5 znamení, že sa nevieš bozkávať

ako sa bozkávať 5 znamení, že sa nevieš bozkávať zle bozkavanie zena odtlaca chlapaUž vieš, ako jej dať bozk. Wow.

Konečne sa ozvali tvoje guľky a ty si jej ho aj dal! Gratulujem, pokročil si do vyššieho levelu.

Ak sa objavíš v jednom z týchto bodov gratulujem, si na správnej ceste nedostať sa s touto ženou ani o krok ďalej.

 

1. Bozkávate sa 2 minúty a ona si ďalších 10 utiera tvár

Nuž, áno, jasné, si chlap, muž, alfa samec, nie je nič, čo by ťa zastavilo, si dravý, si mužný vrrr…

Možno si to však trošku prehnal, ak prvé, čo po odlepení od jej pier vidíš je jej oslintaná tvár, zatvorené oči a chvíľka jej rozjímania, kedy sa snaží spamätať z vlhkého zážitku, ktorý si jej nadelil.

Fuj, ako keby tebe bolo príjemné mať okolie úst zasraté výlučkom slinných žliaz.

 

2. Nebozkáva ťa prvá

Možno prvé kroky nechávame na teba, ale ver mi, ak by sa nám to naozaj páčilo, určite by sme sa zahájeniu tejto činnosti venovali častejšie ako nikdy.

Zjednodušene povedané, ak by sa nám páčilo bozkávanie sa s tebou, tak by sme ho sem-tam iniciovali aj my samé.

 

3. Odvracia hlavu

Došiel ti dych, tak sa odtrhneš. Nasaješ trošku kyslíku a chceš pokračovať, ale ona ti nastaví líce. Tebe je to celkom jedno a nájdeš si jej pery, ale ona otočí hlavu na druhú stranu. Už si z toho celkom nervózny a tak si pomôžeš rukou a ona vie, že jej neostalo veľa možností a že už niet cesty späť a už je jazyk na jazyku.

Čo to značí? Áno presne to! Neznáša tvoje bozkávanie.

 

4. Odumreli jej ruky, alebo …?

Dobré pusinkovanie vyvoláva túžbu. Túžba podmieňuje tie hlúpe fyzické činnosti a tie hlúpe fyzické činnosti začínajú pri rukách. Rukami vám šmátrame po chrbte, zaboríme prsty do vašich vlasov, tuhšie vás zovrieme okolo krku, keď nájdeme zadok, a keď nájdeme …

Chceme tak úplne minimalizovať priestor medzi našim telom a tvojim. Teda nie, ak pri bozkávaní stojíme ako mŕtve ryby alebo ako dinosaurice, ktoré majú tak krátke ruky, že ich necítiš na svojom tele, žiadna túžba, žiadna žiadostivosť… Nič si v nás nevyvolal.

 

5. Krk, ušká, hruď…

Tvojim ústam nastavuje všetky, všetky časti tela, len aby jej jazyk nemusel zažiť ten tvoj. Alebo sa dokonca sama chopí šance nebyť celá oslintaná a tak preskúma zas ona celého teba.

Nie je to najhoršie uznajme, ale keď sa všemocne vyhýba styku tvojich pier, namiesto úst jej už zasa lížeš nos, oko alebo je ona ochotná ti ho hoc po desiatykrát vyfajčiť, len aby nezažila tvoju neschopnosť v bozkávaní… Myslím, že je to dostatočne do oči bijúce znamenie, že niečo ti asi trošičku nejde.

Neboj sa, stále je šanca. Chce to trošku praxe. Popros kamaráta, nech ti pomôže. Vieš, ako to robia stredoškolské dievočky: „Ahoj Zuzka, noo, poď mi strčiť jazyk do hrdla, nech viem, ako ho strčiť do hrdla Jankovi.“ S kamarátkou nič netrénuj, to by sa potom bralo ako nevera. A to nikto nechce.

Nech tvoje srdce zostane nezlomné!

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Nie si autorom na blogu chlap20.sk, ale chceš aj ty niečo k téme hodnoty, príťažlivosti, vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na michal@chlap20.sk