Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex

Akým zázrakom to robia?Bozky od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex Bozky

Ty si s ňou bol na siedmich rande a stále nič. Iný chalan ju vezme von raz a skončí to v jeho posteli.

Ty si s ňou 3. mesiac a cítiš, ako to upadá – on ju pozná týždeň a to dievča po ňom šalie stále viac!

Ty sa snažíš, ako len vieš a zniesol by si jej aj modré z neba…, ale on je ten, komu roztiahla nohy.

Čítaj ďalej.

V tomto článku ti totiž prinášam dôvod (aj riešenie) tohto pekla. Riešenie bolesti, ktorú ti spôsobuje každá spomienka na dievča, ktoré ani nevie, že existuješ.

Minimálne máš ten pocit.

Dozvieš sa kompletný návod, ako ju IBA pomocou dotykov dostať k sexu do tretieho rande a novú známosť premeniť… na vzťah.

A dozvieš sa, ako to všetko spraviť, aj keď nie si typ človeka, ktorý je vždy hviezdou na párty a nedokážeš byť stredobodom pozornosti 10 hodín vkuse.

Od dnes ani nemusíš.

Tvoje tajomstvo sa môže skrývať v sile tvojho dotyku. A jediný, kto o tom bude vedieť, budeš ty a ona.

Takže, ako sa dotýkať ženy krok po kroku od zoznámenia až po sex?

 

Dotyk podmienkou zamilovanosti?

Prečo je pre ženy dotyk absolútne najdôležitejšou PODMIENKOU zamilovanosti?

Dotyk je nástroj, ktorý tu máme milióny rokov. Nástroj vyvinutý evolúciou – na vytváranie prepojenia medzi živými bytosťami. Nie je však iba nástrojom.

Dotyk je nutnosťou.

Doktorka PhD. Debra Fulghum Bruce hovorí o jednej prípadovej štúdii takto:

“V 90-tych rokoch sa veľmi populárny pediater, Dr. Luther Emmett Holt, rozhodol, že rodičia príliš rozmaznávajú svoje deti a mali by sa s nimi prestať tak veľa túliť a maznať. Tým, že tento doktor bol vo svojom čase považovaný za jedného z najlepších, sa zodpovední rodičia rozhodli dať na jeho rady.

Stačilo pár rokov a doktori celej krajiny si začali všímať dramatický nárast úmrtí – hlavne u (na prvý pohľad) zdravých detí.

Veľmi rýchlo im začalo byť jasné, že deti zažívajú fenomén nazvaný: “zlyhanie prospievať”, a to jednoducho preto, že sa im nedostávalo dostatočné množstvo ľudského kontaktu skrz dotyk.

Taktiež v súčasnosti existujú štúdie detí zo sirotincov, ktoré boli schopné po deprivácii dotyku dosiahnuť iba polovičnú telesnú výšku tej normálnej pre ich vek.

 

Šialené, hm?

Dotyky od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex Bozky Dollarphotoclub 59875732 312 x 212

“Zlyhanie prospievať” sa pri nedostatku dotyku prejavuje mnohými signálmi.

Nenaberanie váhy, malá výška, uhýbanie očným kontaktom, odmietanie potravy až… SMRŤ.

Áno, smrť. Ak dieťa nemá pri skorom vývine dotyk – môže jednoducho umrieť.

Čo viac?

Ak mu aj dáme dotyk dostatočný na prežitie, no je ho málo, stále to vedie k NEZVRATNÝM zmenám v jeho osobnosti – k defektom v jeho telesnom aj spoločenskom správaní, ktoré už NIKDY nedokáže “napraviť”. Nijako.

Mení sa totiž neurobiológia mozgu tohto dieťaťa, a keď raz zazvoní zvonec (a dieťa ukončí tzv. “senzitívne obdobie”) – rozprávke je koniec.

A nie je to happy-end.

 

Tu je však pozitívna správa

Rovnako vieš dotykom zmeniť aj neurobiológiu mozgu ženy.

Ak sa naučíš správny spôsob dotýkania, prinesie ti to schopnosť vyvolať v jej očiach atraktivitu (takmer) bez ohľadu na tvoje slová.

Naučíš sa lepšie sa s ňou prepojiť behom pár minút, nie mesiacov. Naučíš sa priviesť ju k sexu – iba silou tvojho dotyku.

Začneš sa pri nej cítiť pohodlne a sebavedome, rovnako ako ona pri tebe. Ba čo viac, zlepšíš takto aj celý svoj spoločenský život. Nie len vzťahy so ženami.

Väčšina chlapov si však myslí, že to funguje naopak. Že ak dostatočne dlho počkajú, budú trpezliví a nebudú “tlačiť na pílu”, tak potom… možno… raz…

Nefunguje.

Ale to ty už vieš, pretože nie si “väčšina chlapov”.

A teraz chceš spôsob, ako túto vedomosť využiť. Čo je aj dôvod, prečo čítaš tento článok.

Vieš, že ti ten spôsob ukážem. Ale ešte pred tým, ako ti dám konkrétny návod, potrebuješ pochopiť princíp, na ktorom bude založený.

 

Nie tak rýchlo

Ako presne sa jej dotýkať, aby nepovedala – “nie tak rýchlo” a zároveň, aby to fungovalo?

Ak ešte nemáš vo zvyku dotýkať sa jej, pretože máš strach z odmietnutia, tak je dôležité uvedomiť si:

Ak na tvoje dotyky zareaguje slovami “nie tak rýchlo”, vždy je to lepšie, ako keby sa pri tebe mala nudiť.

Žena potrebuje vedieť, že ťa fyzicky priťahuje, a ak sa jej nebudeš dotýkať, podvedome usúdi, že to tak nie je. A ak tak usúdi…

… tvoja šanca vytvoriť príťažlivosť bude presne 0 % a dievča, ktoré sa ti tak páči, skončí v bezvedomíodpadne totiž od nudy.

Dobrá správa je, že “nie tak rýchlo” a “smrť z unudenia” nie sú jediné dve možnosti. Je tu ešte tretia.

Zlatá stredná cesta.

Ak budeš robiť všetko, ako sa o chvíľku naučíš a to dievča sa s tebou nevyspí ani na treťom rande, je dobré začať premýšľať o iných dôvodoch, prečo je s tebou (a prečo by si ju mal možno nechať ísť).

Dosť kecov, začnime.

 

Od “Ahoj” až k sexu: Základný princíp

Dvere od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex Door dollarphotoclub 53106033 184 x 312“Noha – vo – dverách” (NVD) je jedna z najsilnejších presvedčovacích techník, aké existujú. A každý krok tohto návodu sa bude vyvíjať práve na jej princípe.

Táto technika v obrovskej miere zvyšuje šancu, že druhý človek spraví, čo chceš.

Čo je dôvod, pre ktorý sa využíva v predaji, v marketingu a pri balení. To, že táto technika funguje, je experimentálne veľmi dobre podložené.

Asi najzjavnejšia štúdia, v ktorej ľudí pomocou tohto princípu doviedli k akceptovaniu až bizardnej požiadavky (v obrovskej miere), je tá od sociálnych psychológov Freedmana a Frasera.

 

V nádherne upravenom susedstve vyššej spoločenskej vrstvy klopali ľuďom na dvere. Pýtali sa ich, či by boli ochotní nechať ich umiestniť na svoj trávnik pred domom veľkú a škaredú tabuľu s nápisom: “Jazdite opatrne.” Prijalo to 17 % ľudí.

V druhom, veľmi podobnom susedstve, im klopali na dvere s inou požiadavkou. Chceli od nich, aby si na okno svojho domu vylepili vpravo dole malú peknú nálepku so slovami “Buďte bezpečný šofér.” Túto požiadavku prijali takmer všetci.

O 2 týždne neskôr prišli do tohto susedstva znova a chceli od týchto ľudí presne to isté, čo od ľudí v prvom susedstve. Škaredú veľkú tabuľu na ich trávnik.

Čo sa stalo?

 

Tentokrát požiadavku prijalo presne 76 % ľudí

A to už je pekne veľký rozdiel, čo myslíš?

Burger a Guadano vo svojej publikácii z roku 2003 uverejnenej v časopise “Basic and applied social psychology” opisujú princíp takto:

Zjednodušene povedané, NVD (noha-vo-dverách) je proces, pri ktorom človeku, ako prvú prezentujeme malú požiadavku, s ktorou bude (teoreticky) súhlasiť každý. Neskôr, po tom čo ju prijal, prídeme so súvisiacou, ale už omnoho väčšiu požiadavkou.

Rovnaký princíp tiež zapracoval v slávnom Milgramovom experimente, v ktorom výskumníci spoločne doviedli, s využitím autority, až 65 % absolútne bežných ľudí ako som ja a ty (žiadny agresori) k vražde.

Krok po kroku. Pomaly a postupne.

Namiesto 0,03 %, ktoré renomovaní psychiatri a psychológovia odhadovali PRED uskutočnením experimentu.

 

Vysvetlenie: Prečo technika NVD funguje tak dobre a čo stojí za jej efektom

Podľa psychológov funguje “noha-vo-dverách” z toho dôvodu, že ak niečo spravíme, musíme si vysvetliť, prečo sme to spravili.

Ak napríklad niekomu pomôžeme, vysvetlíme si to často tak, že si to ten človek zaslúžil a má pre nás nejakú cenu.

Preložené na našu situáciu – ak ťa žena nechá dotýkať sa jej, podvedome si to vysvetlí tak, že ťa má rada alebo že má dokonca o tvoje dotyky záujem. Že ju priťahuješ.

To potom vytvára tzv. “konzistenciu” alebo inak – potrebu konať v súlade so svojim predošlým správaním a tiež svojimi presvedčeniami. Inými slovami – dať dole nohavičky, keď na to príde.

V experimente s tabuľou “Jazdite opatrne” fungoval princíp presne tak isto a potom, keď ľudia prijali požiadavku s nálepkou, stačilo len to, aby…

 

Zmenili svoje presvedčenie

Presvedčenie o tom, kým sú. O svojej identite.

Keď teda prišli výskumníci o dva týždne s väčšou požiadavkou, neprosili o ňu už osobu, s ktorou sa stretli na začiatku.

od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex mu  s maskou opice rozm   a 312 x 208 300x200Prosili o ňu človeka, ktorý aktívne podporuje bezpečnú jazdu (minimálne si to o sebe už 14 dní myslí).

Od momentu, v ktorom tento človek prijal nálepku, sa z neho totiž stal (na veľmi jemnej a podvedomej úrovni) trochu iný človek.

Možno dokonca počas nasledujúcich 2 týždňov prehodil pár slov so svojimi známymi o tom, ako dôležitá je bezpečná jazda.

Možno niekoho upozornil, aby šoféroval opatrne. Možno sám začal jazdiť v zákrutách pomalšie.

To všetko boli malé zmeny v sebaobraze, ktoré boli dostatočné na to, aby si následne odôvodnil, prečo je pre jeho záhradu veľká a škaredá tabuľa (avšak s nápisom “Jazdite opatrne”) tým správnym rozhodnutím.

Už o chvíľku ti ukážem presný postup, ako sa ženy dotýkať, aby si tento princíp mohol využiť rovnako efektívne. Ešte pred tým mi však dovoľ povedať ti, na čo si dávať pozor a…

 

Čo spraviť preto, aby princíp (ne)fungoval

Princíp NVD sa testoval obrovským množstvom ďalších experimentov a postupne sa zisťovalo, kedy technika funguje a kedy nie.

Takto sa dospelo ku zisteniam, čo všetko by malo byť splnené, aby sa dosiahli najlepšie výsledky.

Týchto pravidiel je viac. Vo všeobecnosti by však “požiadavka” mala:

 • byť dostatočne malá na to, aby ju druhý človek prijal;
 • byť niečím, čo robí druhý človek dobrovoľne (bez vonkajšej “návnady” ako sú peniaze a pod.);
 • mať dobrý dôvod, aby druhý človek súhlasil, že je hodná snahy;
 • byť dostatočne veľká na to, aby sa druhý človek cítil dobre, že ti pomohol.

Pozrime sa na to, ako konkrétne ich uplatniť pri dotýkaní sa žien.

 

Dostatočne malá požiadavka na to, aby ju prijala:

drzanie za ruky od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex drzanie za ruky Dollarphotoclub 65733190 312 x 208To v preklade znamená, že pri prvotných dotykoch to nechceš prehnať.

Čo to znamená?

Vyhýbať sa dotykom na kozy, zadok, stehná alebo dolný chrbát. Tiež na brucho alebo iné privátne miesta.

Druhá vec je dĺžka dotyku. “Krátky a sladký” je lepší ako “dlhý a slizký”.

 

Niečo, čo robí druhý človek dobrovoľne (bez návnady):

Dôležitý bod.

Ak ženu oslovíš pri bare a nereaguje dobre, to že ju pozveš na drink ju možno privedie k tomu, aby sa najbližších 30 sekúnd tvárila, že má o teba záujem a reagovala lepšie, o minútu neskôr ťa však bude ignorovať rovnako ako doteraz.

Ak súhlasíš, takéto dievčatá nateraz ponecháme iným.

 

Mať dostatočne dobrý dôvod:

Vždy je dobré mať dôvod.

Pri čomkoľvek, o čom chceš druhých presviedčať, je dobré mať dôvod. Dôvod, prečo by ti mali veriť, prečo by to mali (ne)spraviť. Dôvod, prečo by ťa mala nechať dotýkať sa jej. Dôvod pre všetko.

Kamarát, ktorý je právnik, mi povedal, že v jeho profesii tomu hovoria “argumentačný základ”.

Nemusíme však ísť do detailov, aby sme vedeli, že ľudia sú omnoho ochotnejší urobiť, čo od nich chceš, ak im dáš dôvod. Najlepšie, ak je skutočne dobrý, však?

Ellen Langer (Harvard) však vo svojom výskume dokázala, že pri malých požiadavkách (ktorou by aj tvoja na začiatku mala byť) sú ľudia rovnako ochotní urobiť, čo od nich chceš, ak im dáš akýkoľvek dôvod!

Naša myseľ sa uspokojí s tým, že to, čo robíme, má význam. Vďaka tomu prepíname na autopilota, čo spôsobí, že automaticky prijmeme požiadavku.

Stojí nás to menej námahy, ako skutočne tento dôvod podrobovať skúmaniu a rozhodovať za každým, či je opodstatnený alebo nie.

 

Byť dostatočne veľká:

V rámci balenia by dotyk mal byť taký, aby ho cítila.

Ak tvoj dotyk neucíti, nevytváraš žiadne momentum. Žiaden efekt. Síce je to logické, ale pre úplnosť…

Keď si sa dočítal až sem, prišiel čas začať si robiť poznámky.

 

Fáza 1: Od zoznámenia po prvý bozk (krok po kroku)

Tento návod je podľa predošlého konceptu zostavený tak, aby prinášal čo najplynulejší spôsob stupňovania tvojich dotykov.

Od zoznámenia až po sex, spôsobom, ktorý minimalizuje “námietky” a odpor na strane ženy.

Výsledkom využívania týchto krokov je schopnosť VEĽMI RÝCHLEHO postupu k sexu.

Návod má svoj základ a inšpiráciu v práci Vincenta DiCarla a následne bol overený a prispôsobený na podmienky našej kultúry mnou. 🙂

Nebudeme sa pri návode príliš venovať slovnej stránke zvádzania, pretože čokoľvek budeš hovoriť a zamestnáš jej kritickú myseľ, je v poriadku.

Teraz… bez ďalších zbytočných rečí… poďme na to. 🙂

 

1. Očný kontakt a začiatočná konverzácia

Rozhovor od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex Rozhovor Dollarphotoclub 70652915 312 x 208Áno, viem, toto nie je dotyk. Je to však absolútne prvý krok, bez ktorého to nejde.

Očný kontakt ukazuje, že si spoločensky zdatný a že máš sebavedomie.

V roku 1979 bol dokonca uskutočnený výskum, ktorý ukázal, že ak sa ľuďom pozeráš do očí dlhšie, budú o tebe predpokladať, že si inteligentnejší, než keď sa pozeráš kratšie (pozn., samozrejme, je tam limit).

Na začiatok dobré, nie?

Čo najskôr po nadviazaní očného kontakt, nadviaž konverzáciu (o hocičom – len to sprav: “Ako sa máš?” je super).

 

2. Prvý stupeň “náhodných” dotykov

Do tejto kategórie patria dotyky rúk a ramien. V tejto fáze vytváraš na veľmi podvedomej úrovni komfort a pohodu medzi tvojim a jej telom.

Vytváraš základný kameň, na ktorom budeš stavať všetko ďalšie. “Dôvodom” pre dotyk sú na tejto úrovni spoločenské zvyky alebo “náhoda“.

Príklady:

 • Potrasenie rukami pri zoznamovaní sa.

 • Otretie sa ramenami/rukami.

 • Ľahký dotyk na jej ruke/ramene kvôli zdôrazneniu toho, čo hovoríš.

 • Dotyk jej ruky blízko lakťa, aby si si ju pridržal bližšie zatiaľ čo niečo hovoríš (zámienka v hlučnom prostredí).

 • Státie vedľa nej s tvojou rukou otierajúcou sa o jej.

 • High-fives (“Daj si na to!”).

 • Čítanie z dlane (menej “náhodné”, ale dá sa použiť).

Každý jeden z týchto príkladov môžeš uskutočniť veľmi jednoducho a nenápadne.

Čo sa týka čítania z dlane – nepotrebuješ byť Sybila.

Stačí vtip: “Wow, toto je zaujímavé… Vraj budeš mať obrovský dom, 3 nádherné deti a perfektného manžela. Bude mať štíhlu postavu, hnedé oči a vlasy, bude vtipný, cieľavedomý, sympatický… O MÔJ BOŽE! VEĎ TO SOM JA! … Tak to ani náhodou!” A hravo odhodíš jej ruku. Bude ťa za to nenávidieť… a milovať.

 

3. Prvý stupeň “zjavných” dotykov

Ak si spravil predošlý krok, dievča by malo byť viac než dostatočne pripravené a zvyknuté na tvoj kontakt.

Prišiel čas postúpiť vyššie. Stále ostávaš pri rovnakých častiach tela iba zmeníš formu.

Príkladom tejto úrovne je:

 • Držanie sa za ruky.

 • Presun z miesta na miesto spolu s držaním sa za ruky.

Práve toto je fáza, v ktorej máš “nohu vo dverách” stále viac a viac.

Aj keď už dotyk nevyzerá náhodne, stále je dobré mať dôvod.

Ak ste napríklad v klube, držať ju za ruku pri presune k baru je predsa tvoja povinnosť. NECHCEŠ, aby ťa niekde stratila.

 

4. Druhý stupeň “náhodných” dotykov

Nohy a trup. O trochu intímnejšie miesta, no stále nie erotogénne (okrem vnútorných strán stehien, ktoré v tejto fáze vynecháme).

Príklady náhodných dotykov v druhom stupni:

 • Stojíte blízko seba, takže vaše nohy sa o seba trú.

 • Ľahký a náhodný dotyk na jej brušku s rukou (na zdôraznenie niečoho o čom rozprávaš).

 • Rýchly dotyk na jej hornom chrbte so svojou rukou, aby si si ju pritiahol bližšie, nech ťa počuje lepšie (skvelé na kluby).

Všimni si, aké zvláštne by bolo, keby si dal ruku na jej brucho a držal ju tam 10 sekúnd. Je to skrátka blbosť.

Dala by ti ju preč a zruinovalo by to prirodzenosť. Sústreď sa teda stále na to, aby si to nepreháňal s dĺžkou.

“Náhodné” úrovne majú naozaj vyzerať náhodne.  🙂

Ak spravíš dotyk rýchly a krátky, neuvedomí si ani, že sa to stalo.

A práve v tom je pointa. Aby si tvoj dotyk neuvedomila. Nie je na to ešte správna chvíľa a to je v poriadku, pri sexe si ťa stihne uvedomiť viac než dosť.  😉

Dobrou správou pre teba je, že naše vedomie je NEUVERITEĽNE obmedzené.

Z miliónov podnetov, ktoré práve vnímame, sme schopní sústrediť sa vedome iba na 5 až 9 z nich.

To v preklade znamená, že ak sa budete rozprávať, neostane jej čas na vedomú analýzu tvojich dotykov alebo tvojej reči tela. Stále ich však bude cítiť a stále budú mať efekt.

Popravde, čím zaujímavejší dokážeš rozhovor spraviť, tým viac podprahový a teda tým lepší efekt tvoje dotyky budú mať.

 

5. Druhý stupeň “zjavných” dotykov

Ak ste doteraz stáli a chcete si sadnúť, toto je správny čas.

Dotyky na tomto stupni sa pri sedení dajú robiť veľmi pohodlne. Opäť sa sústredíš na tie isté oblasti, iba si priamejší.

Príklady:

 • Objímanie (spredu).

 • Presun z miesta na miesto s tvojou rukou na jej dolnom chrbte.

 • Sedenie jeden vedľa druhého a preloženie jej nohy cez tvoju.

 • Držať ju za stranu brucha pri sedení a rozprávaní (“objať ju rukou”).

 • Položiť jej ruku na tvoje stehno.

Pár sa zoznamuje na káve od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex P r na k vi ke Dollarphotoclub 32101237 312 x 208Pamätáš si ešte, čo sme si hovorili o dotyku a aká veľká je jeho potreba? Táto vedomosť pred tebou otvára veľké možnosti.

Ak sa totiž naučíš, ako dotyk využívať cielene, pochopíš, ako v druhom človeku vyvolávať veľmi príjemné pocity.

Ak vieš, ako v druhom človeku vyvolať príjemné pocity – nemusíš to robiť zadarmo.

Môže to byť výbornou odmenou za správanie, ktoré u nej chceš vidieť častejšie.

Vytváranie kotvy a podmieňovania je trochu “diabolskejší” nástroj, nebavíme sa tu však o trestaní, takže aj keď to tak môže vyzerať – nič diabolské sa tu nedeje.

Jednoducho platí, že ak ju chceš objať, najlepšie tak spravíš v momente, keď si to od teba niečim zaslúžila.

Preukázala odvahu, kúpila ti drink alebo ti ukázala nejakú skvelú hru? Je správny čas. Rovnako môžeš využívať aj high-fives, o ktorom som hovoril na prvej úrovni.

Toto sú z tvojej strany formy dotyku, ktoré vyžadujú viac energie a tak je fajn, ak si ich odpracuje. Ženy milujú, keď si ťa môžu zaslúžiť.

Čo sa zas týka dotyku ruky na dolnom chrbte, super zámienku môžeš nájsť, keď ste na prechádzke a dievča ide po vonkajšej strane chodníka, ktorá je bližšie k autám.

Mojím malým “trikom” je presunúť ju na svoju stranu, kde je to bezpečnejšie, a takto sa s ňou vymeniť.

Nielenže tým vytvoríš fyzický kontakt, taktiež tým na subkomunikačnej úrovni hovoríš, že si ochranca čo je šialene atraktívne. Spomeň si na to, keď s ňou budeš, zamiluje si ťa za to. Aj keď o tom nebude vedieť…

Každý z týchto hore napísaných spôsobov môžeš spraviť aj úplne inak.

Podelil som sa s tebou o to, čo funguje mne. Ak chceš, môžeš si nájsť vlastné cestičky alebo sa inšpirovať mnou.

Rozhodnutie nechávam na teba, všetko čo spravíš je dobre – pokiaľ to SPRAVÍŠ.

 

6. Tretia úroveň “náhodných” dotykov

Hlava. Ženy sú veľmi citlivé na svoju tvár, krk a vlasy, preto sú až v tretej úrovni.

Veľa chalanov robí obrovskú chybu v tom, že keď spozná dievča vchádza priamo do tejto fázy a popritom odignoruje všetky predošlé. Tým vyvolá odpor.

Tí skúsenejší zas kompletne preskočia aj túto a to vedie k ešte väčšiemu odporu.

Ty však už túto chybu robiť nemusíš, pretože vieš, že všetko má svoj čas. Ak tvoje dotyky prídu v tú správnu chvíľu, budú neoceniteľné.

Príklady:

 • Dať dole (alebo predstierať, že dávaš) niečo z jej tváre.

 • Dotýkať sa svojou tvárou tej jej pri tom, ako jej niečo vravíš (pretože ste v hlučnom prostredí).

 • Dotknúť sa jej zaujímavého náhrdelníka, ktorý nosí, a počas toho prejsť jemne prstami aj po krku.

Keď hovorím “predstierať”, že niečo dávaš dole z jej tváre, nehovorím ti klamať.

Sám by som sa pri tom necítil dobre. Čo však spraviť môžeš je urobiť z toho opäť vtip.

 

7. Tretia úroveň “zjavných” dotykov

Pri tretej úrovni zjavných dotykov začínaš budovať sexuálnu energiu. Tieto dotyky by mali byť veľmi priame, pomalé a zmyselné.

Pripravuješ ju na bozk a ten je prelomovým bodom na ceste k sexu.

Potrebuješ udržovať uvoľnenú atmosféru a pridávaním očného kontaktu začať vytvárať sexuálne napätie.

Príklady:

 • Nechať si jej hlavu odpočinúť na tvojom ramene.

 • Prejsť svojou tvárou blízko jej krku a ovoniať ju. (Extrémne silné! Spúšťa aj ďalšie evolučné mechanizmi, o ktorých nemusíme hovoriť.)

 • Jemne ju hladiť prstom po tvári, priblížiť sa a pozerať sa jej do očí.

 • Prechádzať svojimi prstami cez jej vlasy, priblížiť sa a pozerať sa jej do očí.

Chceš sa stať majstrom sexuálnych obrazov a vyvolávať u žien chuť na sex lusknutím prsta?

Pozri si toto video, ako zmajstrovať sexuálne obrazy. Nájdeš v ňom návod, ako „prinútiť” ženy, aby v tebe videli PRÍŤAŽLIVÉHO chlapa, chceli mať s tebou sex a nespadol si do kamarátstva.

 

Fáza 2: Od prvého bozku k úžasnému sexu (krok po kroku)

Určite si si všimol, že ešte stále neprišiel bozk.Bozkávanie od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex Bozkavanie Dollarphotoclub 64884498 312 x 190

Dôvody sú dva:

PRVÝ,  ak za bozkom nenasleduje sex, vedie to k tomu, čomu sa v predaji hovorí “výčitky nakupujúceho”.

Vo vzťahoch to znamená, že ti prestane dvíhať mobil, odpisovať na smsky a doslova bude ľutovať, že sa s tebou stretla.

Viem, aj pre mňa to bolo nové. Veľa chlapcov je zvyknutých čakať na bozk 3 mesiace a ja ti tu vravím, že keď to príde, a ty nie si na správnom mieste, tak to máš zabaliť?

Áno.

Je to však aj dobrá správa. To, čo si sa doteraz naučil, ti umožní nečakať na bozk 3 mesiace.

Celý proces by mal totiž optimálne trvať od 30 minút do 4 hodín. Tak málo stačí.

Ale, aby som sa vrátil k dôvodu, prečo ju nebozkávať ak nie ste na mieste, kde ju môžeš šukať, tu je ten DRUHÝ:

Keď spravíš predošlé stupňovanie správne, všetko, čo bude nasledovať po ňom (od pusy až k sexu), sa udeje VEĽMI rýchlo.

Popravde, čím rýchlejšie, tým lepšie. Celá táto postupnosť by ti mala pripomínať horskú dráhu.

Zatiaľ čo prvá fáza bol pomalý výstup hore… Táto druhá bude spustenie sa z kopca. Plné adrenalínu a vzrušenia.

Celá táto druhá fáza bude trvať od 5 do 15 minút.

 

“Čože?! 5 až 15 minút?!”

Áno. Ak sa ti to zdá príliš rýchle, zváž toto:

Dan Ariely je profesor psychológie a behaviorálnej ekonómie na Duke University. V skutočnosti však nie je len profesor, je jedným z vedúcich osobností behaviorálnej ekonómie súčasnosti.

Behaviorálna ekonómia je odvetvie psychológie, ktoré skúma vnímanie a rozhodovanie ľudí vzhľadom k ich nákupom a investíciam peňazí.

Z toho dôvodu skúma tiež, aký efekt majú na rozhodovanie ceny, spoločnosť alebo emócie.

Áno, emócie. A práve vrámci skúmania emócií urobil Ariely so svojim kolegom Loewensteinom na Univerzite v Kalifornii v Berkley (2006) tento experiment:

Nechal si pozvať 35 chlapcov študujúcich na Univerzite v Kalifornii, ktorým zaplatil po 10 dolárov a povedal, že od nich potrebuje, aby si domov vzali jeho notebook a zodpovedali na ňom 17 otázok.

Dôležitou podúlohou bolo predstaviť si, ako by sa zachovali, keby boli sexuálne vzrušení. Odpovedať mali formou stupnice.

Toto je pár otázok zo štúdie:

 • Sú ženské topánky erotické?
 • Viete si predstaviť byť priťahovaní 12-ročným dievčaťom?
 • Viete si predstaviť mať sex so 60-ročnou ženou?
 • Mohla by to byť zábava mať sex s niekym, kto je extrémne tučný?
 • Dali by ste žene do nápoja drogu, aby ste zvýšil šancu, že sa s Vami vyspí?
 • Viete si predstaviť byť sexuálne vzrušený z kontaktu so zvieraťom? A iné…

Následne zozbierali výsledky a o pár dní si ich zavolali znova. Tentokrát so zaujímavejšou požiadavkou.

Tentokrát im k notebooku, na ktorom mali doma zodpovedať otázky, pribalili porno.

Ich úloha bola masturbovať a zaznačovať na stupnici, nakoľko sú vzrušení.

V momente, kedy boli na úrovni 70 % (tesne pred vrcholom), sa na obrazovke zjavil rovnaký dotazník ako pred dvoma týždňami.

http://chlap20.sk/wp-content/uploads/2015/02/ScreenHunter_5.jpg od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex ScreenHunter 5

(Zdroj obrázku: Pôvodná štúdia)

Opäť bolo ich úlohou vyplniť ho (s vedľajšou výzvou neostriekať pri tom notebook ;)).

Treba podotknúť, že pred dvoma týždňami bola otázka položená “ako by ste sa zachovali, keby ste boli sexuálne vzrušení?” zatiaľ čo teraz sa v tejto situácii ocitli skutočne.

 

Ty už tušíš, aké boli výsledky, však?

Koľko chalanov bolo schopných odhadnúť správne, ako sa budú správať keď budú vzrušení? Odpoveď znie: Ani jeden.

Čo viac, nielenže ani jeden z 35 chlapcov nebol schopný odhadnúť, ako sa zachová, keď bude vzrušený, v skutočnosti sa netrafil ani jeden z nich, v ani jednej zo 17-tich otázok. Boli úplne mimo!

To najväčšie prekvapenie však bolo, ako veľmi zlí v tom boli. Čo tým myslím?

No, že oproti svojmu odhadu v “triezvom” stave boli chalani pri reálnom sexuálnom vzrušení približne o 40 % ochotnejší podgurážiť na rande dievča alkoholom.

Zhruba o 100 % náchylnejší, vnímať 12-ročné dievča ako atraktívne a asi o 400 % ochotnejší dať žene do nápoja drogu, aby sa s nimi vyspala.

O áno, aby som nezabudol. Presne o 166 % prístupnejší byť vzrušení z kontaktu so zvieraťom (všetky výsledky aj ďalšie otázky si môžeš overiť v originálnej štúdii).

 

Štúdia vypovedá ešte o niečom inom

Okrem toho, ako veľmi sme zvrátení, však štúdia vypovedá ešte o niečom ďalšom.

A síce, že keď ti žena hovorí, že sa s tebou nevyspí alebo že chce, aby ste boli iba kamaráti, je tvojou najlepšou voľbou povedať: “Okey“… A hneď po tom, na to zabudnúť.

Dôvodom je fakt, že nemá najmenšiu šancu odhadnúť, čo skutočne spraví, keď bude vzrušená. Nevie to.

Ty však budeš mať v rukách už o chvíľku spôsob, ako to zistiť.

Stačí, ak sa rozhodneš prihlásiť a investovať aj do prémiovej časti tohto návodu.

Čím viac v nej totiž zapáliš iskru, tým väčšia je šanca, že sa ti doslova a do písmena neubráni (aj keby to, čo povedala vtedy, myslela vážne).

 

ODTERAZ ŽIADNE “IBA KAMARÁTI”!

Ono to však nie je všetko.

Nielenže “5 až 15 minút” nie je príliš rýchlo.

Skutočnosť je taká, že ak to budeš robiť pomalšie, vzrušenie opadne a ty budeš spať znova u seba doma. Sám.

Čo nie je tak celkom miesto a situácia, v ktorej si chcel byť.

Na to, aby si prešiel od bozku k sexu jej však nestačí iba dať dole nohavice a vytiahnuť vtáka. 🙂

Spomínaš si na to, o čom sme hovorili, o preskakovaní úrovní a k čomu to vedie, však?

Presne tak isto to funguje aj v druhej fáze.

Jediná otázka preto teraz znie:

 

Ako pokračovať v tom, čo si tak skvele rozohral?

Mať krásne dievča nie je iba o úžasnom sexe.

Mať krásne dievča je o sebavedomí, o obdive tvojich kamarátov a hlavne o tom – NEBYŤ konečne sám.

Mať niekoho po svojom boku. Niekoho, s kým sa môžeš podeliť o svoju radosť, ale aj smútok. O svoj život. Niekoho, kto ťa bude chápať.

Tak si to predstav. Predstav si, že sa zajtra zobudíš a vedľa teba je žena, o ktorej si dnes iba sníval.

Ten pocit, kedy sa zobúdzate spolu, jeden vedľa druhého, a nie si viac iba “kamarát”.

Nehovorím, že sa zajtra prebudíš a bude to tak.

Čo vravím je, že k tomu nepotrebuješ až tak veľa, ako si si doteraz myslel. A to ti hovorím z vlastnej skúsenosti.

Tiež som bol tichý a utiahnutý chlapec. Prenasledoval som vo svojich myšlienkach dievčatá, ktoré som chcel.

Dnes prenasledujú ony mňa.

Rovnako ako aj chlapcov, ktorí už moje rady zaviedli do praxe. A keď hovorím prenasledujú, myslím to DOSLOVA:

http://chlap20.sk/wp-content/uploads/2015/02/ScreenHunter_6-e1418142604183.jpg od zoznámenia až po sex Návod: Ako sa dotýkať ženy – od zoznámenia až po sex ScreenHunter 6 e1418142604183

 

Využi šancu na zmenu

Buď svoju šancu využiješ a vezmeš si vo svojom živote čo chceš, alebo nie a ostaneš možno už navždy tam, kde si teraz – kamarát.

Verím tomu, že môžeš dosiahnuť svoje ciele a sny…

Každý môže, ak prejaví snahu, bude vytrvalo makať a využije príležitosti, ktoré sa mu naskytnú.

Každý môže žiť život, aký si zaslúži a mať vzťah, aký si zaslúži. Nečakať na sex pol roka, ale vziať si čo chce a vtedy, keď to chce. Jednoducho BYŤ MUŽOM.

Musím ti pripomenúť, že hodnota a príťažlivosť, čo žena automaticky cíti k mužovi, ktorý dokáže viesť dotyky tak plynulým a spoločensky elegantným spôsobom, je jednoducho obrovská.

Pamätáš si, aký skvelý to pocit mať pri sebe dievča a ako ľahko vtedy život plynie.

A to nie je iba pocit. Keď máš pravidelný sex a dámsku spoločnosť, dávaš svojmu mozgu signál, že máš schopnosť prežiť a šíriť svoje gény ďalej.

Vďaka tomu ťa potom mozog odmeňuje vyšším testosterónom, väčšiou energiou, schopnosťou presadiť sa… Lepším životom v každom jednom jeho aspekte.

Nauč sa, ako sa dotýkať ženy od zoznámenia až po sex a uvidíš, ako sa tvoj život zmení.

Držím ti palce. 🙂

Autor článku: Radovan

Chceš sa stať majstrom sexuálnych obrazov a vyvolávať u žien chuť na sex lusknutím prsta?

Pozri si toto video, ako zmajstrovať sexuálne obrazy. Nájdeš v ňom návod, ako „prinútiť” ženy, aby v tebe videli PRÍŤAŽLIVÉHO chlapa, chceli mať s tebou sex a nespadol si do kamarátstva.

Nie si autorom na blogu chlap20.sk, ale chceš aj ty niečo k téme hodnoty, príťažlivosti, vzťahov povedať a myslíš si, že by sme mali tvoj článok uverejniť? Napíš mi na michal@chlap20.sk