rád udržal svoju priateľku, určite ti padne vhod týchto pár dobre mienených rád, ktoré dopomôžu tvojmu úsiliu.

Enjoy 🙂

 

1. Usoplené dieťa v tebe

Popravde, nič nie je horšie, ako keď máme za partnera malé dieťa. Sme si vedomé toho, že v každom z nás sa ukrýva kúsok z nášho detstva a tak to aj má byť.

čo ženy na mužoch neznášajú - uspolené dieťa  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú kids 143022 640 300x200Problém však nastáva vtedy, keď dieťa v tebe je sebecké, vyžadujúce si neustálu pozornosť, nesamostatné a bez našej pomoci a starostlivosti, bezradné a neschopné života.

Už len podbradník a dupačky…

A vieš ,čo je na tom najlepšie?

Aj TY, aj MY vieme, že si bez nás poradíš ľavou zadnou! Tak načo toto divadielko 😉

Čo s tým? Z trochy iniciatívy a samostatnosti ti ruka (dúfam) neodpadne. Tiež predsa nechceš mať na krku fňukajúce, nesamostatné a otravné decko namiesto priateľky.

 

2. Bordel všade okolo teba

čo ženy na mužoch neznášajú - bordel  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú bordel v muzskej izbe 300x238Naozaj si myslíš, že nie je nič krajšie pre ženu, ako obskakovať svojho partnera, vyvárať mu od rána do večera, upratovať po ňom rozhádzané oblečenie, chodiť s košom po byte a zbierať prázdne obaly z mekáča, čipsov a plechoviek od piva?

Mám pre teba možno šokujúcu odpoveď.

NIE!

Ženy sa nenarodili ako slúžky a otrokyne (nie naozaj), neboli vychovávané a vedené k tomu, aby celý život obskakovali niečí zadok. Dokonca ani ten tvoj.

Ale pozor! To neznamená, že sme mrchy a o svojich partnerov sa nestaráme. Len by si nám veľmi pomohol, keby si si svoj neporiadok upratal ty sám.

Pretože, ak tvoja partnerka nebude robiť nič iné, iba po tebe odstraňovať stopy v podobe smetí a neporiadku, nečuduj sa, že tvoja nežná polovička odmieta s tebou tráviť zvyšok svojho drahocenného času. A odmieta aj sex.

Upratuj si aspoň po sebe. Nežiješ ani v chlieve, ani v hoteli. Bodka.

 

3. Prázdne reči ala Sľubotechna

čo ženy na mužoch neznášajú prázdne reči čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú pinky swear 329329 640 300x200Stalo sa ti už, že ťa tvoja partnerka o niečo prosila (niekedy aj viackrát) a ty si jej zakaždým neochotne (ale predsa) sľúbil, že jej prosbu splníš, avšak na realizáciu jej želania sa vždy akosi zabudlo?

Tak vitaj, drahý priateľu, medzi “sľubotechnami”.

Samozrejme, stáva sa, že niekedy sľúbené nestihneš splniť, sme predsa  ľudia.

Ale pravidelne odbíjať svoju polovičku planými rečičkami, ktoré vieš, že nikdy nesplníš, je trochu slabošské, nemyslíš? Ako sa potom môže na teba spoľahnúť?

Sľúb iba to, čo vieš, že splníš. Nič viac, nič menej. Partnerka si bude vážiť, že si priamy a bude ti o to viac dôverovať, keď bude vidieť, že sa na teba môže spoľahnúť.

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

 

4. Všade si bol a všetko si videl

Ďalšia cenná vlastnosť, ktorá mi pri písaní tohto článku vyčarila úsmev na tvári. Aj keď až taká úsmevná zas nie je.

Je príjemné, keď má žena po boku skúseného muža s veľkým rozhľadom.čo ženy na mužoch neznášajú - pán všetko videl  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú Dollarphotoclub 52287783 312 x 208 300x200

Raz som sa s “takýmto mužom” stretla na jednej akcii.

Po  krátkej výmene zdvorilostných fráz na zoznámenie som sa pristihla pri tom, ako s neskrývaným záujmom počúvam jeho veselé historky, ktoré sypal ako z rukáva.

Využila som chvíľu, keď sa chcel napiť a na oplátku som začala vykresľovať jednu zo svojich zábavných príhod (alebo skôr nehôd).

No nestihla som ju ani dopovedať, keď mi môj spoločník skočil do reči s tým, že to nič nie je, veď on zažil/videl/urobil/… (doplň si, čo len chceš ) a nechcel ma pustiť k slovu.

Po chvíli, a to naozaj stačila iba chvíľa, som ho mala chuť niečim ovaliť, len aby bol už ticho a dal mi svätý pokoj.

Neprezentuj sa ako ten, čo všetko videl a všetko skúsil.  Ani pred tvojou polovičkou.  Tá ťa bude síce počúvať (dokým nestratí nervy), ale myslieť si bude svoje a ver, že nič pozitívneho to nebude.

A zabudni aj na neustále poúčanie. To by nedopadlo dobre 🙂

 

5. Ja, moje ego a ja

V refréne jednej pesničky od známej slovenskej interpretky sa spieva – “Ty chceš, a ja nie. Žiť s tebou, to je umenie.”

Krátke a výstižné. Ale aby som nebola skúpa na slovo, tak to rozviniem.

čo ženy na mužoch neznášajú ego  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú earth 147591 640 150x150Na tejto planéte nežiješ sám.

Svet sa netočí len okolo teba a tvoja priateľka už duplom nie.

Takýto prístup ťa dovedie možno ďaleko, ale cestu budeš šliapať sám. Nikto to s tebou dlho nevydrží.

Skús si uvedomiť, že nemôže byť stále iba po tvojom a každý, vrátane tvojej partnerky, aby sa láskavo prispôsobil. Život je o kompromisoch, či sa ti to páči alebo nie. Zmier sa s tým.

Riešenie? Na egocentrizmus som zatiaľ liek nevymyslela. Ak zistím, dám vedieť. Možno by len stačilo nedávať to tak okato najavo. 

Tak, ako sa ty správaš k ľudom okolo seba, budú sa správať aj oni k tebe. Preto je len v tvojom záujme, zlepšiť na sebe, čo sa zlepšiť dá, a potom už len zbierať plody tvojho úspechu.

Čo štve najviac na tvojom partnerovi teba? Napíš dolu do komentárov a sleduj, koľkí majú tiež podobný problém 😀

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"

Nie si autorom na blogu chlap20.sk, ale chceš aj ty niečo k téme hodnoty, príťažlivosti, vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na michal@chlap20.sk