5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú

32

čo ženy na mužoch neznášajú čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú zena dava facku muzoviNemám v pláne ťa uraziť ani ťa poúčať, či nebodaj ťa ,,prevychovávať“.

Panenka Mária ma opatruj v tomto…

Keďže som ale jedna z tých dobrých duší a rada nastavujem zrkadlá, chcela by som ti predstaviť pár vlastností, ktoré my ženy častokrát musíme u mužov akceptovať.

Sú pre nás ako pokazená čerešnička, ktorá ničí (a často aj zničí) chuť inak lahodného zákusku.

A ak by si sa rád stal magnetom na ženy, alebo by si si rád udržal svoju priateľku, určite ti padne vhod týchto pár dobre mienených rád, ktoré dopomôžu tvojmu úsiliu.

Enjoy 🙂

 

1. Usoplené dieťa v tebe

Popravde, nič nie je horšie, ako keď máme za partnera malé dieťa. Sme si vedomé toho, že v každom z nás sa ukrýva kúsok z nášho detstva a tak to aj má byť.

čo ženy na mužoch neznášajú - uspolené dieťa  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú kids 143022 640Problém však nastáva vtedy, keď dieťa v tebe je sebecké, vyžadujúce si neustálu pozornosť, nesamostatné a bez našej pomoci a starostlivosti, bezradné a neschopné života.

Už len podbradník a dupačky…

A vieš ,čo je na tom najlepšie?

Aj TY, aj MY vieme, že si bez nás poradíš ľavou zadnou! Tak načo toto divadielko 😉

Čo s tým? Z trochy iniciatívy a samostatnosti ti ruka (dúfam) neodpadne. Tiež predsa nechceš mať na krku fňukajúce, nesamostatné a otravné decko namiesto priateľky.

 

2. Bordel všade okolo teba

čo ženy na mužoch neznášajú - bordel  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú bordel v muzskej izbeNaozaj si myslíš, že nie je nič krajšie pre ženu, ako obskakovať svojho partnera, vyvárať mu od rána do večera, upratovať po ňom rozhádzané oblečenie, chodiť s košom po byte a zbierať prázdne obaly z mekáča, čipsov a plechoviek od piva?

Mám pre teba možno šokujúcu odpoveď.

NIE!

Ženy sa nenarodili ako slúžky a otrokyne (nie naozaj), neboli vychovávané a vedené k tomu, aby celý život obskakovali niečí zadok. Dokonca ani ten tvoj.

Ale pozor! To neznamená, že sme mrchy a o svojich partnerov sa nestaráme. Len by si nám veľmi pomohol, keby si si svoj neporiadok upratal ty sám.

Pretože, ak tvoja partnerka nebude robiť nič iné, iba po tebe odstraňovať stopy v podobe smetia a neporiadku, nečuduj sa, že tvoja nežná polovička odmieta s tebou tráviť zvyšok svôjho drahocenného času. A odmieta aj sex.

Upratuj si aspoň po sebe. Nežiješ ani v chlieve, ani v hoteli. Bodka.

 

3. Prázdne reči ala Sľubotechna

čo ženy na mužoch neznášajú prázdne reči čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú pinky swear 329329 640Stalo sa ti už, že ťa tvoja partnerka o niečo prosila (niekedy aj viackrát) a ty si jej zakaždým neochotne (ale predsa) sľúbil, že jej prosbu splníš, avšak na realizáciu jej želania sa vždy akosi zabudlo?

Tak vitaj, drahý priateľu, medzi „sľubotechnami“.

Samozrejme, stáva sa, že niekedy sľúbené nestihneš splniť, sme predsa  ľudia.

Ale pravidelne odbíjať svoju polovičku planými rečičkami, ktoré vieš, že nikdy nesplníš, je trochu slabošské, nemyslíš? Ako sa potom môže na teba spoľahnúť?

Sľúb iba to, čo vieš, že splníš. Nič viac, nič menej. Partnerka si bude vážiť, že si priamy a bude ti o to viac dôverovať, keď bude vidieť, že sa na teba môže spoľahnúť.

Chceš vedieť, ako si zvýšiš sebavedomie?

Klikni sem TERAZ a dozvieš sa, ako prekonávať strach (z čohokoľvek) a aj to, ako rozširovať komfortnú zónu. Získaj prémiový dokument so 101 konkrétnymi a praktickými tipmi pre zvýšenie tvojho sebavedomia.

 

4. Všade si bol a všetko si videl

Ďalšia cenná vlastnosť, ktorá mi pri písaní tohto článku vyčarila úsmev na tvári. Aj keď až taká úsmevná zas nie je.

Je príjemné, keď má žena po boku skúseného muža s veľkým rozhľadom.čo ženy na mužoch neznášajú - pán všetko videl  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú Dollarphotoclub 52287783 312 x 208

Raz som sa s „takýmto mužom“ stretla na jednej akcii.

Po  krátkej výmene zdvorilostných fráz na zoznámenie som sa pristihla pri tom, ako s neskrývaným záujmom počúvam jeho veselé historky, ktoré sypal ako z rukáva.

Využila som chvíľu, keď sa chcel napiť a na oplátku som začala vykreslovať jednu zo svojich zábavných príhod (alebo skôr nehôd).

No nestihla som ju ani dopovedať, keď mi môj spoločník skočil do reči s tým, že to nič nie je, veď on zažil/videl/urobil/… (doplň si, čo len chceš ) a nechcel ma pustiť k slovu.

Po chvíli, a to naozaj stačila iba chvíľa, som ho mala chuť niečim ovaliť, len aby bol už ticho a dal mi svätý pokoj.

Neprezentuj sa ako ten, čo všetko videl a všetko skúsil.  Ani pred tvojou polovičkou.  Tá ťa bude síce počúvať (dokým nestratí nervy), ale myslieť si bude svoje a ver, že nič pozitívneho to nebude.

A zabudni aj na neustále poúčanie. To by nedopadlo dobre 🙂

 

5. Ja, moje ego a ja

V refréne jednej pesničky od známej slovenskej interpretky sa spieva – „Ty chceš, a ja nie. Žiť s tebou, to je umenie.“

Krátke a výstižné. Ale aby som nebola skúpa na slovo, tak to rozviniem.

čo ženy na mužoch neznášajú ego  čo ženy na mužoch neznášajú 5 vlastností, ktoré ženy na mužoch neznášajú earth 147591 640Na tejto planéte nežiješ sám.

Svet sa netočí len okolo teba a tvoja priateľka už duplom nie.

Takýto prístup ťa dovedie možno ďaleko, ale cestu budeš šliapať sám. Nikto to s tebou dlho nevydrží.

Skús si uvedomiť, že nemôže byť stále iba po tvojom a každý, vrátane tvojej partnerky, aby sa láskavo prispôsobil. Život je o kompromisoch, či sa ti to páči alebo nie. Zmier sa s tým.

Riešenie? Na egocentrizmus som zatiaľ liek nevymyslela. Ak zistím, dám vedieť. Možno by len stačilo nedávať to tak okato najavo. 

Tak, ako sa ty správaš k ľudom okolo seba, budú sa správať aj oni k tebe. Preto je len v tvojom záujme, zlepšiť na sebe, čo sa zlepšiť dá, a potom už len zbierať plody tvojho úspechu.

Čo štve najviac na tvojom partnerovi teba? Napíš dolu do komentárov a sleduj, koľkí majú tiež podobný problém 😀

Chceš vedieť, ako si zvýšiš sebavedomie?

Klikni sem TERAZ a dozvieš sa, ako prekonávať strach (z čohokoľvek) a aj to, ako rozširovať komfortnú zónu. Získaj prémiový dokument so 101 konkrétnymi a praktickými tipmi pre zvýšenie tvojho sebavedomia.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3367 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.

Denne sa ma snažia chlapi zbaliť rôznymi naučenými frázami a poučkami, ako keby to niekedy na ženy fungovalo. V mojich článkoch a postrehoch ti ukážem veci, na ktorých naozaj pri zvádzaní a vzťahoch záleží a konečne sa z teba stane chlap, kvôli ktorému sa ženy budú ťahať za vlasy, aby ho dostali ;) Ak ťa niečo zaujíma, napíš mi na didzejka@akozbalit.sk