Ako sa bozkávať – kompletný návod na bozkávanie

24

bozkávanie Ako sa bozkávať – kompletný návod na bozkávanie bozkavanie ako sa bozkavat prvy bozk

Ako sa dopracovať k tomu, aby padol prvý bozk, som už písal v inom článku.

Dnes sa pozrieme spolu skôr na to, ako si tento moment užiť čo najviac, a aby sa tvoja bozkávacia partnerka nemusela za teba hanbiť.

Bozkávanie sa je veľmi príjemná vec (prečo si ju teda nedopriať) a vyjadruje atraktivitu opačného (niekedy aj toho istého :)) pohlavia voči tebe.

Sú ľudia, ktorí sa vedia bozkávať a ktorí sa bozkávať nevedia.

Tento kompletný návod, ako sa bozkávať pomôže tým, ktorí sa nevedia bozkávať, aby sa to trochu naučili. Hlavne treba trénovať.

A pomôže to aj tým, ktorí sa bozkávať vedia. Vždy sa dá predsa zdokonaliť 😉

Ako sa teda bozkávať?
 

Malá predpríprava na bozk

Suché pery sú nepriateľom bozkávania. Nie je príjemné, keď tvoja partnerka musí mať v ústach tvoje suché, popraskané a tvrdé pery.

Daj si na nich záležať. Staraj sa pravidelne o ne a navlhčuj si ich. Postačí ti obyčajný balzam na pery. Pred samotným bozkom si ich môžeš oblízať alebo jemne pohrýzť, aby sa ti prekrvili.

Snáď ti nemusím vysvetľovať, že mastný chleba s kopou cibule a cesnaku ti ku kvalite bozkávania nepridá. Žuvačka či tic-tac ti neublížia.

Umyť si zuby pred rande je pre teba snáď tiež samozrejmosť. Čerstvý a svieži dych je bod k dobru.

Sleduj tiež jej sexuálne signály, ktorými ti dá vedieť, že chce byť bozkávaná.

bozkávanie Ako sa bozkávať – kompletný návod na bozkávanie natalia2 150x150 bozkávanie Ako sa bozkávať – kompletný návod na bozkávanie natalia2 150x150Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Zisti, ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Klikni sem a objednaj si knihu Príťažlivosť ZDARMA teraz

 

Bozkávanie sa

Každému to vyhovuje inak. Niekomu drsne, inému jemne a pomaly. Každopádne, sú isté veci, ktorými si obyčajné bozkávanie môžeš trochu spríjemniť.

Cucanie hornej a spodnej pery je jedna z tých príjemnejších vecí. Jednoducho zachyť perami jej pery a jemne ich masíruj tými svojimi.

Keď ich budeš vypúšťať z tvojich pier, jemne do nich zahryzni. Jej pery sa prekrvia a prejde ňou menšia vlna vzrušenia. Bolesť je niekedy priateľ, ale tu nasilu hrýzť pery neodporúčam.

Francúzsky bozk je dnes už viac menej samozrejmosťou, čo sa týka bozkávania. Ale aj naň treba ísť postupne. Daj tomu pár sekúnd a až potom jej pchaj svoju slizkú chobotnicu do úst.

Neskúmaj jazykom až jej mandle a nerob jazykové vrtuľníky.

Taktiež môžeš jazykom jemne prechádzať po jej perách, keď ich má pootvorené.

Fantázii sa medze nekladú. Platí, že čo je príjemné obom, to je dovolené 😉

 

Pridáme niečo užitočné

Základom dobrého bozkávania je aj správne dýchanie. Treba aj niečo vydržať, no nie? Preto to nejak silno neprežívaj, veď o nič nejde.

Pekne pomalinky dýchaj nosom, občas sa nadýchni ústami, keď nie sú práve vaše pery spojené. Udržuj si svoje tempo. couple-1198291_640 bozkávanie Ako sa bozkávať – kompletný návod na bozkávanie couple 1198291 640 200x300

Viem, že sme chlapi a nedokážeme robiť dve veci naraz, ale skús sa premôcť. Pri bozkávaní skús používať aj ruky.

Hlaď jej vlasy, daj jej ruku pri bozkávaní na tvár, chyť ju okolo pása a pritiahni k sebe alebo jej pevne chyť zadok či hlaď jej stehná. Čím viac erotogénnych zón stimuluješ, tým lepšie.

Občas môžeš bozkami zablúdiť k jej krku. Uvidíš, že to tvoja dáma ocení. Jemné bozky, občasné pohryznutie a návrat späť k perám jej zamotajú hlavu.

Striedaj to a venuj sa aj perám aj krku. Pritom používaj aj ruky na ostatných častiach jej tela. Snáď to nie je na teba priveľa.

 

Ako sa bozkávať zábavnejšie?

Občas nezaškodí slečnu potrápiť. Nakloň sa k nej, že ju chceš pobozkať, zastav perami pri jej perách, usmej sa a opäť sa odtiahni. Asi ťa za to nebude mať rada, ale stojí to za to! 🙂

Z toho vyplýva aj to, že by si sa mal pri bozkávaní usmievať. Tak, ako aj v telefóne počuť, či sa usmievaš pri rozhovore alebo nie, je to cítiť aj pri bozkávaní sa.

A občas, keď jemne pootvoríš oči, určite uvidíš aj slečnu, že sa usmieva. To je dobré znamenie, že pri tebe netrpí.

Zmenou tempa spravíš bozkávanie vzrušujúcejším.

Striedaj dravosť s jemnosťou. Vášnivosť s nežnosťou. Veď a nechaj sa viesť. Bozkávanie by malo byť rovnocenné.

Ako sa bozkávaš ty? Máš nejaké vtipné momenty z bozkávania? 🙂

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"