#6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie

0

ako zvýšiť svoju hodnotu vyššie sebavedomie #6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie ako zvy  s  it   svoju hodnotuV dnešnom šiestom praktickom tipe ti ukážem až smiešne jednoduchú radu, vďaka ktorej môžeš mať vyššie sebavedomie v očiach ženy.

Ženy MILUJÚ chlapov, ktorí sa o niečo intenzívne zaujímajú a ktorí vynakladajú energiu, aby v tom boli dobrí.

Nemyslím tým teraz vyspávanie, hranie počítačových hier a zabíjanie života niečím neproduktívnym.

Takže moja rada znie: buď v niečom najlepší.

Čo to však znamená byť v niečom najlepší a ako to môže zvýšiť hodnotu v tvojich očiach a v očiach žien?

Pozri si video a čítaj ďalej:

Nie je však nič horšie, ako byť dobrý v niečom, čo nie je podstatné a neobohacuje ti život. Sú tu aj zaujímavé koníčky a povolania, ktoré sú pre ženy viac príťažlivé.

Poďme sa na ne pozrieť:

 

Príťažlivé koníčky a povolania

Spomínam si na svojho spolužiaka Maťa, ktorý vedel hrať na akustickú gitaru. Aj keď nebol veľmi príťažlivý, sebavedomý chlap, všetky ženy ho doslova žrali. Skús si aj ty zaobstarať hudobný nástroj a venovať sa mu.

Aj dobrovoľníctvo vie upútať ženy. Ide o činnosti ako: dobrovoľný vojak, policajt, hasič či záchranár. Je to z toho dôvodu, že títo chlapi slúžia druhým ľuďom, makajú na sebe a nosia uniformu.

Rôzne umelecké činnosti ako fotograf a herec dokážu tiež zaujať ženy.

fitness vyššie sebavedomie #6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie fitness 1Široké spektrum nájdeš aj v športe. Ženy milujú športovcov, pretože majú svaly a dosahujú veľké výkony.

Môžeš skúsiť aj bojové športy a adrenalínové činnosti ako bungee jumping, paragliding, motokáry, rýchla jazda. Sú to veci, ktoré môžu s teba spraviť hodnotnejšieho chlapa.

Cestovanie ako aj fyzická zručnosť a schopnosť vedieť opraviť veci, sú z psychologických dôvodov pre ženy naozaj zaujímavé a príťažlivé.

To sú moje osobné tipy, ako sa posúvať ďalej a ako na sebe pracovať.

Chceš vedieť, ako si zvýšiš sebavedomie?

Klikni sem TERAZ a dozvieš sa, ako prekonávať strach (z čohokoľvek) a aj to, ako rozširovať komfortnú zónu. Získaj prémiový dokument so 101 konkrétnymi a praktickými tipmi pre zvýšenie tvojho sebavedomia.

 

Ako sa správaš pri iných ľuďoch?

Veľmi dôležité je aj správanie sa k iným ľudom.

Citujem aj z knihy od Dala Carnegieho Ako si získať a udržať priateľov: „Sme takí veľkí, ako sa správame k iným ľuďom.“

Čiže keď budeš v reštaurácii, v obchode alebo sa budeš baviť so ženou či s neznámymi ľuďmi, správaj sa k nim s vtipom, s pozitívnym prístupom a s úctou.

Buď dobrý aj v týchto veciach. Napríklad, ak budeš so ženou v reštaurácii a budeš neúctivý ku čašníčke (mať veľa pripomienok a sťažností), žena si pomyslí, ako sa potom budeš správať k nej.

Žena veľa číta z tvojho správania. Domýšľa si, že tak, ako sa správaš k iným ľuďom, budeš sa správať aj k nej.

Môžeš ju však ohúriť (a mať vyššie sebavedomie) aj takto:

 

Niečo ju nauč – ako? 

Ženu zaujmeš, aj keď ju niečo naučíš. Nauč sa zopár vecí, čo iní nevedia.

Skús si nacvičiť nejaký kartový trik, čítanie z rúk (veštenie) alebo sa nauč hrať na hudobnom nástroji, prípadne ju vezmi tancovať.

 

Buď chlap a podľa toho sa správaj 

chlap-oblečenie-rande-sako-okuliare-600-x-400 vyššie sebavedomie #6 Praktický tip, ako zvyšovať hodnotu chlapa a mať vyššie sebavedomie chlap oblec  enie rande sako okuliare 600 x 400Čo je veľmi dôležité, v istých situáciách sa zachovaj ako naozajstný chlap.

Takto budeš mať aj vyššie sebavedomie aj tvoja hodnota bude v jej očiach rásť: 

Ak idete napríklad autom, ktoré sa pokazí, prejav sa ako chlap a oprav to. Ak zhasne žiarovka, vymeň ju. Pomôž jej s prenosom ťažkých vecí, napr. nákupov.

V prípade, že je na stene pavúk, z ktorého má žena strach, „zabi pavúka“. Nemusíš ho zabiť, stačí že ho vyženieš von. Jednoducho ochrániš ju v nejakej situácií.

Vo väčšine prípadov ide o drobnosti, v ktorých sa môžeš prejaviť v roli chlapa (ktorý je tu pre ňu) a dať jej najavo, že ju ochrániš a je s tebou v bezpečí. Takto budeš mať v jej očiach vyššie sebavedomie. 

Osobitnú kategóriu tvoria emancipované, samostatné ženy, ktoré dokážu všetko opraviť, vymeniť, preniesť. Osobne takéto ženy poznám a ja som im povedal, aby umožnili chlapom prejaviť sa v roli chlapa.

Veď žena, pokiaľ sa vie sama zabezpečiť, vychovať deti, vybaviť veci, tak nepotrebuje chlapa…..

Chceš vedieť, ako si zvýšiš sebavedomie?

Klikni sem TERAZ a dozvieš sa, ako prekonávať strach (z čohokoľvek) a aj to, ako rozširovať komfortnú zónu. Získaj prémiový dokument so 101 konkrétnymi a praktickými tipmi pre zvýšenie tvojho sebavedomia.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3470 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.