Najprv ma nechcela, no po TOMTO sa na mňa pozerala inak a pobozkala ma

0

zoznámenie Najprv ma nechcela, no po TOMTO sa na mňa pozerala inak a pobozkala ma IMG 4188Konečne sa chcela nejaká baba z internetu stretnúť aj so mnou a ja som bol celý natešený a nervózny zároveň.

Čoskoro som však pochopil, že to nebude také ľahké. Aj keď som sa už s nejakou stretol, tak to presne tam aj skončilo.

 

Zrazu bola iná

Tak ako napríklad s Katkou.

Bola to krásna kočka, ktorá mi dala šancu, pretože sa jej dobre so mnou písalo. Na stretnutí som nechcel nič pokaziť.

Dával som si na všetko pozor a nevedel som, čo sa jej mám pýtať. Občas nastávalo trápne ticho.

Po asi hodine sme sa rozlúčili s pusou na líce s tým, že by sme si to mohli niekedy zopakovať.

Aj som sa jej ozval, no ona bola zrazu iná. Jej odpovede boli kratšie a nemala čas sa so mnou vidieť znovu.

A ja som na ňu tlačil, až kým ma nezačala ignorovať úplne.

 

Vykašľal som sa na ženy

Začal som na sebe pracovať, rozbehol som prvý biznis a ženy išli bokom.

Prirodzene, na ženy som už nemal toľko času ako predtým, keď som nič nerobil.

Začal som čítať knihy, vzdelával som sa, inak som sa obliekal, začal som aj cvičiť, spoznával som nových ľudí, venoval som sa sebe a novým aktivitám… a popri tom som sa občas s nejakou stretol.

Ale už som na nich tak nelipol a nestaval na nich svoje šťastie.

 

Opäť som stretol Katku

zoznámenie Najprv ma nechcela, no po TOMTO sa na mňa pozerala inak a pobozkala ma IMG 3326 300x225Po nejakom čase som úplne náhodou stretol Katku znovu. Zrazu bola ako vymenená, keď ma zbadala.

Usmievala sa na mňa, zaujímala sa, jemne sa červenala a pozerala do zeme, občas sa ma dotkal no a keď už som potreboval ísť preč, tak mi povedala, že by ma rada ešte videla a mohli by sme skočiť niekam na kávu či drink.

Tak sme šli a na konci stretnutia, keď ma celú dobu provokovala, sme sa začali bozkávať.

Nechápal som to. Ani som sa veľmi nesnažil.

Pravdou je, že ona nebola vymenená. Ona bola taká istá, ako predtým – krásna, žiadaná, milá, super baba.

Ja som bol ako vymenený. Bol som to síce stále ja, ale niečo bolo na mne iné.

 

Karty sa obrátili a ženy ma brali inak

To, čo sa začalo diať s Katkou a aj ostatnými ženami, ma zmiatlo.

Už som nenaháňal ja ich, ale prejavovali záujem ony o mňa.

Či už to boli kamarátky, s ktorými som sa stretával dovtedy alebo úplne nové ženy, ktorým som v ten deň napísal a išli sme spolu von, či spoznali sme sa niekde vonku, správali sa pri mne inak.

A ja som sa správal inak pri nich.

Potom to prišlo.

Padli prvé bozky a ženy ma brali inak.

Už nie ako kamaráta, ale ako chlapa, s ktorým by chceli niečo riešiť.

Chceš vedieť, čím to bolo? Čo stálo za tou zázračnou zmenou prístupu žien ku mne, kedy som už nenaháňal ja ich, ale zaujímali sa ony o mňa?

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

PS: Zatiaľ, kým opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu, tak ti odporúčam vzdelávať sa za pomoci mojej knihy Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma.

Dozvieš sa v nej, ako sa môžeš zlepšiť v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš… Klikni sem a napíš mi, kam ti mám knihu ZDARMA poslať.

PS2: Ak chceš na seba začať pracovať okamžite, tak klikni sem a zaregistruj sa do našej bezplatnej členskej zóny SuperLiga CHLAPA 2.0 Free, kde nájdeš materiály, videá a kurzy, ktoré môžeš využívať úplne zdarma. Okrem toho tam nájdeš aj členské fórum, kde sú otázky a odpovede ohľadom čohokoľvek, čo ťa zaujíma.

Chcel by si mať KONEČNE viac peňazí?

Pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti poviem, ako som ušetril 595 € za mesiac, vytvoril si 3-mesačnú rezervu, na 100 % plnil plán môjho biznisu a zdvojnásobil hodnotu svojich investícií POČAS prvej vlny obmedzení… A čo môžeš spraviť AJ TY ohľadom svojich osobných financií, práce, podnikania či investícií už TERAZ, aby si z toho vyšiel ako víťaz.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.